Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási szerelem - egyedülálló...

Óriási szerelem - egyedülálló férfi - házas nő - kisgyerek szerelmi háromszög. Mire számítsak hosszútávon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta meg szerettem volna ezt a kérdést kérdezni. A helyzet a következő: Másfél éve férfiként élek egy szerelmi kapcsolatban. Ahol a másik fél a nő házas, kisgyerekkel. Nagyon szeretjük egymást. Lehetőségünk is volt mindig találkozni, minden stimmel velünk. Kivéve az, hogy a szerelmem házas. Én is az voltam, de elváltam. Nekem nem volt túl jó a házasságom, egyszerűen ment. Persze ez ennek a kapcsolatnak a hatására történt. A szerelmem pedig azt mondja, ő a kisgyerek miatt (5 éves) nem tud és nem is fog kilépni a házasságából. Mert a gyermek imádja az édesapját. Így hát eljátssza otthon, hogy minden rendben van. De ezzel együtt őrülten szeretjük egymást. Persze volt már pár cirkusz emiatt. De a szerelmünk mindig átsegített minket. Ez a helyzet már másfél éve tart. Szerintetek mi lesz hosszútávon? Teljesen tanácstalan vagyok és felőröl. Köszi a válaszokat.
2011. márc. 15. 15:35
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez a kapcsolat tényleg sokkal több mint egy szeretői viszony nagyon több. Nem csak összejárunk, hanem napokat töltünk néha együtt egymás lakásán, mindent tudunk egymásról. De a gyereke az első ez természetes is és legfőképpen attól fél, hogy vagy elveszti vagy pedig egyszerűen fájdalmat okoz neki azzal, hogy elveszi tőle az apját.
2011. márc. 15. 16:27
 12/42 A kérdező kommentje:

Én szeretem és tudom, hogy ő is szeret.

És tulajdonképpen megértem az indokait.

Én azt döntöttem, hogy megvárom még felnő a gyermek.

Vagy addig történik valami, mert hozzá tenném az ő házasságuk sem túl jó, állandó viták, a férj zsarnokoskodik, most már csak a gyerek tartja össze, de az nagyon nagy erővel.

2011. márc. 15. 16:35
 13/42 A kérdező kommentje:
Én minden körülmények között szeretném... a gyermekét is. Nekem is van. Ismerjük is egymás gyerekét a gyerekek is láttak minket, persze ügyesen titokban. Napi szinten 5 órákat beszélünk és ez már másfél éve.
2011. márc. 15. 16:41
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem feküdtetek le?
2011. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdést...
2011. márc. 15. 16:44
 16/42 A kérdező kommentje:

És mivel a férj külföldön vállalt munkát, ezért néha hónapokig nincs itthon.

Végül is a kérdés meddig működhet ez? Működhet-e ez örökké?

2011. márc. 15. 16:50
 17/42 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, értem a kérdést.

Dehogynem feküdtünk le mást se teszünk már másfél éve.

Az 5 órát arra értettem, ha itthon van a férje vagy dolgozunk vagy bármi akadályoztatás van akkor is.

2011. márc. 15. 16:54
 18/42 anonim ***** válasza:
39%

Ezen az oldalon ne nagyon számíts biztató vagy értelmes válaszokra ebben a témában. Nagyon ritkán jön olyan aki megérti ezt és/vagy volt/van ilyen helyzetben. Általában csak azok szólnak hozzá, akik ha a nő a szerető, akkor k*rvázni, r*bancozni jönnek, ha férfi a szerető, akkor... hát nagyjából szintén, csak a feleséget r*bancozzák.


Amúgy én azt mondom, hogy ha úgy érzed, hogy ő az igazi, ha úgy érzed érdemes kibírni, akkor ne engedd.

2011. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Egyértelműen úgy érzem ő az igazi. És ez oda-vissza igaz.

Én 39 vagyok, ő valamivel fiatalabb. Én holnap elvenném feleségül. Várok én rá 10 évet is. Csak az esélyeket és kimeneteleket latolgatom.

2011. márc. 15. 17:11
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Ez igen,benned aztán nincs semmi férfi méltóság.Te el tudod azt viselni hogy a férje jól megrakja,utána meg Te???Pfujjj..
2011. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!