Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Miért nem értik meg, hogy nem akarok fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Nem csúnyák a fogaim, nincs is köztük nagy hézag, sokak szerint szép a mosolyom. és most ezzel piszkálnak hónapok óta.

Én viszont kiállok magamért. Bár az elején engedtem, lekenyereztek egy iphone al, de amikor a berakásra került volna a sor, akkor én fogtam és inkább kisétáltam az ajtón.

Persze a telót visszaadtam apámnak, aki persze nem akarta elfogadni, de betettem egy borítékba és rátettem az ülésére a kocsiban.

Viszont még mindig nem fogták fel hogy nem, és állandoan szexálnak vele. Folyamatosan teszik pokollá az életemet. már nem engednek el sehova.

Már nem engednek netezni sem sokáig, csak kevés ideig, ha meg nem akarok aludni 9 kor, akkor áramtalanítanak... és mindezt egy nyomorult fogszabályzó miatt.

Mi a fenét tegyek? Mert engemet úgysem fognak betörni, én férfi vagyok, és már a kollégiumnál sem tudtak betörni, pedig ott még fiatal voltam, de megmondtam hogy ha odaküldenek, elszököm, és már a felvételin "elintéztem" hogy ne vegyenek fel.

Félek ebből tényleg az lesz, hogy meggyűlölöm őket. elég depis vagyok mostanában más dolgok miatt, de ezt nem írom le mert nem ebbe a témába való.


15F


2011. febr. 25. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
100%

Az anarhista feminista férfi XD

Komolyan könyvet írok rólad, de ha nem zavar, ott már helyesen fogom írni az általad használt kifejezéseket...


Két akkora pofon kéne neked, fiam, hogy a takony elöntsön, és nem fogszabályzó. Ennyi pénzt, mint amennyibe egy ilyen kerül, nem is vernék ki rád.

Harcos? Mi ellen harcolsz? A saját démonaid ellen kéne.

Itt vered a nyálad keményen, de ha az utcán találkoznánk, ott legyél harcos, ott pattogj. Lecsapnak egy köhintéssel.

Bakhangya.

2011. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
ezzel csak magadat minősítetted. erőszakos vagy....
2011. febr. 25. 16:54
 43/72 anonim ***** válasza:
ööö először is ha ennyien azt írják nem vagy 100-as akkor az úgy is van és attól hogy kiállsz az ilyen fajta elveidért az nem erős jelem csak hülyeség +nagyapám volt egy ilyen kis táborban ahol éheztették Oroszországban jó néhány évig és nem a Bahamákon volt addig hogy kamu táborban lehessen:P de még egyszer az tesz nagy emberré ha kiállsz magadért IGAZ ÜGY érdekében,de ez nem az.Ez csak gyerekes makacsság tűzzél ki magadnak magasztosabb célt. Ja és nagyanyám szavával élve"Mindenki magának hülye"
2011. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%

Jól van. Ne bírjál ki egy évet a fogszabályzóval, inkább élj ötvenet szétálló fogakkal ( ha nem kezelik, csak romlani fog).

A csajok nem buknak a hézagos fogú "férfiakra".

2011. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
100%

Minősíted te eléggé magadat, kisfiam.

Nem erőszakos vagyok, csak fel szeretném nyitni azt a kamasz szemedet...de látom, (ahogy az előttem lévő is írta), te magadnak vagy hülye.

Majd felnyitja a szemed az élet.

2011. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%
A jó megoldás az lenne, ha többet semmit nem szeretnének neked megvenni.. Úgy látszik az áramtalanítás nem elég.. Jó lenne, ha enni sem adnának neked.. Ha olyan nagy szabadságot szeretnél, meg anarchiát, akkor küzdj meg az ételért, dolgozz te a ruháidért, fizesd az interneted stb.. Elvégre is egyenrangú vagy a szüleiddel, meg az orvossal, nem?
2011. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

Kamukérdés.


Még egy tizenöt éves sincs olyan hülye, hogy azt higgye, a holokauszttagadás, a feminizmus meg a fogszabályzó-ellenesség miatt az elveiért kiálló férfivé válik. Vagy én vagyok naiv, de szerintem ennyire szánalmas emberek azért mégse létezhetnek...

2011. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

sztem meg te vagy a szánalmas. és nem a fogszabályzóról van itt szó. hanem az alapokról. Amúgy olyat nem lehet tagadni ami meg sem történt, olvass és tanulj....


www.kuruc.info


És nem nem emiatt vagyok férfivá, hanem mert kiállok magamért. Mellesleg biztosak lehettek abban hogy nem fogják berakni nekem....

2011. febr. 25. 17:07
 49/72 anonim ***** válasza:
Egy anarchista, aki kuruc infót olvas? Ez egyre jobb.. Ha nem a fogszabályzóról van szó, akkor miért arról tettél fel kérdést?:)
2011. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
csak néhány hazugság van a történelemben de nem az egész az.HÁt igen ilyen fiatalon mindent bevesznek.
2011. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!