Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyok az elvárásaim...

Tényleg nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, eddig összesen 2 barátnőm volt. Múltkor egy csaj haverommal beszélgettünk, aki azt mondta hogy lehet azért nem találok magamnak párt, mert nagyok az igényeim.


Ne dohányozzon, ne igyon, ne beszéljen csúnyán, legyen intelligens, legyen jó humorérzéke és szeresse a gyerekeket.


Ezek olyan óriási elvárások?


2011. ápr. 5. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

17:40

Én még nem mertem megírni a listám, félek hogy kihagyok valami fontosat... O.o :)

2011. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de dohányzom.

Van barátom, úgyhogy ne értsd félre: ha találkoznál valakivel, akire ez ráillik, de dohányozna, az kizáró ok lenne?

Csak kíváncsiságból kérdezem.

2011. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
77%

Hát, taláncs egy kicsit.


Rám az utolsó kivételével mind jellemző, hoppá. Ki nem állhatom a kölyköket ;)

Kicsit tényleg vegyél alább.

25/l

2011. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem nem attól leszel valakibe szerelmes, ha ezek stimmelni fognak nála.. Amúgy nővéremre ez mind illik, de attól még vannak idegesítő dolgai, és az egész személyisége lehet, hogy nem jönne be.


Nem tudom, merre fele jársz, de nekem rengeteg normális lányismerősöm van, bár a legtöbb szereti a sört és néha rágyújt. Nem isszák le magukat a sárga földig, és nem bűzlenek mindennap a bagótól - viszont rettentő normális, tiszta gondolkodású, okos, izgalmas teremtmények. Akkor már rájuk se néznél? Szerintem ez ciki.

Legyél egy kicsit lazább, járjál kultúr programokra, beszélgess, programozz. Szerintem az egész személyiséget kéne nézned nemcsak a lányoknál, hanem minden embernél..


23L

2011. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Nyilván van olyan szuper nő, akinek elnézném hogy dohányzik. De idővel szorgalmaznám, hogy hagyja abba.
2011. ápr. 5. 18:25
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

18.06-os vagyok.

Szerintem válaszd ezt ketté, amit írtál, mert a dohányzás, ivás, káromkodás az viselkedés. Az intelligencia, humor, gyeremekszeretet meg személyiségjegy.

A viselkedésen lehet változtatni, a személyiségen csekély mértékben. Legalább is azt hiszem, hogy senki nem tud hosszú távon kibújni a bőréből.

Tehát megkérheted álmaid nőjét, hogy ne bagózzon, vagy ne b...megeljen, ez oké, de egy sótlan nőnek soha nem lesz humora, és egy undok nő soha nem lesz kedves, gyerekekkel csúszó-mászó tündérke.

2011. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy a haverod a nagy elvárásokat a külsőre értette. Például te egy 3as vagy az ötös skálán,de csak 10/10es csajokkal állsz szóba,bombázókkal és a hétköznapibb de csinos és a feltételeknek megfelelő lányokon keresztülnézel.

Sokan esnek ebbe a hibába.

2011. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Amugy szerény véleményem szerint,ha ilyen kategóriák alapján akarsz nőt találni magadnak az nehéz lesz,ugyanis hiába illik rá valakira az összes "feltételed",és néz ki jól ha egyszerűen nincs kisugárzása,vagy unalmas,vagy nem müködik a szex,nincs vonzalom,stb.
2011. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem nagy igény.


Nem dohányzok. Egyszer, alig egy éve volt, hogy ittam, azelőtt sosem, és akkor is csak azért, mert szerelmi bánatom volt, és jó érzés volt, mert csak ömlöttek belőlem a szavak, ahogy egyébként nem (de nem lettem rosszul, meg semmi egyéb fetrengés nem volt), azóta se ittam. Nem beszélek csúnyán, szerintem egyáltalán nem nőies, de férfiaknál sem szeretem. Intelligens... ez igaziból tág fogalom, de annak tartom magam. A humor sokféle lehet, nekem is van valamilyen. Szeretem a gyerekeket, sokáig gondolkodtam, hogy óvónéninek menjek, végül nem - legalább is most így tűnik -, de nem szakadtam el teljesen tőlük, mert szoktam velük foglalkozni, nem rég egy játszóházban is elkezdtem önkénteskedni.


20/L

2011. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, de bírom, amikor valaki magát kezdi el boncolgatni a válaszadók közül.. kit érdekel, hogy te milyen szuper nő vagy? istenem.. add meg a telszámod is, aztán boronálódjatok össze a kérdezővel..
2011. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!