Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy 9hónapos kisfiam akit fel vittem ma a barátnőmhöz este fél 7kor hogy meglocsolja barátnőmet és kislányát de előtte msnen beszéltema férjével és meg kérdeztem hogy fel vihetem e amire természetesen igent kaptam ,belépek a szobába és úgy éreztem a barátnőmön hogy nem lát szivesen folyton csak azt hajtogatta hogy már fürödtek ,de akislány repkedett örömébe hogy mentünk hozzá locsolkodni a lényeg az hogy sziven ütött hogy csak azt fújta hogy fürödtek szerintetek én voltam bunkó?de végül nem locsoltuk meg csak úgy csináltuk hogy örüljön a kisalány ,ja és azért vittem fél7kor mert nem voltak itthon és bunkóságnak tartottam volna ha nem viszem fel a kisfiam minden véleményre kíváncsi vagyok
2011. ápr. 25. 23:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%

nekem is van egy kis gyerkőcöm :)

az én szótáramban a "már fürödtünk" azt jelenti, hogy akkor most megyünk aludni.

nem szeretem ha valaki fürdés után állít be mert felpörög a gyerek és nem bírom utána letenni, hulla fáradt lesz aztán azért nem tud elaludni és másnap nyűgös, hisztis lesz.


lehet náluk is ez a helyzet de hát szóltál a férjének, akkor miért írta, hogy mehettek?

vagy lehet elfelejtette mondani asszonynak aztán azt hitte hivatlanul állítottatok be :S


miért nem kérdeztél rá?


azt én se szeretem amúgy mikor a gyerekemet büdös pacsulikkal fújkálják össze és gondolom elég "illatosan" mentek haza este, és végre lemosták magukról erre jön az újabb locsoló...


holnap beszéljétek meg szerintem, biztos semmi komoly nem volt és holnapra elfelejtik és bocsánatot kér! :)

2011. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem egy éves a fiam, és őszintén, eszembe sem jutott, hogy el kellene vinnem lányokat locsolni. (amúgy is apukának kellene, nem?)

Szerintem ilyen kicsi korban még hülyeség, semmi értelme, fogalma sincs, mit akarsz.

Lehet, hogy a barátnőd is azért nem örült, mert ilyen idős gyerekeknél ez tök erőltetett dolog, van, akinek ez nem tetszik.

Ez egy szép hagyomány, mi is fogjuk tartani, de szerintem kb 2 éves korig nemigazán van értelme.

2011. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!