Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a lányodat (18)...

Elengednéd a lányodat (18) Németországba egyedül a neten megismert barátjához, akivel még soha nem találkozott?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen a válaszokat
2011. febr. 28. 20:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt dolog.(már ha lenne gyerekem)Eleve gyanús hogy vkit külföldre csalnak.Vagy épp ámítanak...úgy hogy sosem találkoztak.Én is ismerkedtem ezerszer a neten és voltak hercegnek tűnő férfiak akik első vagy második beszélgetnés alkalmával előhozakodtak külföldi utazásokkal..holott vadidegenek.Attól hogy valaki választékosan stépen beszél a neten keresztül még nem biztos hogy megbízható.ha még a közelben találkozok vkivel már az is rizikós hiszen sosem láttam nem ismerem.Nemhogy külföldre...és ha csalódik benne átveri...nagyon kockázatos én nem tenném a helyében ...merthogy ugyebár 18 éves igazándiból ő dönt kiben bízik meg hova megy...de azért nem árt felvilágosítani.
2011. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Főleg, hogy még ők sem találkoztak, ki tudja milyen ember lehet?
2011. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a fiu utazzon hozza eloszor!


En 20 eves voltam, mikor a baratom (most mar ferjem) Magyarorszagon meglatogatott (akkor Nemetorszagban elt). Nem volt kerdes, hogy o jon eloszor. Sokkal jobb, hogy tudjatok, hogy hol vannak es ti is megismerhetitek a fiut. Nem mindegy! Utana en mentem ki hozza. Mar hosszu evek ota boldog hazassagban elunk...

2011. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért ez borzasztó naívságra utal.Mivel válthat ki vki ilyen nagy bizalmat?Gyanús szerintem mindenképp ez.
2011. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
92%

Bár nincs gyerekem, és én sem vagyok sokkal idősebb az említett lánynál, de határozottan nem. Nem az ismeretség ellen lenne problémám, de egy idegen országban találkozna egy idegen emberrel, ez sehogy sem hangzik jól.

Valami köztes megoldást kéne találni: pl. a srác jöjjön ide, vagy a szülők/ szülő is menjen a lánnyal, akár egy elő nyaralás is lehetne (persze ez elég költséges megoldás).

2011. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
91%
20:20-as: nagyon konnyelmuen nyilatkozol. Itt egy fiatal lanyrol van szo. Gondolom, hogy fiukent nem tudod megerteni, hogy sokkal veszelyesebb vallalkozas ez szamara, mint neked. Majd ha gyereked lesz, te is ovatosabb leszel.
2011. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
93%
Ajánlom az Elrabolva c filmet.. garantáltan elmegy a kedve az egyedül utazgatástól...
2011. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha már nem csak ő, de te is ismernéd a srácot SZEMÉLYESEN, akkor látogatóba igen. De így? Ha nagy a morgás, szerintem akkor is kizárt.

És ezt meg kell értenie. Nem ismeri, írni bármit lehet, ill. bárkinek a fényképét el lehet küldeni. Főleg a mai világban...

2011. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%
Soha! Vállalnám azt is, hogy én leszek a meg nem értő, gonosz, begyepesedett boszi. Ha kicsit érettebb lesz, belátja, talán meg is köszöni, hogy vigyázott rá valaki.
2011. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
72%
Nézesd meg vele az ELRABOLVA (TAKEN) című filmet. Lehet nem is akar menni... :D
2011. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!