Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyok az elvárásaim...

Tényleg nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, eddig összesen 2 barátnőm volt. Múltkor egy csaj haverommal beszélgettünk, aki azt mondta hogy lehet azért nem találok magamnak párt, mert nagyok az igényeim.


Ne dohányozzon, ne igyon, ne beszéljen csúnyán, legyen intelligens, legyen jó humorérzéke és szeresse a gyerekeket.


Ezek olyan óriási elvárások?


2011. ápr. 5. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

A 15:15-ös jól érzi. Bár mostanában nem csalódtam, de valóban kicsit türelmetlen vagyok, mert az ismeretségi körömben páran házasodnak, babát várnak.


Ezekből az alapokból szerintem nem nagyon lehet engedni, mert később úgyis előjön a kapcsolat során. Valaki írta pl. hogy nem akar gyereket. Én akarok többet is. Ha pl. ilyen nézetkülönbség van, akkor akármennyire is megfelelne minden más szempontból, nincs közös jövőnk.


Igen, biztosan bennem is van hiba.

2011. ápr. 5. 15:40
 32/69 anonim ***** válasza:
76%

Én nem sok lányt ismerek, aki iszik is, cigizik is, káromkodik is, buta is, meg stb.Az én köreimben nincsennek ilyenek.

Szerintem a legtöbb lány megfelel a te elvárásaidnak, de attól még ők nem járnak veled. Meg kell hódítani. Minél többet. És közte lesz a leendő feleséged, meg fogod ismerni. De messziről nem tudod, ki az, járni kell vele.

Nem tudom, te milyen körökben forogsz? Nem lehet, hogy rossz helyen ismerkedsz?

nagyon sok intelligens, okos, szép és családszerető lány van.A fiatalok 40%-a nem dohányzik(és aki dohányzik, leszokhat a kedvedért. 60%-a nem iszik, csak kivételesen, 20% soha.

Minden lány azt mondja, h nem akar gyereket, két hónap múlva meg már a babakocsikat nézegeti.

Ez túl kevés elvárás. Nem tudja a Jóisten, hogy milyet küldjön. Írd le, milyen legyen: szőke? magas? szemüveges? menjen el veled síelni. Inkább a kutyákat szeresse, mint a macskát? Kedvelje Poe-t utálja Coelhot? Szeressen szaunázni? Ne hordjon strandpapucsot? legyen vega? Járjon a Szigetre? írj hibát is: nem baj, ha lassú, rendetlen, szégyellős -ezeket te el tudod viselni. Legyen férjezetlen? magyar? protestáns?

Legalább 30 tulajdonságot írj!

Hol szoktál ismerkedni.

2011. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%

Persze a válaszokat olvasva érthető miért vetítik rád is az "elvárható" minimumot. De nem kell minden érmének mindkét oldalát nézni.

Ha megengeded, elmondom a véleményem. A mai világban tartós, harmonikus kapcsolatot nagyon nehéz találni. Az ember járhat diszkóba, regisztrálhat társkeresőre, próbálhat fesztiválokon, színházban, barátok barátaival ismerkedni, csalódás lesz a vége. Még akit jámbornak gondol elsőre az ember, az is benyögheti első randin, hogy nem akar semmi komolyat, csak összejárni néha kamatyolni. A helyzet pedig az, általánosítás nélkül, hogy ezt látom a világból. Aki rendes általában "elkelt". Akinek csak szex kell, az talál is partnert a dologban, a magányosak pedig meghúzódnak, görcsössé válnak, hogy szeressenek, és szeretve legyenek, és végül a nagy akarásnak nyögés a vége. Nemcsak elvárások szintjén.


Ha engem kérdezel, amit leírtál nem nagy dolog. De azt veszem észre sok fiatal nem akar gyereket. Az más, hogy szereti a gyerekeket, de sajátot nem akar. A humorérzék pedig nem terem minden fán. Legalábbis nekem nincs humorérzékem. Tehát sztornózni kéne a humor témát, lehet egy kedves, csendes, nem nevetős lány is a partnered.

2011. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:

Szerintem hülyeség 30 tulajdonságot írni. Egyrészt az általam leírt elvárásokkal is jelentősen szűkült a kör, másrészt, hogy szőke vagy barna a haja színe, nekem tök mindegy.


Kifejezetten ismerkedni járni nem szoktam. Ritkán bulizok, az nem az én világom. Eddigi kapcsolataim munka, hétköznapi tevékenységek során alakultak.

2011. ápr. 5. 16:29
 35/69 anonim ***** válasza:

"Valaki írta pl. hogy nem akar gyereket. Én akarok többet is. Ha pl. ilyen nézetkülönbség van, akkor akármennyire is megfelelne minden más szempontból, nincs közös jövőnk."


Ez is hülyeség, mert - ha csak nem azonnal akarsz gyereket - pár év múlva meggondolhatja magát.

2011. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:

az lehet a baj, hogy azok a lányok, akik minden kritériumnak megfelelnek lehet nem 3 pontosat akarnak, hanem 5-öt:)

egyébként én alkalmanként iszok ezt-azt:) + a gyerekekért se vagyok oda különösebben, de a többi kitételnek megfelelek. még senki nem panaszkodott rám, hogy rossz party lennék:)

L25

2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

16:55

És ha nem? Akkor ki engedjen?

2011. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
93%

a listás

ha nem fontos a hajszín, ne írd. De írd le, amilyet szeretnél.

Nekem is úgy mondták.

Egy nő, hoyg milyet akart, és meg is találta, csak kihagyta h nőtlen legyen - és nem is volt még akkor az. A barátnője szintén - leírta, és hamarosan megtalálta.

Elég viccesen hangzottt, de mikor egy egész más barátnőm is ezt faggatta, hoyg milyet szeretnék, akkor én is leírtam - és pont olyat találtam 3 héten belül, képzeld :)

Gyűrűs vőlegényem.

A rendes, okos, stb, túl általános.Ennek az összes szóba jöhető nő megfelel. Szűkítsd a kört! Írj akkor 20-at. Mi bajod lehet tőle? Egy kicsit álmodozol addig is.Nem kell mereven ragaszkodni a listához. Csak képzeld el! Ha netán szembe jön, legalább megismered.Ha meg más jön, hát nyitott leszel :)

Olyat is írhatsz: bármilyen színű haj,ősz is, csak ne kopasz.

Járj olyan helyekre, ahová nem szoktál.

Előadásokra, színházba, sporteseményre! Ami eddig nem érdekelt. Járj futni, ha eddig későn keltél.Járj el valami kajáldába, ha otthon ettél. Vásárolj a kisboltban, ha eddig a hypermarketbe jártál! Változtass mindig egy kicsit a szokásaidon! Valahol ott van a nő a környezetedben, csak meg kell találnod! Talán a barátaid barátja, vagy rokona. Járj babanézőbe!

Jár

Leírtam...bejött

2011. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:

Hány ilyen nő van most az ismeretségi körödben?

Ezekből hány szabad?

Hánynál próbálkoztál közülük eddig?

Mennyi ideig?

Milyen sikerrel?

2011. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
mert ezek minimális igények. Előző.
2011. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!