Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz a fiam ballagása, a...

Most lesz a fiam ballagása, a férjem uj nőjének a gyerekének is most lesza ballagása. Kérhetem a volt férjemtől h annyi pénzt adjon a mi fiunknak h ugyanannyira jöjjön ki az összeg mint amennyit majd a nő gyereke fog kapni?

Figyelt kérdés

A nójének a volt anyósával együtt dolgozok,és ő mondta h akik mennek majd az unokája ballagására mindenkitől 10.000Ft-ot fog kapni. kb 9-10 embert hívtak meg.

Az én fiamén csak 5-en leszünk,igaz nem tudom ki mennyi pénzt szám rá


2011. ápr. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Te menthetetlen vagy. Beasvanyodott, saját fájdalmában fetrengő elhagyott buta tyúk. Remélhetőleg a gyerekednek több esze van, mint neked.
2011. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
mi a franc közöd van akkor hogy idegenek családjának mennyi jön össze??? pláne ha az apa annak a gyereknek talán nem is fog annyit adni????? ha mondjuk van egy milliomos rokona annak a gyereknek és mondjuk félmilliót adna neki, akkor vernéd magad a földhöz hogy márpedig a te gyerekednek is adjon valaki annyit?? jééézusom.
2011. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

akkormost kapaszkodj,mert egy másik idegen, aki a fiam osztálytársa, ő egy robogót is kapott.

Tehát most szaladj és szólj a volt férjednek (akit lassan kezdek megérteni nő létemre) hogy vegyen egy robogót is a gyereknek, mert te azt nem tűrheted, hogy egy idegen többet kapjon mint a te fiad!

2011. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

ez az elkeserítő. ok, véget ért a szerelem elváltatok. Ahelyett , hogy örülnél, hogy az ember,akit valaha szerettél,aki a gyerekedapja, talált valakit és boldogan él ehelyett gyűlölködsz, besavanyodsz és látom ahogy nyúlik meg az arcod.

És ebben a szellemben neveled a fiad, akit elvileg szintén szeretsz. undorító

2011. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

úgy gondolom a fiamnak joga van anynit kapni mint annaka gyereknek akikkel lakik a volt férjem!

ha már nem él velünk,inkább azzal az idegen gyerekkel és az anyjával van,adjon meg ha kell erején felül is mindent a saját gyerekének!!!

2011. ápr. 25. 14:26
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

de nem érted, hogy az a gyerek nem a volt férjedtől kap, hanem a saját családjától?

ez nem ilyen méricskézős játék

2011. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért van azzal az idegen gyerekkel és az anyjával,mert ti már nem tudtatok együttélni.

Ezért miért őket kell gyűlölnöd? Én inkább azon gondolkodnék,hogy én mit csesztem el.

2011. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
A te szüleid véletlenül nem voltak túl közeli rokonok? Akkor szokott ilyesmi történni,mint te.
2011. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
nagy IQ bajnok lehetsz ha ennyi komment után nem érted a lényeget. hol élsz te? a fellegekben? ha azt akarod hogy a gyereked annyit kapjon mint egy idegen akkor add meg neki te..
2011. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
ti nem értitek h nem akarom h a fiam rosszul érezze mert ő nem kap annyit minta volt férjem új gyereke! Az apjának kötelessége h ha az én fiam esetleg kevesebb pénzt kap,kipótolni h egyforma legyen az összeg
2011. ápr. 25. 14:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!