Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik kakál, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:30
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
A kaka, az haggyán. Na de a pisi! HÚÚÚ, az aztán az undorító! :-D
2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Volt párommal együtt éltünk már közel egy éve. A WC a fürdőszobában volt.. A párom épp fürdött, és rámjött a hasmenés.. Nem tudtam mit tenni, mondtam neki, hogy bocs, muszáj.

De gyorsan lehúztam. :)

Ő csak annyit mondott nevetve, hogy ezzel kapcsolatunk a következő szintre lépett. :D

2011. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

MICSODA?????

a párom szokott kakálni??? :OOOOOOO NANEMÁÁÁ

2011. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Számomra annyira kiábrándító amint elképzellek,hogy sz@rsz. Nem is értem hogy tudnak az emberek ilyet csinálni?! Be kéne tiltani,mindenki tartsa bent. Gusztustalan,fújj. Teljesen megértelek. Már magamból is kiábrándultam. Bevallom hogy én is kakáltam már,nem is egyszer,de soha többet nem teszem!

De ugye hányni azért szabad??? Vagy az is kiábrándító?

2011. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Ha zavar, az nagy gond lehet.

Mi még nem élünk együtt a párommal, de mivel minden hétvégét együtt töltünk (ez is leginkább péntektől keddig tart), erre is sor kerül mindkettőnknél. Ám ez teljesen természetes dolog, ha tényleg szereted, ez a dolog sem zavar. Ha meg kényesebbek vagyunk ott az illatosító és a szellőztetés, ha "nagy a baj":)

23L

2011. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Nem, nem gond, ne értsetek félre, csak kíváncsi voltam mások véleményére is ... :)
2011. márc. 16. 15:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!