Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz a fiam ballagása, a...

Most lesz a fiam ballagása, a férjem uj nőjének a gyerekének is most lesza ballagása. Kérhetem a volt férjemtől h annyi pénzt adjon a mi fiunknak h ugyanannyira jöjjön ki az összeg mint amennyit majd a nő gyereke fog kapni?

Figyelt kérdés

A nójének a volt anyósával együtt dolgozok,és ő mondta h akik mennek majd az unokája ballagására mindenkitől 10.000Ft-ot fog kapni. kb 9-10 embert hívtak meg.

Az én fiamén csak 5-en leszünk,igaz nem tudom ki mennyi pénzt szám rá


2011. ápr. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

No, ha te nem tudod mástól se várd el!

Adni fog most biztos, de ezen felül a pótlás már nem az ő feladata! Szólj az "új gyerek" rokonainak, hogy legyenek szívesek adni a tiednek is, mert ha nem a lelki világod összetörik. Na kb ennyi logika van abban is, hogy a férjed kell kipótolja azt amit a mostohagyereke annak rokonaitól kap! Dilis némber!

2011. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
80%

25 ezer az egy szép gyerektzartás. ahhoz ugye neked is hozzá kell tenned a te 25 ezredet.és azért 50 ezerből szerintem rendesen lehet nevelni a gyereket.

A gyerektartás nemazt jelenti, hogy az apa fizetmindent. Hanem azt, hogy a felét.

A másik gyereknek pedig nem ad 25 ezret

2011. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
a másik gyereknek nem ad 25 ezret,de azokkal él a fizetése többi része oda megy,tehát az idegen gyerek többet kap,mint a sajátja. Apa az iylen?
2011. ápr. 25. 15:25
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor költözzön a fiatok az apjához, majd ő eltartja. úgy is fejős malac, nem igaz?
2011. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

te egy megkeseredett tyúk vagy aki nem tudja feldolgozni, hogy otthagyták. Nem a fiadat hagyta ott az apja, hanem téged.

Mit kellett volna csinálnia? élni egy szar házasságban egy nővel akit már nem szeret? aki uyganezt a cirkuszt csinálta gondolom neki is minden piszlicsáré dolog miatt?

Nem,neki volt esze és elhagyott.

Téged, nem a gyereket. És éli az életét. a fizetéséből fizet a gyerekének,a többit magára költi.

Miért nem próbálsz meg te is élni? Így csak mindenkivelmegutáltatod magad, és a gyerekedből is egy gyűlölködő magányos valakit csinálsz.

2011. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

De a lényegre még nem válaszoltál: MI KÖZÖD HOZZÁ, hogy mennyit kap a másik srác a SAJÁT rokonaitól a ballagására?

Ha a majd mindketten dolgozni fognak, és a másik fiú mondjuk 1.000 Ft-al több fizetést kap, mint a te fiad, rohansz a férjedhez, hogy azonnal pótolja ki még egy ezressel? Szánalmas, pénzsóvár némber vagy!

2011. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy honnan ballagnak ezek a gyerekek. De az Istenért!!! Ez egy vetélkedő, hogy ki mennyit kap?! Nekem a nyolcadikos ballagáson azt mondták a szüleim, hogy ugye nem gondolom, hogy dicsőség, és ajándék jár azért, mert elvégeztem az általános iskolát?! Teljesen egyetértettem velük.

Tényleg azt kell, hogy mondjam, megértem a férjedet, hogy lelépett, mert különleges elképzeléseid vannak dolgokról. Gondolom a gyerek agyát is tömöd azzal, hogy mekkora szemét a volt férjed, meg az új nője, meg r*h*djon meg mindenki. Nem kell mindig mindent megkapni egy gyereknek, ha jól neveled, nem hiszem, hogy ne fogná föl, hogy van aki ennyit kap, van aki meg annyit.

Ne kérj a férjedtől semmiféle pótlást, meg hasonlóakat.

2011. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy tényleg nem érted a lényeget...semmi közöd nincs a rokonágához. Azt még megérteném, ha annak a srácnak adna egy tízest, a tieteknek meg mondjuk kétezret, de erről szó nincs. Az nem az ő dolga, hogy a srác többi 8-9 rokona mennyit ad. neked meg pláne semmi közöd nincs hozzá.
2011. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor se szólhatsz semmit, ha a volt férjed a nevelt fiának is ad pénzt, hiszen most már ő is a családja része, akárcsak a közös gyereketek. Persze, nem vér szerinti gyereke, de attól még szeretheti, és nevelheti sajátjaként, rengeteg példa van erre. Egyébként pedig a ballagásnak nem arról kellene szólnia, hogy kit hogyan húzzunk le, illetve hogyan szítsunk családi vitát. Belegondoltál, hogy milyen helyzetbe hoznád a fiadat, ha elkezdenél ezen veszekedni? Nemcsak magadat, hanem Őt is nevetségessé tennéd.


Gusztustalan dolog mások zsebében turkálni.

2011. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
hát pótold ki te b+.
2011. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!