Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő dolog ha...

Mennyire elítélendő dolog ha egy egyedülálló csaj lefekszik egy nős pasival?

Figyelt kérdés
Csak szex, szexuális vonzalom. A csaj nem akarja szétszedni a családot. Mindketten fiatalok, a csaj 23, pasi 30. (Elméleti kérdés, nem én vagyok benne.)
2011. márc. 31. 18:19
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
23%

régen volt piros lámpás ház + szifilisz,

ma már aids is van, haladás


nem szedi szét a prostitúció a családot, csak..

Sic transit gloria mundi. Így múlik el a világ dicsősége.

2011. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
90%
Nem ítélkezem,de ne tegye inkább a csaj,mert ha beleszeret a férfiba,akkor nagyon megszívja.Ahogy a pasi családja is.Itt egyedül csak a pasi jöhetne jól ki a végén a dologból,szóval nagyon meggondolandó.
2011. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ítélem el a lányt. A pasit annál inkább.
2011. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
73%

Nincs véleményem, de ezen besz*rtam! XD


"Hát én tisztában vagyok abban hogy ez a kérdés rólad szól, ugyanis tudok olvasni a sorok között."

2011. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé. Feküdjön le egyedülálló pasikkal.
2011. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne kéne elítélni a lányt?! Ótvar r.banc az ilyen! Keressen magának egyedülálló pasit,a férj meg kössön csomót a szerszámára... undorító!
2011. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
90%
Elítélendő, nyilván. Mégis rengetegen művelik, legfeljebb nem reklámozzák. Ha csak abból indulunk ki, hogy ma már minden második (!) házasság válással végződik, sajnos a család szerepe kezd leértékelődni. Hogy ki a hibás ilyenkor, kár elemezgetni, általában mindkét fél, de legritkábban a harmadik. Azért megjegyzem, akik itt mélységesen fel vannak háborodva, még velük is megtörténhet, mint bármi más az életben. Ez ugyanis nem olyan dolog, amit megtervezünk vagy katagórikusan elutasítjuk. Jön magától, úgy hogy észre sem vesszük és már benne vagyunk. És ilyenkor mindenki csak magára gondol, hiszen mindenkinek csak egy élete van, a sajátja a legfontosabb. Bocs az eszmefuttatásért, de 44 évesen én már elég sok mindent láttam, hallottam és tapasztaltam, amit 20 évesen még el sem tudtam volna képzelni. Akkor még én is felháborodtam volna, ma már meg sem lepődöm szinte semmin. És főleg nem ítélkezem már senki felett, az nem az én dolgom.
2011. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
79%
A férjet alapból elitélem, nem is kérdés... Ha mást akar, váljon el! A nőt is szintén elitélem. Valaki már irta, ha nő legyen benne annyi tartás hogy keres magának egy másik férfit, aki szabad. Főleg, hogy csak szexre kell neki...
2011. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Jól ismerem a lányt, egyáltalán nem az a ,,ri.banc típus". 23 éves és 2 pasija volt eddig (akikkel párkapcsolata volt, laza kapcsolata soha senkivel).


Mivel elég jóba vagyok vele, nem akarok ítélkezni, csak kívül állók válaszára voltam kíváncsi. Tudom én azt, hogy nem helyes amit csinál! Nagyon-nagyon tetszik neki a pasi, ez csak úgy kialakult náluk, csak úgy jött. Nekem azt mondta hogy régen ő is elítélte az olyan nőket akik nős pasival kavarnak, de most ő esett ebbe bele. Ezért voltam kíváncsi!

Ja, és Te, aki a sorok között olvas legyél magadra büszke!

2011. márc. 31. 20:15
 40/50 anonim ***** válasza:
54%

"ancy_e válasza:

a pasit lehetne max hibáztatni a csajt nem."

ezt most komolyan írtad? pali egy tróger-segg, a csaj meg egy lotyó. ennyi..

2011. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!