Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl?

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy 9hónapos kisfiam akit fel vittem ma a barátnőmhöz este fél 7kor hogy meglocsolja barátnőmet és kislányát de előtte msnen beszéltema férjével és meg kérdeztem hogy fel vihetem e amire természetesen igent kaptam ,belépek a szobába és úgy éreztem a barátnőmön hogy nem lát szivesen folyton csak azt hajtogatta hogy már fürödtek ,de akislány repkedett örömébe hogy mentünk hozzá locsolkodni a lényeg az hogy sziven ütött hogy csak azt fújta hogy fürödtek szerintetek én voltam bunkó?de végül nem locsoltuk meg csak úgy csináltuk hogy örüljön a kisalány ,ja és azért vittem fél7kor mert nem voltak itthon és bunkóságnak tartottam volna ha nem viszem fel a kisfiam minden véleményre kíváncsi vagyok
2011. ápr. 25. 23:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
félreértettetek úgygondoltam mindendig hogy vagyunk olyan kapcsolatban ahogy írtam is nem is egyszer de én éjszaka is szivesen láttam és meg halgattam a problámáját meg a másik meg kérdeztem hogy fel vihetem e meg mondhatta volna hogy ne nem lett volna harag
2011. ápr. 25. 23:50
 12/22 A kérdező kommentje:
ezt is megértem előző válaszoló de könyörgöm mondja meg nem hargszom meg érte de ha nem vittem volna akkor meg szóvá teszi...
2011. ápr. 25. 23:52
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Ja,értem.Akkor igazad van,mondhatta volna,hogy nem tetszik neki.Lehet hogy a férje nem szólt a barátnődnek hogy Veled megbeszélte hogy mentek a piciddel.Talán ez lehetett,mást el sem tudok képzelni.
2011. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
De azt írtad, a férjével beszélted meg msn-en hogy felmentek, nem a barátnőddel. Lehet, hogy ő megmondta volna, hogy ne... Nem?
2011. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
biztos vmi baja volt, beakasztottak neki vagy pont hogy nem, nem tom
2011. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a barátnődben - bármi baja is volt - lehetett volna annyi kedvesség, hogy veletek normálisan viselkedik, és a férjével meg lerendezi ezt a "nem szeretem a locsolás" dolgot. Mindenesetre, ez, hogy "már fürödtünk",szerintem nem akkora bűn, hogy egy barátság megszakadjon emiatt... Sőt! :) De azért majd kérdezz rá, hogy szeretik-e a locsolást, mert ha nem, akkor jövőre kilőve :)
2011. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
97%
Lehet hogy a férj csak udvariasságból rávágta hogy igen, de az asszonkával nem beszélte meg.
2011. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
a férjén láttam hogy örült szertik a kisfiam hetekkel ezlőtt ki is jelntették hogy a kislány várja a kisfiam ,repkedett a kislány mikor meglátott ,higyjétek el én szégyeltem magam 5percnél tovább nem is voltam köszönöm az eddigi válaszokat a barátságon csak azért gondolkodom mert ahogy írtam már hozzám bármikor jött még éjszaka is dög fáradt voltam végig hallgatam sosem éreztettem hogy terhemre van ezért bánt a dolog, én meg este fél7kor fel megyek és nem nézi jó szemmel ?lehet ez az anyai ösztön mert harapok a fimaér és az fájt hogy neki nem örült...
2011. ápr. 26. 00:08
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen,az üthetett inkább szíven,hogy a picinek nem örült.Meg kellett volna mondania előbb hogy nem szereti az ilyen 'látogatást',ha meg nem szólt előtte,akkor meg igenis jópofit kellett volna felvenni ahhoz a 10-15 perchez,főleg hogy a kislánya meg örült.Mindegy,majd megnyugszol,megbeszélitek,és jövőre máshogy alakul majd..
2011. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
85%
Elhiszem hogy rossz érzés, de lehet hogy nem nektek szólt, lehetett valami vita, idegesítő telefonhívás, bármi, ami felidegesítette.
2011. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!