Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell mindig anyósomnak...

Mért kell mindig anyósomnak oda böknie az orom alá, hogy neki nagyszülői jogai vannak? Mire jó ez, így viselkedni?

Figyelt kérdés
3 hónapos babáról van szó.Ő neki az a baja hogy heti 1x jöhetnek fel,és Ő szeretne minden nap.El vinné a gyerekem,én meg nem engedem neki Ő szerinte mindenhez joga van.Én mint a kisbaba anyukája maradjak csöndbe,és hallgassak.Persze én ezt nem teszem,így én vagyok a legszemetebb meny a földön.Egyáltalán milyen nagymama az ilyen aki jogokkal jön elő?Mindig duzzogva jön látogatóba,és ha sír nála pici Ő is sír.Mért csinálja ezt?
2009. febr. 23. 21:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%
Miért kellett lepontozni????
2009. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Én le vagyok döbbenve amit 10:13 ír!Felháborító!Komolyan!De mért csinálják ezt velünk,mért?
2009. febr. 24. 14:14
 23/32 A kérdező kommentje:
Hadjad rájuk hadd pontozzanak le ez egy kisebbségi érzés,és gyerekes dolog:SZÉGYELLHETI MAGÁT AKI ÍGY LEBECSÜLI A MÁSOK MONDANDÓJÁT!NE TÖRŐDJ VELÜK.
2009. febr. 24. 14:18
 24/32 A kérdező kommentje:
8:15 NEM SEMMI KOMOLYAN MONDOM Á MINDJÁRT ÍROK EGY CSÚNYÁT.HIHETETLEN MILYEN EMBEREK ÉLNEK ITT A FÖLDÖN!NAGYON SAJNÁLOM AMI VELED TÖRTÉNT,ŐSZINTÉN!
2009. febr. 24. 14:22
 25/32 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos van ilyen anyós, öcsémé is ilyen, pedig ott a saját lányát tartja sakkban az öregasszony. Szerintem zárd ki a francba, ajtót se nyiss neki. Normális nagyszülő nem erőlteti magát az unokára meg a szüleire, megvárja, amíg hívják. Ha tűkön ül, hogy láthassa, akkor is. Ahhoz, hogy az anyuka rábízza valakire a babáját, ahhoz úgy is kell viselkedni. Hú, de mérges vagyok, kitörném a nyakát a vén banyának. Minden elismerésem, hogy ilyen békés tudsz maradni.
2009. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!Én voltam a 10.13as...nem tudom, miért csinálják ezt, de szerintem undorító...imádom az anyósomat amúgy, de mióta megvan a kicsi egy hárpia lett belőle....sajnos tápis a kicsim, hát ő erre felbúzdulva megetette piritott liszttel...gondolhatod, hogy nézett ki a kis arcocskája....tudom, régen is csak ez volt, le is pontozhattok, nem érdekel, de ha már elviszem neki a tápszert, könyörgöm, azt adja neki oda....a védőnő totál Hát még én...

Nem puszilgathatom az ő jelenlétében a kicsit, meg a talpát sem, mondván, hogy nem tanul majd meg menni...én nem vagyok babonás....meg hogy ne így fogd, úgy csináld....a pelust nem tudja rendesen ráadni, állandóan pisis a kicsi ruhája....

Anyukám is szereti a gyereket, de ő miért nem szól bele a nevelésbe?? Múltkor már majdnem beolvasott kedves anyósomnak.....

Egyik kisfiam meghalt a születésekor, azóta azon károg, hogy én vagyok az oka, mert nekem állandóan kocsikáznom kellett, és nem ültem a seggemen...hát köszönöm szépen!!!!Pont ezt vártam tőle....

2009. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen erőszakos és megkeseríti az életetek akkor mond meg neki hogy ha nem hagyja abba többet nem engeded a kicsit látni
2009. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

11:59-es

Úgy sajnálom,és valamilyen szinten együtt is érzek veled.Mert nekem is meghalt egy babám épp 3 hós terhes voltam vele,annál nagyobb tragédia nincs,hogy meghalt a gyerekünk.Nekem még azt is mondta anyós lehet nem is a fiától van az a gyerek,és semmi együtt érzés...


Ezért sem értem most hirtelen nagymama akar lenni,és elhiszi a fiáé a baba.Érdekes egyébként.

Én csak élni akarok a saját családommal,és nem anyósommal.Mindenkinek meg van a helye,és ne akarjon senki se a másik helyre lépni.Ha anyósomnak születne babája,én sem telepednék rá,főleg nem játszanám a durcás szerepét.Nagyon nehéz így főleg,hogy tudtam végig terhesség alatt,hogy ez lesz ha meg lesz a picike.Minden jót nektek,vigyázzatok egymásra,és köszönöm szépen a válaszokat!!!!

2009. febr. 25. 16:02
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
13:43 as vagyok Köszönöm a lepontozást Véleményemben nem volt semmi rosszindulat csak azt akartam mondani hogy vannak nagymamák akik sz*rnak az unokájukra.De az se jó ha túl sokat akarnak beleszólni a fiatalok életébe.Nekünk más az elképzelésünk a gyereknevelésről az anyósoknak pedig megint más.A nagymamának csak akkor van"joga"látni az unokáját ha nem keseríti meg a szülök életét!!!
2009. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem kell törődni a pontozással!Én nem is pontozok!mindenkinek meg van a miértje.Mindenkinek a véleménye nekem számít mert abból tanulok.Sok tanulságot leszűrtem,és köszönöm szépen!Nekem jól esik,hogy törődtök az én kérdésemmel!
2009. febr. 25. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!