Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell mindig anyósomnak...

Mért kell mindig anyósomnak oda böknie az orom alá, hogy neki nagyszülői jogai vannak? Mire jó ez, így viselkedni?

Figyelt kérdés
3 hónapos babáról van szó.Ő neki az a baja hogy heti 1x jöhetnek fel,és Ő szeretne minden nap.El vinné a gyerekem,én meg nem engedem neki Ő szerinte mindenhez joga van.Én mint a kisbaba anyukája maradjak csöndbe,és hallgassak.Persze én ezt nem teszem,így én vagyok a legszemetebb meny a földön.Egyáltalán milyen nagymama az ilyen aki jogokkal jön elő?Mindig duzzogva jön látogatóba,és ha sír nála pici Ő is sír.Mért csinálja ezt?
2009. febr. 23. 21:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

együtt érzek a kérdezővel!az én anyósommal is hasonló a helyzet,csak nálunk annyival rosszabb a helyzet, hogy mi még egy fedél alatt is lakunk(de már nem sokáig!!!).Én már elértem nála, hogy tőlem nem is kéri a gyereket csak a férjemtől.Valahol érzi ő,hogy nálam rossz lóra tett.nálam elvágta magát egy hisztije alkalmával.azóta csak a nagyon muszály dolgokat beszéljük meg.én boldog vagyok ettől, mert így legalább nem idegesít fel.

szóval a véleményem az, hogy rakd helyre a "kedves mamát" mert tönkre teszi az életedet hosszú távon!!ha megsértődik hát tegye, addig legalább nyugtod lesz!!ne törödj vele,most a családod a fontos nem pedig ő!!

sok sikert!

2009. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Szia 15:37!


Én is úgy gondolom nem kell ezt eltűrnöm,és bárkivel beszélek mindenki azt mondja igazam van.Sajnálom,hogy Te is ilyen helyzetbe vagy.Én úgy gondolom,ha Ő nem tudja hol a helye akkor segíteni kell rajta.Volt még egy dolga ilyent mondott,hogy adjuk ide nekik a gyereket mi meg mehetünk ahova akartunk,a gyereket meg viszik nyaralni.Nekem Ő ne parancsolgasson!Mi az hogy adjam oda neki,az én gyerekem nem egy krumplizsák.Ott a helye ahol a szülei vannak.Nem értem különben mért csinálják ezt,hisz ők is voltak anyukák,nekik jól esett volna ha velük is ezt csinálják?Nem értem különben mit akar ezzel,ez egy lelki zsarolás,elhiszem hogy szereti az unokáját de nem vigye túlzásba.Nem törődöm velük,főleg anyóssal nem foglalkoznom.Most haragszik mert nem adom oda gyerekem,nem is fogom ezek után.Ha haragszik tegye azt,én meg örülök addig sem kell eltűrnöm ezt!Nagy színésznő a drága:O)Az a baj,hogy mindenkit meg tud szédítten,én meg át láttok rajta.Velem is rossz lóra tett.

Remélem jó messzire költöztök:O)

Szia

2009. márc. 3. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!