Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik kakál, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:30
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
:)) Aranyos kérdés. Mi majdnem 20 éve vagyunk már együtt. Még a kapcsolat legelején zavart, hogy ne érezzen utánam a fürdőben (ott volt még akkor a wc-nk) semmit... Ez eléggé zavart. De rájöttem, hogy van illatosító spray. Aztán később már nem zavart, a mostani fürdőnkön meg a wc-n is (külön is van egy wc) óriási ablakok vannak :)
2011. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
91%

nem vagyok bent a fürdőszobában mikor fürdik, wc-zik....

de ez természetes emberi dolog, nem is igazán értem a kérdést. magadtól nem undorodsz? hiszen te is wc-zel.

2011. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
94%
Csak olyannal tudnék összeköltözni, aki sose kakál.
2011. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
93%
Engem már az is megdöbbent, ha kiderül, hogy a másik eszik is.
2011. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elizzadni nem tudja, így naná, hogy kakál. Miért zavarna? Teljesen természetes dolog.
2011. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon zavar, meg is próbálom leszoktatni róla. Kultúrember nem kakál, visszatartja élete végéig!
2011. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

"Csak olyannal tudnék összeköltözni, aki sose kakál."


Itt az ideális párjelölted:

[link]

2011. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is buta kérdés.. Emberek vagyunk, mind járunk nagywczni. Miért zavarna? Kellemetlen lehet az elején!!, de ha téged később is zavar, még nem vagy kész az együttélésre.
2011. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 napietus ***** válasza:
86%
én nem értem, miért írjátok sokan, hogy kellemetlen, mikor észre sem lehet venni alapesteben. nekem pl. fogalmam nincs, hogy a férjem mikor szokott wc-re járni...otthon sem tudtam, hogy apám mikor szokott. nem nyilvánosan végzik ezt a dolgot az emberek...
2011. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

De hülyék vagytok:)Jot nevettem pár hozzászóláson.

Amúgy szerintem ez normális dolog szóval nem kéne h zavarjon embereket ha valaki kakkant.Mindenki wc-zik.

Mondjuk pl.fin.ás ügyben más más a helyzet,mert van olyan ismerösöm aki nem zavartatja magát akkor sem ha vendékeg vannak sőőőőőőőőőt az asztalnál is képes fin.ani.Na az bunkoság szerintem.Egy párkapcsolatba ugy vagyok vele hogy ne fin.jon állandoan az ember orra alá,de ne is érezze magát kelemetlenük ha kicsuszik vagy ha fáj a hasa és emiatt kell neki,inkább jöjjön ki minthogy rosszul legyen(igazábol ezt az érti csak meg akinek volt már baja abbol h beszorult a levegő).DE a kakit és a fin.got is elehet intézni ugy h elmegy wc-re vagy máshová az ember.

2011. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!