Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Miért nem értik meg, hogy nem akarok fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Nem csúnyák a fogaim, nincs is köztük nagy hézag, sokak szerint szép a mosolyom. és most ezzel piszkálnak hónapok óta.

Én viszont kiállok magamért. Bár az elején engedtem, lekenyereztek egy iphone al, de amikor a berakásra került volna a sor, akkor én fogtam és inkább kisétáltam az ajtón.

Persze a telót visszaadtam apámnak, aki persze nem akarta elfogadni, de betettem egy borítékba és rátettem az ülésére a kocsiban.

Viszont még mindig nem fogták fel hogy nem, és állandoan szexálnak vele. Folyamatosan teszik pokollá az életemet. már nem engednek el sehova.

Már nem engednek netezni sem sokáig, csak kevés ideig, ha meg nem akarok aludni 9 kor, akkor áramtalanítanak... és mindezt egy nyomorult fogszabályzó miatt.

Mi a fenét tegyek? Mert engemet úgysem fognak betörni, én férfi vagyok, és már a kollégiumnál sem tudtak betörni, pedig ott még fiatal voltam, de megmondtam hogy ha odaküldenek, elszököm, és már a felvételin "elintéztem" hogy ne vegyenek fel.

Félek ebből tényleg az lesz, hogy meggyűlölöm őket. elég depis vagyok mostanában más dolgok miatt, de ezt nem írom le mert nem ebbe a témába való.


15F


2011. febr. 25. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:
Igen a lányos vonásokra gondoltam, bocs.
2011. febr. 25. 16:29
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
Pont attól vagy egy taknyos kölyök, amitől férfinek hinnéd magad...
2011. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
nem érettebb voltál, csak sztem még nagyon befolyásolható. Én rám EZEREGY % h nem fognak feltenni ilyet, mert egyszerűen nem egyezem bele. amúgy nem akarom az éjszakait sem. megalázó lenne még a szüleim előtt is. amúgy meg nem kisfiú vagyok, hanem harcos, a szabadságomért harcolok. és kifogom vívni magamnak hogy szabadon dönthessek. anarhista vagyok.
2011. febr. 25. 16:35
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Az anarchistát ch-val írjuk, de mindegy. Nem attól leszel szabad, hogy nem engeded feltenni a fogszabit.
2011. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%
felfogtad mit fecsegsz?!te egy fogszabályzó ellen küzdesz amit a doki állapított meg és igen befolyásolható vagyok ha azt mondja az Orvos hogy ott baj van mert akkor az is van!!küzdenél az esőerdőkért a jobb jegyekért bármiért ami tééényleg fontos!különben is ott lesz még a fősuli ahol elnyomnak, a munkahely ahol elnyomnak, és a hivatalos szervek(APeh) ahol megint elnyomnak:P úgyhogy buktad kisapám az ember mindig kicsit el van nyomva és nem attól leszek naaagy lázadó hogy nem hagyod hogy segítsenek rajtad nevetséges vagy,anyám kiállt egy gyerekért,mint zsűritag, akit csak azért nem akartak továbbengedni egy versenyen, mert a másik gyereket támogatta az apja aki egy fejes ember volt,na ez mondjuk már igazi lázadás, NŐJJ FEL!!!
2011. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Te egy fogszabályzó ellen lázadsz! Felfogtad ez milyen vicces és egyben nevetséges?:D Hogy akarsz férfi lenni, mikor még egy fogszabályzót se mersz viselni?:D:D
2011. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:
Tom hogy mi van a világban, de ha már az alapoknál elbukok és beállok a birkasorba mi lesz velem később? Én az iskolában sem tanulok meg szamárságokat pl a holokamut nem tudták lenyeletni velem, és egyest is kaptam de lexarom, mert ezek az én elveim. ha és nem kell a segítsége az agyasfogdokinak... tökéletesen tudok enni a fogammal, és sok barátom szerint aranyos a mosolyom. nincs bajom. majd ha a vakbelemet kell kivenni, mert baj van, na akkor azt persze kifogják venni, de nekem jók így a fogaim. ez az én testem, nem a tiétek!
2011. febr. 25. 16:46
 38/72 A kérdező kommentje:
merni merek, de nem akarok!
2011. febr. 25. 16:47
 39/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon jó.. Ne tanulj történelmet, később felnőttként(férfiként)majd jól fog jönni, mikor nem tudsz semmihez hozzászólni, mert neked ütközött a nézeteiddel, hogy tanulj róla..Meg persze a kapa fogad is jól fog jönni.. Mert most még lehet aranyos a fogad de később a fogszabályzó nélkül valószínűleg eldeformálódik, különben nem írta volna föl a fogorvos.. (a bölcsesség fogaid szépen összefogják a többit tolni)De lázadj csak nyugodtan kicsi harcos!..:)
2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
100%
A fogatlan buta férfiak mindig vonzóak voltak:)
2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!