Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz a fiam ballagása, a...

Most lesz a fiam ballagása, a férjem uj nőjének a gyerekének is most lesza ballagása. Kérhetem a volt férjemtől h annyi pénzt adjon a mi fiunknak h ugyanannyira jöjjön ki az összeg mint amennyit majd a nő gyereke fog kapni?

Figyelt kérdés

A nójének a volt anyósával együtt dolgozok,és ő mondta h akik mennek majd az unokája ballagására mindenkitől 10.000Ft-ot fog kapni. kb 9-10 embert hívtak meg.

Az én fiamén csak 5-en leszünk,igaz nem tudom ki mennyi pénzt szám rá


2011. ápr. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
előző vagyok elnézést a hangnemért csak egyszerűen nemértem minek kell más zsebében turkálni.
2011. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Hagyjátok!

Vagy troll vagy csak simán elmebeteg a kérdező.

2011. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

a kérdéssel kapcsolatos 2 fő problémám:

1. a közös gyermeketek honnan fogja tudni, hogy a másik kevesebbet kapott, tehát neki most "rosszul kell éreznie magát"

2. te honnan fogod tudni, hogy a másik mennyit kapott, akár az exedtől, akár az ő (másik gyerek) rokonaitól???


mindkét kérdés esetében valószínű a "SEHONNAN" válasz, tehát min pörögsz? én értem, hogy a saját, közös gyereknek akarsz minél több erőforrást, de ennek nem ez a módja és ideje

2012. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Költözzön a gyerek az apjához, azzal két legyet is üt egy csapásra, az apja fizetését ugyanúgy élvezheti, és még az idegbeteg ostoba némber anyját se kell elviselnie.
2012. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!