Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkoholista apám már...

Az alkoholista apám már megint fenyeget és lelkileg terrorizál, bevan álva, mit lehet tenni? 16/F

Figyelt kérdés
Anyám szívja meg, én fent vagyok a szobámban, ha nagyon durva a helyzet mindig beszállok és megpróbálom leállítani, de ha megint nagyon eldurvul a helyzet HOVÁ LEHET FORDULNI???????????????? Mit lehet tenni? Szomszédok? Nem tudom mit csináljak, DE ÉN EZT NEM BÍROM TOVÁBB HALLGATNI! MINDEN A BAJA! MINDEN!!! ÉS NAGYON AGRESSZÍV!
2011. ápr. 22. 17:06
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Mert az egyik egy ragaszkodó melankolikus hősszerelmes "De hisz reggel még semmi baja nem volt :'(..." típusú nő a másik pedig egy lelkibeteg tönkrement alkoholista aki rajtunk tölti ki az agresszióját.
2011. ápr. 22. 17:27
 12/35 anonim ***** válasza:

lelkisegély szolgálat ahol megmondják a gyereknek hogy adott szituációban milyen jogai vannak...-.-"

miért nem válnak el a szülők? azért amiért nagyon sok más helyen sem...az anyuka fél, az apuka meg nem egyezik bele...

Teljesen igazad van, hogy szigorúbban kéne szabályozni!!!

2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Ilyenkor utálom az egész világot. Mi az, hogy nem lehet tenni semmit?????????????????
2011. ápr. 22. 17:32
 14/35 A kérdező kommentje:
Bocsi a kitörésekért de remélem megértitek.....
2011. ápr. 22. 17:32
 15/35 anonim ***** válasza:
háát öreg, nem irigyellek.. de azért olvasd el a válaszokat :)
2011. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Megértem.Elvonókúra kéne apádnak.Apámnak is az kéne!Anyám is olyan,mint anyud..
2011. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megértjük... Sajnos nem veszik elég komolyan ezt... És mennyire szokott eldurvulni a helyzet? Vetessen anyukád látleletet és vigye be a rendőrségre.
2011. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz rendőrségi ügyet és anyáddal se tudsz szót érteni akkor fogd magad és menj el ilyenkor egy kicsit otthonról, legalább te legyél távol ettől az egésztől.
2011. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
De nem tudok tiszta lelkiismerettel elmenni otthonról, nem tudnám mi zajlik otthon és féltem anyát.
2011. ápr. 22. 17:41
 20/35 anonim válasza:
hy, velem is ez volt. de megváltozott minden.. ha van facebookod vagy msned vagy ahol tudnánk levelet váltani ird le nekem vagy kommentbe az elérhetőséged. hátha tudnék segíteni a személyes példámon keresztül csak azt most ide nem irnám le...
2011. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!