Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő dolog ha...

Mennyire elítélendő dolog ha egy egyedülálló csaj lefekszik egy nős pasival?

Figyelt kérdés
Csak szex, szexuális vonzalom. A csaj nem akarja szétszedni a családot. Mindketten fiatalok, a csaj 23, pasi 30. (Elméleti kérdés, nem én vagyok benne.)
2011. márc. 31. 18:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
39%
Mindkét részről undorító,de a nőé a nagyobb felelősség,ha bemászik egy nős pasi ágyába,aki ugyebár nem az agyával gondolkozik.
2011. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
50%
Mind a kettő gerinctelen senki ebben az esetben,mind a kettőt ugyanúgy elküldeném a búbánatba. Undorító dolog ilyesmit tenni,úgyhogy remélem mind a kettőnek visszaköp majd a tükör.A csaj nem gondol bele,hogy mit érezne a feleség, ergo egy qrva, a pasi szintén nem gondol bele,hogy családja van,csak megy az állatias ösztönei után. Nekem az ilyenek nem emberek... úgyhogy jah,mind a kettőt elítélem,egyformán.
2011. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
28%

Milyen erdekes olvasni a valaszokat, hogy felizgatja magat mindenki. Mi olyan neveltetest kaptunk (meg szerintem Europaban mindenki) hoyg az ilyet veszett modon eliteljuk es csak kopkodunk rajuk.

Vannak nepek, akiknel a neveltetes ezt megengedi, sot naluk az ilyesmi a norma. Ezen erdemes elgondolkodni. Nem azt mondom, hogy fogadjatok el oket (csajt meg a pasit), hanem jatszatok a gondolattal, hogy mi lenne ha epp mas programozast kaptunk volna, mi az ami a zsigereitekben annyira ellenkezik egy ilyen kapcsolat elfogadasa ellen.

2011. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező! és a pasinak van gyereke is már? vagy gyerek még nincs?
2011. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Van, 2. Úgyhogy épp ezért nem akarja szétszedni őket.
2011. márc. 31. 18:46
 26/50 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarja szétszedni őket,akkor menjen el valami buliba,szedjen fel egy FACÉR pasit,és ne házas embereknek kellesse magát...

A neveltetésről meg annyit,lehet,hogy a lányt úgy nevelték a szülei,hogy tisztességes lány legyen,és ne másszon bele nős pasik ágyába... csak valószínűleg a hölgyemény tesz erre magasról,elvégre akkor nem lenne itt a kérdés. Nyilván elítélendő,mind a két fél,tök mindegy,hogy melyikük kezdeményezi.

2011. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
36%

mondd meg a csajnak,hogy azonnal állítsa le az egészet( azért neki,mert őt ismered),mert ez így nagyon tré helyzet.

pasi legalább jól néz ki? fogadok ilyen izmos kivarrt állat.

2011. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező: szerinted?! Mit gondoltál,hogy majd vállon veregetünk,hogy ezazzz anyukám, egész bátran fektesd meg magad egy nős férfival? Naná,hogy elítélendő,nem is akármennyire,de nem akarok ide trágár szavakat írni,pedig mind a két felet lehetne minősíteni,nem is akár hogyan.
2011. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
58%

""Csak szex" - ez a prostitúció."


El vagy te tévedve. A prostitúció pénzért nyújtott szexuális szolgáltatás, munka. Az csak szex és más semmi, meg a kielégülésért van mindkét fél részéről kötöttségek nélkül.

2011. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
72%

"Igen, képzeld egyik ismerősöm van ebbe a szituba, de ha neked úgy jobb, akkor gondold hozzá hogy én vagyok benne! Jóóóó???"


Hát én tisztában vagyok abban hogy ez a kérdés rólad szól, ugyanis tudok olvasni a sorok között. Mi a fenének kérdezgetnéd ha ebben nem te vagy benne hanem 'valaki'... ugyan már.

Már azzal elárulrod magad, hogy az én válaszomra igy ugrottál.


De ebben a tényben nem az a lényeg hogy te itt most nekünk a felelöséget lemosva füllentesz nekünk, hanem hogy ebböl lehet következtetni ennél komolyabb élethelyzetekben hogyan reagálsz a problémákra, hogyan kezeled majd őket.

És garantálom, ha egy nős pasival kezdesz, akkor lesznek gondjaid, ezt a helyzetet pedig kezelned kell, méghozzá jól. Nem csak számodra megfelelően hanem a sztoriban még szereplők számára is. Ebben nem csak te vagy benne, benne van egy férj, egy feleség, sőt, talán még gyermekek is.


Már az is csúsztatás és önbecsapás, hogy csak szex. Ha valóban csak szex akkor megint ott a válassz: nyúlsza@rnyi pasi van a föld kerekén. Pont 10 percenként láthatsz jó pasikat, ha szexre vágysz miért ne feküdhetnél le azokkal? Feküdj le mindel, senki sem fog érte haragudni, ráadásul még - számodra - kezelhetetlen helyzetbe sem kerülsz.

2011. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!