Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő dolog ha...

Mennyire elítélendő dolog ha egy egyedülálló csaj lefekszik egy nős pasival?

Figyelt kérdés
Csak szex, szexuális vonzalom. A csaj nem akarja szétszedni a családot. Mindketten fiatalok, a csaj 23, pasi 30. (Elméleti kérdés, nem én vagyok benne.)
2011. márc. 31. 18:19
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is nagyon elítélendő a nő és a pasi is.. mondhatni inkább szánalmasak, hogy ennyire szar alakok..


De vajon azon elgondolkodott valaki, hogy vajon miért keres a családapa máshol szexuális kielégülést? Szerintem itt hiába elsősorban a férfi, majd aztán a szerető a hibáztatható, de azért az a házasság sem lehet teljes, ha oda más beférkőzik...

2011. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!


Nem tudhatom, hogy a barátnő az te vagy, vagy sem. De akárki is az, aki belemászik egy család életébe, és veszélyezteti azt, én annak csak azt kívánom, hogy kapja meg azt a férfit teljes valójában. És amikor ez megtörtént, legyen várandós, kiszolgáltatott helyzetben lévő, kisgyermekes, elfoglalt, nem tökéletes anyuka, akivel majd az a férfi akinek egykor nem tudott ellenálni, egy gyenge pillanatban, met olyan minden kapcsolatban van, (ilyenkor lép-ne be a felelősség, és a jellem)szóval, akivel majd ez a férfi bizony megteszi ugyanazt, amit ő okozott annak a másik asszonynak, és kisgyermeknek. Mert hidd el, a fagyi mindigy visszanyal...

Nem éri meg hidd el...illetve ha nem te, akkor a barátnőd.

2011. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
73%
A csaj egy ócska szánalmas k.rv@, a pasas meg egy még szánalmasabb féreg. A nő meg ha van isten visszakapja ugyanezt, hogy vele bánnak így, pont mikor nem várja. Ámen!
2011. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
45%
ÁMEN!
2011. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
A hülyeséghez két ember kell bizonyos szituációkban.
2011. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

"23 éves és 2 pasija volt eddig (akikkel párkapcsolata volt, laza kapcsolata soha senkivel). "


Íme az élő példa hogy egy olyan "nő" egy utolsó ótvar qrva, aki két pasival volt, és sok példát láttam már olyan nőkre akik vagy 20-30al voltak, de tisztességgel, becsülettel...

2011. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

20:15 Kérdező:"Nagyon-nagyon tetszik neki a pasi, ez csak úgy kialakult náluk, csak úgy jött. "

hopp! Kedves Kérdező, megváltoztattad a kérdésed paramétereit, ez nem "csak szex"

De talán marad a véleményem.

nem itélkezem, csak sajnálandónak tartom

2011. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
Én azt mondom ,hogy nem minden esetben az a bizonyos harmadik fél a hibás...sőt...A pasi a leghibásabb mivel megteszi a feleségével ,hogy megcsalja ez tény. Az is tény hogy a harmadik fél is hibás mivel tudja hogy a pasi nem egyedülálló,esetleg gyereke is van mint a kérdezőnél is.Ez esetben már nagyobb a felelősség a harmadik félen is, viszont szerintem ne hagyjuk ki a feleséget sem,valamit kellett neki is tennie vagy pont ez az hogy semmit nem tett annak érdekében,hogy a férjének ne forduljanak meg ilyen dolgok a fejében.A vadászösztön pedig egy nagy hülyeség,ha szeretsz valakit akkor téged senki más nem érdekel,csak ő.
2011. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
79%

Mindkettő egy gerinctelen féreg,ugyanolyan megvetést érdemel a nő meg a férfi is.

De tapasztalataim szerint Isten tényleg nem ver bottal,és mindenki azt kapja vissza az élettől amit beleadott,majd pofáraesnek ők is.

2011. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Sztem eléggé erkölcstelen dolog nős pasival kezdeni akármilyen okból-abban az esetben persze, ha a lány tisztában van vele, hogy a pasi nős (persze, vannak kivételes esetek, amikor elfogadnám, de elég ritka). Sztem tök mindegy, hogy csak szex-e vagy sem, úgyis fel lesz dúlva a család, ha a feleség egy kicsit is szereti a férjét...
2011. ápr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!