Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Miért nem értik meg, hogy nem akarok fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Nem csúnyák a fogaim, nincs is köztük nagy hézag, sokak szerint szép a mosolyom. és most ezzel piszkálnak hónapok óta.

Én viszont kiállok magamért. Bár az elején engedtem, lekenyereztek egy iphone al, de amikor a berakásra került volna a sor, akkor én fogtam és inkább kisétáltam az ajtón.

Persze a telót visszaadtam apámnak, aki persze nem akarta elfogadni, de betettem egy borítékba és rátettem az ülésére a kocsiban.

Viszont még mindig nem fogták fel hogy nem, és állandoan szexálnak vele. Folyamatosan teszik pokollá az életemet. már nem engednek el sehova.

Már nem engednek netezni sem sokáig, csak kevés ideig, ha meg nem akarok aludni 9 kor, akkor áramtalanítanak... és mindezt egy nyomorult fogszabályzó miatt.

Mi a fenét tegyek? Mert engemet úgysem fognak betörni, én férfi vagyok, és már a kollégiumnál sem tudtak betörni, pedig ott még fiatal voltam, de megmondtam hogy ha odaküldenek, elszököm, és már a felvételin "elintéztem" hogy ne vegyenek fel.

Félek ebből tényleg az lesz, hogy meggyűlölöm őket. elég depis vagyok mostanában más dolgok miatt, de ezt nem írom le mert nem ebbe a témába való.


15F


2011. febr. 25. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
14%

Ez hogy lekapcsolják az áramot ha nem alszol 9-kor tényleg durva, el bírom képzelni milyen szüleid lehetnek.

Ezt a fogszabályzó dolgot is lehet túl komolyan veszik.


Én neked adok igazat, ha nem 2 méter távolság van a fogaid közt és mások is azt mondják hogy nincs vele baj akkor szerintem is felesleges.


vagy rakj fel egy mosolygós képet a szádról és mi majd mondunk véleményt

2011. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

Te nem depis vagy, hanem hülye. :)


Nincs ezzel semmi baj, pont hozod azt a szintet, ami ebben a korban elvárható. Aki mást mond... Nos, az mást mond. :D


A szüleid viszont nem barmok, csak helyesen észlelik, hogy még nem vagy elég érett ahhoz, hogy magad dönts a saját dolgaidról. Szinte biztos vagyok benne, értik, hogy te nem akarsz fogszabályozót, csak nem az az első prioritásuk ebben a kérdésben, hogy mit akarsz te, hanem, hogy mit mond a szakorvos? Persze, te végzettség nélkül is remekül meg tudod állapítani, hogy nincs szükséged rá, nyilván elvezetnél egy űrhajót, vagy eligazgatnál egy céget is. Ne félj, ez el fog múlni, csupán életkori sajátosság.

2011. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
100%

De a fogorvos miért javasolja a fogszabályzót? Valami oka csak van! Próbáld (higgadtan) megérdeklődni, megoldható-e a dolog éjszakai fogszabályzóval?

Nem akarnak Neked rosszat, valahogy ki kellene egyezni velük.

2011. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:

ki fogok állni az elveim mellett. nem fogja feltenni az tuti. csak valahogy meg kéne értetnem ezt a szüleimmel. amúgy meg nem fogom "kibírni" azt a 1-2 évet, mert nem akarom. igen is undorító a fogszabályzó, és tuti nem fognak nekem ilyet betenni. elrontaná az egész megjelenésemet és mosolyogni sem mernék, undorító.

Am gyerek már nem vagyok, hanem fiatal korú vagyok ugyanis van személyim, és korlátozottan cselekvő képes vagyok -.-

2011. febr. 25. 13:05
 15/72 anonim ***** válasza:
100%

Valóban messze vagy a férfitól, inkább egy hisztis, duzzogó kisgyerek jut eszembe rólad. 15 évesen örülhetsz, ha ilyen jó fej szüleid vannak, és elviselik a hóbortjaidat.. Mi az, hogy szökéssel fenyegeted őket? Meg hogy elrontod a felvételid? Ha elég érett felfogásod lenne, nem azzal akarnád büntetni őket, hogy a saját életedet teszed tönkre.. Ha férfi vagy, akkor fenyegetések és kitörések nélküli beszélgetéssel kellene megoldanod a problémákat, nem pedig elmenekülnöd előlük (mint a fogorvostól..) Elhiszem, hogy csak az áramtalanítás és hasonlók maradtak, ha amúgy nem lehet veled beszélni, hanem csak makacsul hajtogatod a magadét..

Nekem is akartak fogszabályzót, nekünk nem volt pénzünk rá. Hozzátenném, akkor örültem neki.. Az egyik első fogam áll egy picit kifelé a fogsoromból, ami nem feltűnő, de most úgy érintkezik a metszőfogammal, hogy félek, előtt-utóbb mindkettő el fog romlani. Marhára megérte.. Ja, amúgy most még nekem is szép a mosolyom.

Igen, régen 15 évesen már "férfi" volt az ember - ami azért nem egészen így volt, max annyiban, hogy már bírta a fizikai munkát, úgyhogy befogták szántani, de pl katonának sem vitték még el - de most másféle világot élünk. Másféle jogaid és kötelezettségeid vannak..

2011. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjél dolgozni, keress pénzt, költözz külön, élj meg egyedül, te férfi!!!
2011. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
100%

huh muszály kötekednem ezt nem lehet kihagyni.

Férfi vagy 15 évesen? De férfi vagy nem lány hát figy a fogalmak azért legyenek tisztában nálad, Férfi-Nő Fiú-lány. Ha 15 évesen férfinek hiszed magad és még kapsz egy telefont is csak hogy megcsináltasd azt a rohadt fogszabályzót, akkor a szüleid szeretnek téged és nem azért akarják azt hogy fogszabályzód legyen hogy égessenek.

2011. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:
nem akarok semilyet sem, éjszakait sem. amúgy meg 14 elmúltam, nem kényszeríthetnek rá. Légyszí valaki mondja már meg hogyan értessem ezt meg velük. mert hiába akartok meggyőzni nem fogtok tudni.
2011. febr. 25. 13:09
 19/72 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva meg rondák lesznek a fogaid, és majd azért fogod szidni a szüleidet, hogy miért nem erőltették jobban azt a fogszabályzót, amikor még növésben voltál és segíthetett volna.
2011. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
100%

és ha 14 elmúltál? akkor mi van? épp olyan gyerek vagy, mint eddig, anyád teszi elég az ételt, ruháztat, a házukban lakhatsz!!! vagy kereső ember vagy? akkor miért élsz velük? ha annyira felnőtt vagy, akkor mit keresel a szüleid nyakán?

pattogsz, tojáshéj meg fenekeden...

2011. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!