Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik kakál, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:30
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Mennyien kakáló ember van ezen az oldalon!Törlöm is innen a regisztrációmat. :D
2011. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején kellemetlen volt, a mai napig kínos, ha mondjuk hasmenésem van, és bizonyos hangok kiszűrődnek, viszont már nem zavar egyáltalán, ha a párom mondjuk ugyanebben a cipőben jár. valahol ki kell jönnie, és hát ez az útja. bizonyos dolgokat nem szoktunk egymás előtt csinálni, de ha kicsusszan, akkor lerendezzük egy egészségedre felkiáltással, és ennyi. :)
2011. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

engem csak az borít ki, hogy a párom olyan iszonyat büdöset tol, hogy gázálarcban sem lehet megmaradni a fürdőben miután eme nemes tevékenységének hódolt.

tény, hogy az enyém sem rózsaillatú, de én legalább nem kotlok rajta fél órát, hanem azonnal lehúzom, és kész.

2011. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
:D ezen jót röhögtem, utolsó :D
2011. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

nem zavar,csak mikor ül fölötte fél órát újságot olvasva,utána meg nagyra nyitja az ajtót mig lezuhanyzik,és 3 ablaknyitással se megy ki a büdös,ő meg vigyorog mint a vadalma,hogy de vicces,h büdös...:D


de ki nem ábrándulok belőle,ő sem belőlem,bár én letudom 2 perc alatt,a szag se terjeng

2011. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
33%

Az én párom reggel sz@rás közben issza meg a kávéját,és minden szívbaj nélkül ha úgy tartja kedve elenged egy-egy galambot bárhol. Van hogy még az egyikünk wczik,a másik fürdik,ilyenkor jókat tudunk beszélgetni.

Lehet hogy ez valakinek kiábrándító és gusztustalan,de mi nem csinálunk belőle ügyet!

2011. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Aki ez miatt ábrándul ki a másikból, annak még kár összeköltözni és házasodni. Ez legyen a legnagyobb problémátok a másikkal. Egyszerűen, amikor az én párom oda megy, nem is veszek róla tudomást...teszem a dolgom. Fel sem tűnik már, h minden nap megy-e. Nem ezzel foglalkozunk.
2011. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Na és majd ha a gyereked lesz és lekakál? :D Akkor belőle is kiábrándulsz és lecseréled? Mert bizony az is előfordul és szívbaj nélkül megteszi.


Tudod aranyom ha valami bement ki is kell jönnie...


(Amikor várandós voltam a férjem minden undor nélkül sikálta utánam a wc-t amikor alul fölül jött minden. Aztán örültem, ha éltem, nem hogy feltakarítsak magam után)

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez együtt lakni, van, akinek rögtön felkelés után el kell menni, még ha nem is eszik, akkor is, tehát friss kapcsolatban is előkerülhet ez a szituáció. Nincs ebben semmi, max. illik a másikat előtte elengedni pisilni.

Mi csukni szoktuk a szobaajtót, és olyankor ha nem muszáj, a másik nem megy ki az előszobába. (Házban más lehet, de ez egy kicsi lakás.) Tévét, rádiót be lehet kapcsolni. Megértés, diszkréció, ennyi. Egyikünk se híve annak, hogy ilyenkor társalogjunk, de egyik exemnek se volt erre igénye, még csak az kellett volna!

Nyitott wc ajtó, ketten a fürdőszobában, egyik a wc-n, ilyesmi a legtöbb embernél elképzelhetetlen, és ez szerintem így van jól.


Amire én inkább háklis vagyok, az az, ha valaki nem takarítja ki maga után a wc-t, ezt férfiak gyakran elkövetik, de míg korábban csak csendben bosszankodtam, ma már nem szégyellek szólni érte, én nem fogom se nézni, se magam takarítgatni mások maradványait. ALAP, hogy a wc-t úgy hagyja mindenki, hogy egyáltalán ne látszódjon, mit csinált ott.

Ha ez az alapvető igényesség megvan, és a légfrissítőt/ablakot is ismeri az illető, semmi gond.

2011. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
A kérdésen is jót röhögtem de ezek a válaszok bearanyozták az estémet:D
2011. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!