Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mostanában olyan...

Miért van mostanában olyan sok fiatal anyuka? 22 évesen már van gyermeke és házas. Ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés

Nekem ez valahogy olyan furcsa. Ti hogy vagytok ezzel?

Esetleg van itt köztetek olyan, aki személy szerint 22-24 éves és már vagy házas vagy már gyermekük is van?

Nem tartottátok korainak a döntést? Hogy hogy ilyen fiatalok babát vállaltatok/vállaltok? Anyagilag ez hogy oldható meg nálatok?


2011. ápr. 5. 23:16
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

17:32-es vagyok.

Nem azért írtam, mert nekünk ne lenne. Nem vagyunk milliomosok, de a férjem átlagon felül keres hálistennek, így talán 3o éves korunkra lesz házunk, kocsink, ami nagy szó azért manapság. Szüleink nem gazdagok, csak magunkra számíthatunk. Ja és nem érzem azért öregnek magam a babához 27 évesen, ne vicceljünk már..

2011. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, igaz, még 8-10 év múlva (tehát 30-asként) sem az. Szerintem jó, hogy nőtt a fiatal anyák létszáma, így valószínűbb, hogy tovább van lehetőségük a gyermekeit életét figyelemmel kísérni.
2011. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Annyi mindentől függ ez az egész. Nem értem, hogy miért a kor a legfontosabb. Ha valaki alkoholista, nem tanult, nem dolgozik, nem foglalkozik az áldott állapotával, a semmibe vállal gyereket az helytelen. De kor alapján megítélni..? Semmi értelme.
2011. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!