Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a lányodat (18)...

Elengednéd a lányodat (18) Németországba egyedül a neten megismert barátjához, akivel még soha nem találkozott?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen a válaszokat
2011. febr. 28. 20:12
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
96%
NEM!!!!!!!!! Engem sem engedett el az anyukám, voltam hasonló helyzetben, mint a lányod, és haragudtam is, ideges voltam stb. De most hálás vagyok érte az anyukámnak! Ez kb 10 éve volt, mostanra n is anyuka lettem. Nagyon nehéz lehetett anyukámnak, mert nem voltam könnyű eset, de teljesen igaza volt. 28 éves lány.
2011. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
97%
Én is a neten ismertem meg a párom, ő Olaszországban volt, én Erdélyben. Nem mentem volna először én hozzá, ő jött először pár napra, majd rá 1 hónapra mentem én pár napra és így is mondogattam neki mielőtt repülőre ültem, hogy ha eladsz életed végéig kísértelek majd, szerencsére én megbízható embert találtam. Soha nem lehet tudni a mai világban, mocskabbnál mocskabb emberek vannak. Győzd meg a lányod, hogy ti szívesen fogadjátok pár napra, de ne engedd el anélkül, hogy jobban megismernétek a legényt.
2011. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
79%

Elozo vagyok, aki irta, hogy igy ismerkedett meg a ferjevel (az en ferjem nem arab es nem nemet azonban).


Mindenkeppen a fiu menjen. Az, hogy arab, egy dolog, de ne tiltsd! Nekem is volt olyan baratnom, aki arabhoz ment. Mar 2 eve hazas, a szulei nem is tudjak, mert a szulei eltiltottak a fiutol, meg sem akartak ismerni, a lany meg a szuleit megutalta. Add meg neki az eselyt, hogy a fiu bemutatkozhasson es velemenyt tudjatok rola alkotni, mert igy ismeretlenul nem lehet megitelni csak azert, mert arab vagy kulfoldi. Add meg neki az eselyt. En biztos, hogy nem engednem ki a lanyomat, de engednem, hogy a fiu jojjon el.

2011. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én is így gondolom, és látom Ti is egyetértetek velem, azért írtam ki ezt a kérdést, hogy lássa a lányom, hogy nem csak én gondolkodom így.
2011. febr. 28. 20:56
 35/46 anonim ***** válasza:
89%
NEM!!! Ismerek olyat, akiket kint élő, egy bizonyos etnikumhoz tartozó maffiózók így becsaptak! A nő hülye volt, mert sok pénzt is küldött nekik, mielőtt kiment volna.
2011. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
90%
Na igen...gyanítom h nem Németország lenne abból az útból.Azért érdemes meggondolni kivel ismerkedik az ember.
2011. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
93%

Nem mennék és nem is engednám ha lenne gyerekem. A mai világban sosem lehet tudni ki van a monitor másik oldalán. Nem vagyok begyepesedett, kötöttam már jómagam is netes ismeretségeket/barátságokat de isten óvon attól, hogy én menjek ki valakihez előbb.


Jöjjön a fiú és ha minden rendben van akkor talán elgondolkodnék. Óvatos típus vagyok.


L/19

2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
17%
18 évesen jöttem ki külföldre a barátomhoz, és nem bántam meg egy percet sem, a szüleim is engedtek (bár előtte látták kihez megyek). Ha nem engeded akkor meg Te leszel a hibás, hogy nem mehetett ki, és ezt soha nem fogja neked elfelejteni. Beszélgess msn-en videon keresztül a fiuval stb és ha komolyan gondolja a lányod, akkor ugyse tudsz mit tenni, ha meg nem tetszik neki haza jön. Ha nagyon ragaszkodik a lányod hozzá, akkor te leszel a legnagyobb hibás, hogy nem engeded. Ez sajnos igy van
2011. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
65%
Soha Soha soha!!! Aztán még a végén eladja tevéért!
2011. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
90%
Isteneeeeeeeeem! Neeeeeeeeeee! Soha soha soha!
2011. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!