Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyok az elvárásaim...

Tényleg nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, eddig összesen 2 barátnőm volt. Múltkor egy csaj haverommal beszélgettünk, aki azt mondta hogy lehet azért nem találok magamnak párt, mert nagyok az igényeim.


Ne dohányozzon, ne igyon, ne beszéljen csúnyán, legyen intelligens, legyen jó humorérzéke és szeresse a gyerekeket.


Ezek olyan óriási elvárások?


2011. ápr. 5. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
67%
Ez kevés. Valami plusszt ki kell találnod. Amit csak te tudsz. Különben miért választanának pont téged? Kell valami, ami csak benned van meg, amit csak tőled kaphat meg.
2011. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
92%
Magaddal szemben is annyira kritikus vagy, mint a nőkkel szemben? Először ezt kellene tisztázni.
2011. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

pl. a kolléganőnk. Csak a vallás és a vasak érdeklik.

Addig keresgélt, míg végül jelentkezett egy mozdonyvezető, aki zarándoklatokra hordja őt. Azóta összehászasodtak, s útban van a gyerek.

A nő csúnyának tűnt - mert nem öltözött - de a szerelemtől kivirult. Lefogyott, megszépült, frizurát csináltatott. A harmadik randi előtt ne dönts, lehet, hogy mégis ő az a nő, csak elsőre nehéz megítélni.

de ne a kocsmába menj keresgetni!

2011. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Valószínű már sokszor próbálkozhattál. És most is csalódtál valakiben. De vki mondta hogy ilyankor kell megtalálnod az igazit? Én nem vagyok jó emberismerő, de szerintem te kicsit feszülten várod hogy szembejőjjön veled álmaid nője.



Lazíts egy kicsit, mert mindenkinek vannak hibái. De ha a lány intelligens, nem dohányzik, van humrérzéke és szereti a gyerekeket, de néha kicsúszik a száján egy___, akkor elhajtod? És emellett szép, csinos, szeret téged.

2011. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Igen, így ismerkedem. Tesztet töltetek ki a kiszemelttel és ha nem éri el a 90%-ot, akkor lapát...:-)


Ha esetleg félreérthető lett volna. Az elvárásokat nem úgy gondolom, hogy SOHA nem ihat vagy nem csúszhat ki a száján egy-egy csúnya szó.

De azért ne rúgjon már be minden hétvégén vagy ne használja „g3ci, vazze, f@szom” kifejezéseket társaságban.

A környezetemben van 1-2 ilyen lány és hiába néznek ki jól, egyszerűen nem tudnak vonzani az ilyen dolgok miatt.

2011. ápr. 5. 15:24
 26/69 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy ennyi az összes dolog, amit elvársz.. Mert ezen kívül legyen szép, csinos, normális anyagi helyzetben, normális családdal, elfogadható munkával, stb.

Amit leírtál, az bennem mind megvan. Még sokkal de sokkal több is.. aki ismer, azt mondja nem érti, miért mennek el mellettem a férfiak. Én tudom a választ: nem vagyok elég csinos!

Lehet neked is azzal van a problémád, hogy rossz helyen keresed ezeket az értékeket. Persze az is lehet, hogy csak túl ritka az ilyen lány manapság..

2011. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
84%

nem nagyok az elvárásaid... bár ez az elvárás szó, már alapból gáz...

és a másik része a dolognak, hogy tőled vajon mit "várhatnak el" a csajok? mert lehet, hogy benned van a hiba és nem a lányokban...erre nem gondoltál?

2011. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
68%

Tapasztalataim szerint, ha lejjebb adsz az igényeidből, annak csalódás a vége.

Nekem is hasonló a minimum a férfiakkal szemben, a gyereket kivéve, de még nagyon hosszú a listám. Én is megkaptam, hogy túl nagyok az elvárásaim. Lejjebb adtam belőle. Soha többet! Nagyon megjártam! :(

29/L

2011. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
59%

Na ez milyen tipikus női hozzállás. Egyből abba akarnak belekötni, hogy a kérdező biztos azért nem talál nőt, mert "hiányzik belőle valami". Szerintem meg nem. Nekem is hasonló elvárásaim vannak egy nővel szemben,de ilyet tényleg nehéz találni, hiába megy az ember könyvtárba, vagy olyan helyre ahol gondolná hogy ilyet talál.

Illetve az a valami lehet hogy hiányzik, ami bejön a sok nőnek mondjuk az ostobaság, a linkség, a beképzeltség, a rámenősség vagy a kiszolgáló késség.

Hála én már találtam olyan csajt,akinek még számít valamit az emberi érték és nem csak a külsőségek meg a pénzesség. Majd a kérdező is talál ilyen lányt,lányokat bár nem lesz könnyű.

2011. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, off, 15:24-nek:

"aki ismer, azt mondja nem érti, miért mennek el mellettem a férfiak. Én tudom a választ: nem vagyok elég csinos!"

Amíg így gondolkodsz magadról, el is fognak menni melletted.

2011. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!