Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási szerelem - egyedülálló...

Óriási szerelem - egyedülálló férfi - házas nő - kisgyerek szerelmi háromszög. Mire számítsak hosszútávon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta meg szerettem volna ezt a kérdést kérdezni. A helyzet a következő: Másfél éve férfiként élek egy szerelmi kapcsolatban. Ahol a másik fél a nő házas, kisgyerekkel. Nagyon szeretjük egymást. Lehetőségünk is volt mindig találkozni, minden stimmel velünk. Kivéve az, hogy a szerelmem házas. Én is az voltam, de elváltam. Nekem nem volt túl jó a házasságom, egyszerűen ment. Persze ez ennek a kapcsolatnak a hatására történt. A szerelmem pedig azt mondja, ő a kisgyerek miatt (5 éves) nem tud és nem is fog kilépni a házasságából. Mert a gyermek imádja az édesapját. Így hát eljátssza otthon, hogy minden rendben van. De ezzel együtt őrülten szeretjük egymást. Persze volt már pár cirkusz emiatt. De a szerelmünk mindig átsegített minket. Ez a helyzet már másfél éve tart. Szerintetek mi lesz hosszútávon? Teljesen tanácstalan vagyok és felőröl. Köszi a válaszokat.
2011. márc. 15. 15:35
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ritkán van. De sajnos ez van, ő sem örömében teszi. Ez az egyik amit elég nehéz lelkileg elviselni. Tudsz mást?
2011. márc. 15. 17:14
 22/42 A kérdező kommentje:
Továbbá az a szerencse, persze idézőjelben, hogy míg mi fél napokat szeretkezünk, addig a férj 5 perc alatt letudja a dolgot.
2011. márc. 15. 17:38
 23/42 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen..Mondja ezt a nő.Mindenki ezt mondja ilyenkor,hogy a férjével,feleségével már nem jó a szex.De Te ezt nem tudhatod,kár hogy így félre tud vezetni a nő.Akkor is szexel a férjével,és persze hogy azt hazudja Neked,hogy az neki nem jó.Kommentjeidből ítélve Te sokkal jobbat érdemelsz!
2011. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de Te nem tudod, hogy köztünk tényleg olyan a viszony, hogy mindent tudunk, megbeszélünk és amit írsz, az lehetetlen.
2011. márc. 15. 18:01
 25/42 A kérdező kommentje:
Nagyon sok sírás volt ez ügyben részéről. Nem megjátszás.
2011. márc. 15. 18:03
 26/42 anonim ***** válasza:
Nézd..Ha egy nő igazán,és nagyon szerelmes,akkor nem érdekli semmi,csapot-papot otthagy,férjet,lakást,pénzt,fölad mindent,mert szerelmes.És iyen esetben már a gyermek sem kifogás neki.És még valami.Ha a férj nem tudja,hogy a feleségének szeretője van,akkor az,azt jelenti,hogy a feleség nagyon jól játsza a szerepét,tehát azért annyira nem útálja a férjét,mert ha annyira gyűlölné,akkor már meg játszani sem tudná magát,mert azért a nők nagy részét,az érzelem irányítja.Ha meg a férj tudja,hogy a feleségnek van valakije,akkor meg nyilván nem érdekli,ha eltűri hogy mással is együtt van,tehát,felőle nyugodtan elmehet az asszony,ha akar.De nem akar.Ez nyilvánvaló.Mert nagyon jó így neki,sok pénzért amit a férj keres,ad szexet,a férjnek meg teljesen megfelel így,tök mindegy,hogy prostinak adja,vagy az asszonynak.Tehát a 22.es csapdája,és ebben sajnos csak Te vagy vesztes.
2011. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nagy szerelem így van, de még nagyobb szerelem a gyerek. Főleg ha kicsi. Az anyai érzés a legerősebb.

A férj egyébként nem tudja jelen állás szerint.

De nem is keres sokat, tehát nem erről van szó. Én háromszor többet keresek mint a férj, de ez soha nem volt érdekes, nem anyagi síkon mozgott ez a kapcsolat soha.

2011. márc. 15. 18:46
 28/42 anonim ***** válasza:
Egy esélyed van,ha a férj kidobja ezt a nőt az utcára.Mert bizony sokan ezt tennék,ha kiderülne,hogy míg ők gürcölnek a családért,addig az asszony "jól elvan".Azután ha meg már megnyerted,had vigyed alapon,röpke kis idő múlva,Te leszel majd a többszörösen felszarvazott férj.De úgy tűnik,most Neked bárki bármit is mondd,azt hiszel el,amit Te akarsz,amit Te hallan akarsz.Majd néhány év múlva,amikor már fölszáll a lila köd,akkor rájössz sok mindenre..
2011. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Miért kell ebből kiindulni?

Miért nem lehet elhinni, hogy létezik igaz szerelem?

Komolyan kérdezem.

2011. márc. 15. 19:12
 30/42 anonim ***** válasza:
0%

17:04 vagyok.

Mondtam, itt totál kiábrándítják az embert, ezen az oldalon valahogy mindenki szerelemellenes :(

Én nem is kérdezek ilyesmi témában semmit, mert tudom, hogy mindenki a saját besavanyodott véleményét akarná rám erőltetni, de mikor beleolvasok mások kérdéseibe, és mindenki arról győzködi az épp fülig szerelmes embereket, hogy vagy hazugság az egész, vagy úgyis elmúlik.....

Igazából nem is tudom mit keresek itt, mikor már megtanultam, hogy más tapasztalata nem az én tapasztalatom. Mások véleményére hallgatva lehet hogy hatalmasat hibázok. Mondjuk nem is nagyon hallgatok másokra :)


És még mindig azt gondolom, hogy neked kell érezned, te vagy ebben a helyzetben, senki más nem fogja tudni neked megmondani, hogy mit csinálj. Én a helyedben mindenképp a szívemre hallgatnék. De ez én vagyok.

2011. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!