Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a lányodat (18)...

Elengednéd a lányodat (18) Németországba egyedül a neten megismert barátjához, akivel még soha nem találkozott?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen a válaszokat
2011. febr. 28. 20:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de mi lesz akkor a lányoddal nyáron, ha teljesen belezúg??? Megy majd az arabokhoz "nyaralni"?????
2011. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%
Abból a nyaralásból nem nyaralás lenne szerintem...és visszaút sem.Olvastunk itt már érdekes történeteket erről.
2011. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
87%

Én mentem 16 évesen külföldi baráthoz, olyanhoz akit neten ismertem meg. Semmi gond nem volt, azóta is utzagatunk minden évben egymáshoz! Persze ez nem jelenti azt, hogy engedd el a lányod minden előzetes ellenőrzés nélkül, stb..

24/N

2011. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, engedd el... de NE EGYEDÜL. Legyen vele valaki, biztosítsa be magát. Okos lány, legyen esze, követhető legyen hol jár, beszéljetek meg jelszót (ha a rég elhunyt körösztanyja unokájáról érdeklődik, akkor tudd hogy baj van), és kísérje ki valaki. Menjen, de ne egyedül. Ha nem is a zsákos ember várja, hanem tényleg egy normális, kedves srác, útközben akkor is akármi érheti.
2011. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megbeszéltem vele, hogy nem engedem, hisz felelős vagyok érte, aggódom érte, és nem bízhat benne vakon, nem szólnék semmit, ha mondjuk csak kb. 100-200 km-re utazna egyedül, de így egy idegen országba egy idegennel, nem engedhetem. Teljes mértékben megértette az álláspontomat és azt felelte, hogy az én helyemben ő is így döntene.
2011. márc. 2. 19:14
 46/46 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jo hir! Nagyon okosan reagalt ra. A fiu megy hozzatok vagy nem fognak talalkozni?
2011. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!