Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában hogy hogy ennyien...

Mostanában hogy hogy ennyien vállalnak fiatalon gyereket?

Figyelt kérdés

A médiában azt szajkózzák, hogy kitolódik a gyerekvállalás, manapság nem "divat" fiatalon szülni. Mégis 4 volt osztálytársamnak is mostanában született gyereke + 2 most terhes. 21-22 évesek vagyunk.

Szerintetek aki ilyen fiatalon szül, az később "megbánja"?


(Úgy értem a megbánást, hogy vajon tartós lesz az apával a kapcsolat? Megbánja-e, hogy divatosan fogalmazva "nem élte ki magát"? Van aki azt mondja az a jó ha a 20-as évek elején szül egy nő, van aki meg azt hogy érettnek kell lenni ahhoz, és 25 éves kor után érdemes)


2011. márc. 23. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16%
Jellemzően azok a volt osztálytársaim, évfolyamtársaim szültek 20-21 évesen, akik kifogtak még tiniként egy jó vastag pénztárcájú palit és basztak a továbbtanulásra. Na jó, az egyik elvégzett egy huszadrangú, isten háta mögötti, vidéki 3 éves fősulit. Ha ilyen beállítottságú lennék, lehet én is szültem volna már ennyi idősen. 25 éves pályakezdő vagyok, nincsenek vagyonos szüleim, a barátom sincs eleresztve, nehogy már valaki felrója nekem, hogy nincs az az isten, amiért én mostanában szülnék!
2011. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én 22éves vagyok, a második diplomámat csinálom, eszembe se jutott még szülni. Jövőre végzek a sulival, szeretnék még utána dolgozni 2-3évig, és utána jöhet a baba...Az igaz, hogy ha arra várnánk, hogy minden meglegyen, senki nem szülne soha, de azért egy alap egzisztenciát meg kell teremteni ahhoz, hogy merjünk gyereket vállalni...
2011. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem szülnék 21-22 évesen, szerintem előbb kell egy normális diploma, mert az gyerek mellett nehéz, utána jöhet a baba. Ház, kocsi nem létszükséglet. Mi 24 évesen terveztük a babát, de ember tervez..

27 éves kismama

2011. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!