Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, milyen dolog...

Most komolyan, milyen dolog ez egy családban? Egymás elől megenni még az utolsó falatokat is.

Figyelt kérdés

Direkt vettünk magunknak (én és a barátom) ételt, szalámit, stb..,ez tegnap volt, és ma délutánra majdnem mind elfogyott a szalámi, zsömle nem volt egy darab se, kenyérből is épp hogy valami...


Meg anyukám tudja jól hogy szeretem a pudingot, vett is nekem 4-et, és abból 2 eltünt, gondolom megette a pasijával, és amikor kérdeztem tőle akkor persze azt tudja mondani hogy nem tudom.....


Most komolyan, milyen dolog ez egy családban?

Egymás elől megenni még az utolsó falatokat is.

Anyagilag amugy se állunk valami jól...


2011. febr. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%
Én szerintem arra gondolt a kérdező, hogy ugye ott lakik a barátja és ami kajára szükségük van(külön) akkor azt megveszik maguknak a saját pénzükből, pláne,ha nem állnak olyan jól anyagilag, hogy ne a fiút is az anyukáék tartsák el. pl ha szalámit akarnak enni, akkor vesznek, stb...Ha pl nem divat, hogy édesség van otthon, ők ennének, akkor vesznek maguknak.Szerintem erre gondolt....
2011. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Tinker Bell ***** válasza:
36%
De az meg is érdemelné, hogy ráromoljon a kaja, ha már sajnálta mástól!
2011. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
57%

En nem ugy latom mint a legtobb kerdezo.

Ha ti vettetek, akkor egy annyit megtehettek volna hogy ha megis ettek belole, akkor legalabb nem fogyasztottak volna el majdnem az egeszet.

Egy ennyit meg lehet gondolni. Ti vettetek, nem ok.

2011. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
38%

Hát, ne haragudj, de ez elég sajnálatos, hogy így fogod fel a dolgokat...

Én nem szoktam egy szót sem szólni, mikor megeszik a felvágottam, pedig általában nekem vesznek 1 csomag sertésfelvágottat, a többi baromfi.

Én allergiás vagyok a baromfira, apósomnak mégis az az első dolga hogy felzabálja a külön nekem vett felvágottat, mert az neki jobban ízlik.

Már szóltam vásárlásnál, hogy akkor legyenek szívesek úgy venni - direkt adok egy csomó pénzt bele, hogy ne legyen gond -, de akkor is akárhogy spórolok, én megeszek két szeletet, estére már nincs belőle.

De már megszoktam a vajaskenyeret :)

2011. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
54%

nálunk is úgy van, hogy ha 1 darab van valamiből mindig tologatjuk hogy:

te edd meg

neeem, te edd meg... :D

de viszont nálunk is és a barátoméknál is úgy van, hogy ha valamit pl nem tesóm tesz be a hűtőbe, akkor ahoz nem nyúl hozzá, hacsak nincs megmondva neki, hogy nyugodtan egye meg.

és én se nyúlok ahoz amiben nem vagyok biztos hogy szabad.

2011. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%
A sok szemforgató még a kérdezőt teremti le? Mennyi önzetlen ember van, nahát.
2011. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen megértelek.


Én is akkor szembesülök ezzel mikor nagy jókedvel megyek a konyhába hogy na most jót eszek,és nincs SEMMI!!!!!

2011. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom érthetően:

Én még nem lakok együtt a barátommal.

Anyukámmal vagyok meg anyukám pasija...

Hétvégenként szokott jönni a barátom, és itt tölti az egész hétvégét, és anyu szokta kérni hogy mi vegyünk magunknak ételt amit megeszünk.

Ez így is történt, megvesszük a pénzünkből, stb... de az hogy direkt megeszi vagy elcsomagolja magának meg ilyesmi...


Nem az hogy sajnálom tőle, hanem ha mondja csak a miénk, akkor miért veszi el...


Anyám eléggé dilis a pasija miatt is...eléggé zürös "család" ha még annak nevezhető...


én erről nem tehetek, nem tudok mit mondani és mit csinálni, máskor a szobába hozok mindent és kész


a másik meg aki nem tud rendesen válaszolni akkor az ne is írjon, mert én meg arra nem vagyok kiváncsi...


arról hogy anyám nem normális arról meg én nem tehetek sajnos , eléggé zakkant amióta itt lakik a pasija...

2011. febr. 27. 18:04
 19/41 anonim ***** válasza:
44%
Bunkó dolog,de ha valaki éhez? Rágja az ajtót mikor ott elötte az étel?de ebből nem kell vitát cisnálni,nálunk is van néha ilyen és?Elfelejtük.Ha meg ő vette a pudingot(igaz neked9azt simán megeheti hiszen az ő pénzéből van.Bár az egy dolog hogy elvileg a tiéd.
2011. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok.Mi is közösen veszünk mindent,és megosztjuk
2011. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!