Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz a fiam ballagása, a...

Most lesz a fiam ballagása, a férjem uj nőjének a gyerekének is most lesza ballagása. Kérhetem a volt férjemtől h annyi pénzt adjon a mi fiunknak h ugyanannyira jöjjön ki az összeg mint amennyit majd a nő gyereke fog kapni?

Figyelt kérdés

A nójének a volt anyósával együtt dolgozok,és ő mondta h akik mennek majd az unokája ballagására mindenkitől 10.000Ft-ot fog kapni. kb 9-10 embert hívtak meg.

Az én fiamén csak 5-en leszünk,igaz nem tudom ki mennyi pénzt szám rá


2011. ápr. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm, NEM A TE ROKONAIDTÓL KAP ANNYIT AZ A GYEREK!!! Akkor panaszkodhatnál ha a férjed családja nyomná úgy fel az összeget holott a tiednek nem adnak!
2011. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pótold ki te, ha annyira akarod... Úgyis a te ötleted volt!
2011. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Kamukérdés, a 16 éves gyerekes kérdés ihlette.
2011. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

én is most ballagos és nekünk se jönnek többen 5-nél.

és még se siránkozok.

megértem, hogy csak ennyi van és kész. ;)

2011. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
1%

Hát megáll az eszem! Ennyi Taigetos pozitív "embert"!!! Titeket anya szült vagy tényleg ennyire lelki nyomorultak vagytok?!

Igen, próbálj meg beszélni a fiad apjával, mondd el neki, hogy a gyerek érdekében, aki nem mellékesen az ő vérszerinti fia, szeretnéd, ha valamivel többet kapna a ballagására, mint az új társ gyereke, hogy érezze, hogy az apja attól még szereti őt is, gondol rá is, függetlenül attól, hogy már nem veletek él. Ha szereti a fiát, valahogy kompenzálja azt az űrt, amit maga után hagyott szegény gyerekben. Ezt nyilván nem ajándékokkal kellene éreztetnie, de ha már ennyire ment a farka után, és nem képes szeretni, ennyit igazán megtehet!

2011. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az apa mindkét gyerekének ugyan annyit fog adni, az meg hogy ők többen lesznek és esetleg több pénz jön össze az nem a te dolgod. nem szabhatod meg a vendégeknek hogy mennyit adjanak, nem erről kéne hogy szóljon a dolog.
2011. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem érzem magam Taigetosz pozitívnak azért, mert nem látok összefüggést a Kovács Pisti családja és a Sós Lacika családja között azon kívül, hogy Kovács Pisti apjaSós Laciékkal él. Attól a Sós család annyit adaa gyereknek, amennyit akar. Ha van egy multimilliomos amerikai nagybácsi a családjukban, aki meg akarja ajándékozni egy Hawaii 3 emeletes nyaralóval, akkor apuka menjen bankot rabolni, hogy a Pistikének is legyen, csak mert ex Kovácsné ennyire buta????
2011. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam lelki nyomorultnak,de fel nem foghatom,hogy miért az apának kéne "kompenzálnia" bármit is. És ha a másik gyereknek nagy családja van és 100-an jönnek,akkor adjon egymilliót?

A gyerek vagy tudja,hogy szereti az apja,vagy nem. (bár gondolom az anyjától egy jó szót nem hallott róla) ezt megvenni nem lehet. Valószínű a gyerekek nem is foglalkoznak ezzel, csak a kedves mama.

2011. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

13.56- ez jó volt :)

Igazad van. Ha az apa nem add többet a másik gyereknek mint a sajátjának,hol itt a gond? Borzalom milyen pénzéhes emberek vannak.Nekem is most lesz a ballagásom,de én senkit nem hívok meg. Nekem egyszerűen nincs gyomrom az amúgy is szerényen éldegélő családomat pénzzel lehúzni,mert tudom hogy sokaknak még egy csokor virág megvétele is gondot okoz. De ezek után még meggondolom a dolgot :)))

2011. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
A nő gyerekéhez a volt férjemnek semmi köze. Remélem annak nem ad semmit,amit annak adna adja asaját fiának! nem fogom én ezt szó nélkül el tűrni ha az én fiamnak kevesebb jut,az biztos!!
2011. ápr. 25. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!