Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási szerelem - egyedülálló...

Óriási szerelem - egyedülálló férfi - házas nő - kisgyerek szerelmi háromszög. Mire számítsak hosszútávon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta meg szerettem volna ezt a kérdést kérdezni. A helyzet a következő: Másfél éve férfiként élek egy szerelmi kapcsolatban. Ahol a másik fél a nő házas, kisgyerekkel. Nagyon szeretjük egymást. Lehetőségünk is volt mindig találkozni, minden stimmel velünk. Kivéve az, hogy a szerelmem házas. Én is az voltam, de elváltam. Nekem nem volt túl jó a házasságom, egyszerűen ment. Persze ez ennek a kapcsolatnak a hatására történt. A szerelmem pedig azt mondja, ő a kisgyerek miatt (5 éves) nem tud és nem is fog kilépni a házasságából. Mert a gyermek imádja az édesapját. Így hát eljátssza otthon, hogy minden rendben van. De ezzel együtt őrülten szeretjük egymást. Persze volt már pár cirkusz emiatt. De a szerelmünk mindig átsegített minket. Ez a helyzet már másfél éve tart. Szerintetek mi lesz hosszútávon? Teljesen tanácstalan vagyok és felőröl. Köszi a válaszokat.
2011. márc. 15. 15:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volnék, mi a helyzet most?
2012. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
azóta van valami változás??
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!