Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz a fiam ballagása, a...

Most lesz a fiam ballagása, a férjem uj nőjének a gyerekének is most lesza ballagása. Kérhetem a volt férjemtől h annyi pénzt adjon a mi fiunknak h ugyanannyira jöjjön ki az összeg mint amennyit majd a nő gyereke fog kapni?

Figyelt kérdés

A nójének a volt anyósával együtt dolgozok,és ő mondta h akik mennek majd az unokája ballagására mindenkitől 10.000Ft-ot fog kapni. kb 9-10 embert hívtak meg.

Az én fiamén csak 5-en leszünk,igaz nem tudom ki mennyi pénzt szám rá


2011. ápr. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az lenne a logikus, hogy az apa legalább annyit adjon a saját gyerekének, mint amennyit a másiknak is ad , mert ez így korrekt, ettől függetlenül nem mondanám neki. Vagy tudja magától is, vagy ne is erőltessük. Viszont azt nem értem, hogy miért kellene azért többet fizetnie, mert a másik gyerekhez több rokon megy és így többet kap? Ha több pénzt akar adni, akkor azt magától tegye.
2011. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
én akkor lennék a legboldogabb ja annaka gyereknek semmit nem adna,csak és kizárólag mindent a sajátjának! Ez a normális nem?
2011. ápr. 25. 14:39
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

miért írsz olyan hülyeségeket,hogy az "új gyereke"? nem a gyereke.

van annak a gyereknek apja, anyja.

azt írtad, hogy neki a férjed semmit nem ad. Akkor mi a hiszti oka?

Szerintem csak te gondolod,hogy a gyerek rosszul érzi magát (bár ha neki is elmondod hatszor, lehet, hogy ő is szarul lesz), nem értem a gondolkodásodat

2011. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
98%

és hogy gondoltad? ballagás után átmentek a volt férjed családjához, a gyerek zsebeit kiforgatjátok és megszámoljátok mennyit kapott majd a te gyereked zsebeit is megnézitek és a különbözetet leperkálja apuka? :D


szerintem a mai világban már az is szép, hogy a gyerektartáson kívül apukát érdekli a gyereke és ad neki plusz pénzt ballagására.


mondjuk én biztos begyepesedett hülye vagyok, 8 éve ballagtam, szüleimtől egy nagy csokor virágot kaptam és elvittek a párommal minket egy vacsira. de így visszagondolva lehet az asztalra kellett volna csapnom mert volt olyan osztálytársam aki autót kapott, az nekem is járt volna nem?


vagy adj fel hirdetést, hogy pénzes pót nagynéniket és nagybácsikat kerestek a fiad ballagására!

2011. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális... Elárulom, én arany nyakláncot kaptam a ballagásomra, és a szüleim megengedték, hogy műkörmöt csináltassak.

Meg tudom adni a műkörmös telefonszámát, nyilván azt is szeretnél a fiadnak, hiszen én, az idegen is kaptam :P

2011. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól vettem ki a soraidból, apuka a te gyerekednek is megadja azt amit a másik gyereknek. Innentől kezdve a probléma 0. Az meg, hogy az a másik gyerek mit és mennyit kap a rokonaitól, az egyáltalán nem tartozik rád. Az égvilágon semmi közöd nincsen hozzá.
2011. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Már értem, hogy miért exférj az illető :P Ilyen nőtől csak válni lehet :D
2011. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy arra a kérdésre miért nem válaszolsz, hogy MI A FENÉÉRT NEM PÓTOLOD KI TE a hiányzó összeget, ha úúúgy szeretnéd, hogy a fiad ne kapjon kevesebbet? Ésszerű megoldás lenne, nem gondolod?
2011. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Én egy zsaciból vett, kicsit sérült ezüst nyakláncot kaptam a ballagásomra a szüleimtől, a bátyám előttem pár évvel meg egy tömör arany pecsétgyűrűt. De soha eszembe se jutott, hogy emiatt kiakadjak, mert nem az ajándék értéke számít, hanem az, ahogy adták.

Megértem, hogy otthagyott a férjed, mert nagyon sötét vagy. Nem fogod fel, hogy nem a volt férjed ad annyit az új párja gyerekének, hanem a gyerek vér szerinti rokonai. Az ő családja és a te családod két külön fogalom, fogd már fel! Igazából teljesen fölösleges ide írni bármit is, mert úgyse fogod soha megérteni, mert teljesen be van szűkülve a látóköröd. Ha azt akarod, hogy a fiad ugyanannyit kapjon, akkor a te is a saját rokonaidhoz menj. Mi a volt férjed, pénzes malac? Annyit ad amennyit tud és amennyit szeretne. És ha a mostani párjának a gyerekének ad valamennyit, az sem elítélendő. Ha neked lenne új párod és veletek élne a gyereke, te semmit se adnál neki a ballagására? Gondolkozz már. Bár ez veled nem fog előfordulni, mert ilyen nő nem kell senkinek se.

Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

2011. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
én egyedül nevelem a fiamat,az apja meg csak 25.000Ft-tal száll bele a nevelésébe,holott nem ennyibe kerül egy gyerek. Számlákat is kell fizetni,meg enni is kell. Én nem tudom kipótolni
2011. ápr. 25. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!