Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyok az elvárásaim...

Tényleg nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, eddig összesen 2 barátnőm volt. Múltkor egy csaj haverommal beszélgettünk, aki azt mondta hogy lehet azért nem találok magamnak párt, mert nagyok az igényeim.


Ne dohányozzon, ne igyon, ne beszéljen csúnyán, legyen intelligens, legyen jó humorérzéke és szeresse a gyerekeket.


Ezek olyan óriási elvárások?


2011. ápr. 5. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem nagy elvárások nálam ezek alap dolgok 17/L.Csak kevés ilyen lány van!Én meg pl félek interneten ismerkedni!
2011. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ja és ne változtassd meg az igényeid!Ugyanis ezek igények és nem is nagyok csak kevés ilyen lány van ezért nem találsz párt!De majd fogsz!
2011. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
Kössz a biztatást, legyen igazad! :)
2011. máj. 21. 19:11
 64/69 anonim ***** válasza:
most nem bántani akarlak, de biztosan van veled valami bibi. ezek nem nagy elvárások, főleg nem ilyen idős korban, de ha mégsem találsz egy nőt sem, akkor van neked más elvárásod is. pl külső, arról nem írtál semmit... vagy pedig taszítod az embereket...
2011. máj. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

Nem iszom, nem dohányzom, néha jönnek csúnya szavak a számra és van humorérzékem. Szerintem legtöbbször ez hiányzik a lányokból, ezért is van kevés barátnőm, mert nagyon ironikus humorom van és alig érti valaki a nők közül, de a férfiak nagyon is.

Az, hogy intelligens vagyok-e? Hát ezen sosem gondolkodtam, tanulni tudok,de ez még nem jelent semmit. Nem tudom.

Ja és imádom a gyerekeket.

21/N

2011. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
És egyébként meg jó ha leírja ezeket valaki, mert a férfiak komolyan hiszik, hogy ilyen vagy legalább hasonló nők nincsenek. Közlöm : vannak.
2011. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont azért kellenének ilyen "nagy" elvárásoknak lenniük a férfiaknak, mert akkor a lányok sem kurvulnának el. És ez igaz a lányokra is.


Itt mindenki annyira lejjebb adta az igényeit, hogy az már nonszensz.


Én soha nem dohányoztam, nem iszok, értem a finom humort, mamám jóvoltából megtanultam a hímzést, főzést, amikor más pasizott én akkor művelődtem...

Mindenhol csodabogárnak számítottam.


Hittem azt, hogy egy lovag fog értem jönni, aki hozzám méltó. És az elvárásaimból nem adta. Már 20 éves voltam mikor jött egy férfi akiben megtaláltam mindazt a vonást ami nekem alapvető egy férfiben.


Az udvariasság, lovagiasság, nagyvonalúság, igazság érzett, becsület, a gyengék védelmezése, művelt legyen.


Ezek szerint nekem is nagyok az elvárásaim, de nem adtam alább. A fiúk is igen járják végig a nehezebb utat! Legyen tartásuk és legyenek gerincesek!


Ha minden férfi és minden nő megelégszik azzal ami van, akkor senki nem lesz boldog igazán, és csökken a társadalmi értékrendünk is.

És következő generáció még alább adja, és lassan már elfelejtik milyen igazi nőnek és férfinek lenni. :(

21/L

2011. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Ezek így leírva egyáltalán nem óriási elvárások. Sőt, sok nem dohányzó, nem italozó nő szaladgál a világban, vagy olyan, aki csak kevés alkoholt iszik nagyon ritkán, de semmiképp nem részeges. Olyan is sok van, aki általában nem beszél csúnyán, bár sokan úgy vannak, hogy néha azért egy-két csúnya szó kicsúszik. A gyerekeket is szereti a legtöbb nő.

Az intelligencia és a humorérzék egy kicsit már nehezebb téma, mert nehezen mérhető. Lehet, hogy megvan az általános műveltsége, de te mást vársz, lehet, hogy van humorérzéke, csak nem olyan, mint a tiéd, nem ugyanazokon a vicceken nevet.


Nem ismerlek, de ha ilyet mondanak rád, hogy nagyok az igényeid, talán inkább az van, hogy túl szigorúan szűröd az embereket az igényeid szerint. Pl. mások szerint intelligens, de neked nem eléggé. Jó a humora, de neked nem megfelelő. Szereti a gyerekeket, de más elveket vall a családról, a gyereknevelésről. Vagy általában nem szokott inni, de bulikban néha néha előfordul. Csak példákat mondtam.


De szerintem nincs azzal semmi baj, hogy 27 évesen még csak két barátnőd volt. Ez mutatja, hogy azért mégis csak létezhetnek olyan lányok, akiket meg tudsz szeretni, el tudsz fogadni.


Szerintem nem lenne baj, ha nem lenne rögtön kizáró ok, ha valaki hajszálnyit eltér az elvárásaidtól, ismerd meg jobban az embereket, ne ítélj róluk az első pár alkalom után, adj egy kis időt az ismerkedésre.

Én majdnem így veszítettem el azt, aki most már az életem nagy szerelme, meg ő is engem, mert azt hittük elsőre, nem felelünk meg a másik elvárásainak.


De amúgy nincs baj ezekkel az elvárásokkal, szerintem találni fogsz olyat, akire ezek ráillenek.

2011. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárások, ez mind alap dolog nálam is.

De vigyázz, mert sokan hazudnak, főleg a társkeresőkön.

Sajnos általában primitívek, buták, egy normális mondatot nem bírnak leírni, persze ennek ellenére baromira okosnak képzelik magukat. Jó humorérzéket ne is várjál, olyan nekik nincs. Meg sem bírnak szólalni, de te vagy a hülye, ha nem beszélsz folyamatosan, de ha találtál valami jó témát, az sem tetszik nekik, mert nem értik.

Én is hasonló cipóban jártam, mint te 27 évesen és igazad van, ne add lejjebb az igényeidet és kapásból küldd el, aki nem tetszik.

2011. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!