Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik kakál, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:30
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
92%

De hát én eddig is tudtam, hogy szokott kakilni, ez nem újdonság, így ki sem ábrándulok belőle :)

ez tök természetes, és lehet, hogy tizenévesen ciki a másiknál vagy a másik "jelenlétében" elintézni ezt, de amikor megérsz, elfogadod, s egyikőtök sem lesz zavarban emiatt. Nézd, ő sem rózsaillatút produkál, feltehetően tőled sem várja el, illetve a tiéd sem virágillatú, nyilván te sem várod el tőle.

26/N

2011. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, és őt sem zavarja. Természetes dolog, még ha nem is túl vonzó jelenség.
2011. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
89%

Látszik, mennyire kislány/kisfiú vagy még....


25 N

2011. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,amíg nem az ágy alá piszkít,vagy a cipőmbe.
2011. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem élünk még együtt a párommal, de nem zavar, még a kapcsolatunk előtt sem zavart.

Természetes dolog ez. Akit meg zavar az majd úgyis megfogja szokni "megszoksz vagy megszöksz".

Amugy meg mindkettőnknél külön van a fürdőszoba és a wc.

2011. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a barátom (most már a férjem) fogta a fejem, miközben hánytam. Nagyon gyenge voltam, mert durván elkapott egy akkori hányós vírus, azért segített. Azt mondta, akkor tudatosul benne, hogy mennyire szeret valójában, mert nem botránkozott meg, inkább aggódott értem. Máskor meg én tusoltam, ő a wc-n ült, -na, épp akkor jött rá a dolog- és lazán dumálgattunk. Hiszen olyanok vagyunk egymásnak mint egy test két fele...
2011. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
A kakálás, akárcsak a pisilés egy szükségszerű biológiai folyamata minden emberi lénynek. Miért ábrándulnék ki ettől? Nyilván persze nem egymás előtt kakkantunk, de most ezen mi a kiábrándító?
2011. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
33%

14:07

a párod egy kutyus? ha nő lennék nekem is az lenne. szex nem jár teherbeeséssel.

2011. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Már miért zavarna? Ez természetes dolog.
2011. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak az együttélők kakálnak, mert amíg nem költöztök össze de együtt alszotok, vagy együtt mentek nyaralni, azért gondolom ott sem tartja vissza az ember tehát az összeköltözéskor már baromira nem kéne újnak lennie hogy a másik esetleg nagywc-zik amikor egy lakásban tartózkodunk.
2011. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!