Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy 9hónapos kisfiam akit fel vittem ma a barátnőmhöz este fél 7kor hogy meglocsolja barátnőmet és kislányát de előtte msnen beszéltema férjével és meg kérdeztem hogy fel vihetem e amire természetesen igent kaptam ,belépek a szobába és úgy éreztem a barátnőmön hogy nem lát szivesen folyton csak azt hajtogatta hogy már fürödtek ,de akislány repkedett örömébe hogy mentünk hozzá locsolkodni a lényeg az hogy sziven ütött hogy csak azt fújta hogy fürödtek szerintetek én voltam bunkó?de végül nem locsoltuk meg csak úgy csináltuk hogy örüljön a kisalány ,ja és azért vittem fél7kor mert nem voltak itthon és bunkóságnak tartottam volna ha nem viszem fel a kisfiam minden véleményre kíváncsi vagyok
2011. ápr. 25. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem túlreagálod. :) A már fürdödtünk az én értelmezésemben azt jelenti, hogy "ne locsoljátok meg, csak tegyetek úgy, mintha meglocsolnátok, mert már tiszta a haja".
2011. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem akkor mondhatta volna hogy nem .Bocsi de elég bunkó volt .Ha tényleg csak úgy csináltatok mintha meglocsolnátok akkor mit problémázott ezen ?
2011. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!de mi baja eshet egy parfüm fújástól?
2011. ápr. 25. 23:38
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
hát de gondolom már ők is feküdnének le aludni, hnap munka kinek kell ilyenkor a banzáj
2011. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem tudom mit problémázott,de azt is észre vettem hogy nem lát szivesen mert ő fürdőtt... de tudni kell hogy volt rá példa hogy éjszaka is szivesen fogadtam
2011. ápr. 25. 23:39
 6/22 A kérdező kommentje:
milyen banzáj?9hónapos gyerekkel???? csupán tiszteletből vittem fel
2011. ápr. 25. 23:40
 7/22 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
61%

"de mi baja eshet egy parfüm fújástól?"


Én pl. kifejezetten rosszul vagyok tőle, egyszerűen nem bírom a szagát. A szagtalan izzadásgátló dezodoron kívül semmit sem viselek el.

Az expasim is mindig befújta magát "eksön" előtt, én meg öklendezve fulladoztam tőle.

2011. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
de mégis más ha vki fenn van nálad én se szeretem amikor a szomszéd beállít vasárnap este hétkor kávézni, beengedem mert nem küldhetem el de igazából megtenném
2011. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
1. vagyok. Szerintem a barátnődnek valami más baja lehetett, és pont rajtatok csattant az ostor. Lehet, h összekapott a férjével, vagy rosszul sült el valami a nap folyamán, és feszült, ideges volt. Én a helyedben megvárnám most, hogy ők jelentkezzenek nálam, nem keresném őket, de nem haragból.. pusztán kíváncsiságból, hogy mikor és hogyan közelít majd felétek :)
2011. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Azt írtad,hogy minden véleményre kíváncsi vagy,akkor nyugodtam leírom az enyémet is:Nézd,nagyon sokan nem szeretik ezt a locsolkodási hercehurcát,Én személy szerint gyűlölöm,és még rengeteg olyan ismerősöm van,akik szintén.Kis korom óta utálom az egészet,talán mert akkor 'kötelező'volt fogadni a locsolókat,és sokan nem kölnivel,hanem bunkó módon,vödörrel locsoltak.Lényeg a lényeg,mai napig utálom az egészet.Én már leszoktattam mindenkit erről a hagyományról,már csak idős apukám jön locsolni,Őt nem tudtam leszoktatni.De pld.öcsémnek,és a kisfiának kerek-perec megmondtam,hogy ne jöjjenek locsolni,mert gyűlölöm az egész tortúrát,és hagyjank békén vele.Megértették,évek óta nem jönnek locsolni,sőt még meg is könnyebűlt,mert ők sem szerették a locsolást.Szerintem attól,hogy van egy kisfiad,nem kell erőltetni a locsolást,még akkor sem,ha szerinted a barátnődék örülnének.Úgy tűnik nem igazán..Lehet hogy így célozgatott,hogy legközelebb hanyagoljátok,mert nem tetszik nekik,csak nem akarta kimondani.Sokáig én sem mondtam ki,csak akkor már amikor nagyon elegem lett.
2011. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!