Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pofám leszakad! Anyámat...

A pofám leszakad! Anyámat hibáztatják mert a tesómtól egy nemtörödöm, akoholista k-lett. Hogyan tegyem helyre őket?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,mikor még kicsik voltunk. Apám nem fizetett gyerektartást,anya minden féle segítség nélkül nevelt fel. Tesómmal mindig is több gond volt mint velem. Ő lógott az iskolából,lopott anyámtól,ki hisztizett magának dolgokat még akkor is ha tudta h épp csak kajára van pénz,meg még egy csomó ilyen dolog.

Még mindketten itthon lakunk,én dolgozok tesóm meg gyesen van. 2 éves a kisfia az apja nem kiváncsi rá. Itthon sem csinál tesóm semmit,még egy poharat sem tesz arrébb,mert a gyerektől nem tud. meg mindig eljár buliba,sokszor még hétköznap is lelép kocsmázni. Anyukámmal csak azt vesszük észre h sír a gyerek,és mikor bemegyünk a szobájukba látjukh tesóm nincs sehol. Ilyenkor a telója persze mindig lemerül és nem tudjuk felhívni se h hol van,vagy mi van. Meg olyan dolgokat hallunk róla vissza ismerösöktől meg már idegenek is mondták h buliba egy pohár piáért le.szopja az embert,meg mindig tök részegen jön haza,akkor nem engedjük h a gyerekkel foglalkozzon. Se anyukám,se én nem tudunk sokszor rendesen piheni,mert mindig mi vigyázunk a gyerekre,vagy mert idegeskedni kell h mi van a tesómmal.Már kirúgással is fenyegettek a munkahelyen engem is és anyám is mert volt h nem jött haza tesóm buli után és egyikünk még dolgozott és nem hagyhattuk itthon a gyereket egyedül.

Most anya kötelezte tesómat h járjon el pszichológushoz,mert azt mondta h azért ilyen mert szülés utáni depressziója van-mármint ezt a tesóm mondta,mikor anya mondta h leveszi róla kezét és költözzön el. Szóval most jár dokihoz,akivel arra a következtetésre jutottak h anyám hibája h ilyen ember lett a tesómból! Ezt tesóm nem tudom miért de apánknak és a nagymamánknak is elmondta,akik anyukámat hibáztatják h milyen lányt nevelt a tesómból.

Érdekes én ugyanugy lettem nevelve és mégse vagyok oylan mint ő.

Nagyon bánt h tesóm most isteníti apánkat(aki mikor kicsik voltunk orrba szájba vert minket,ezért is vált el tőle anya),és hibáztatják anyát,aki egy csomót dolgozott és foglalkozott velünk. Erre meg ez a hála a tesómtól?


2011. ápr. 26. 19:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Igen rossz volt a házassug ,azért is vált el tőle anyám. Alkoholista és agresszív volt.

tesóm mikor ki hisztizett magának dolgokat,már gyerekkorunkban is anyámat hibáztatta,ha pl nem kapott meg egy felsőt mert nem volt rá pénz,akkor jött az a duma,h mert te szakítottál az apámtól,meg biztos miattad kezdett inni,mert ilyen gonosz vagy. És ezt addig addig mondta amig nem kapta meg a felsőt.

Mondjuk,anyám is hülye volt h engedett a hisztinek,inkább küldte volna ajó apjához h verje meg párszor mint mikor még együtt volt vele anya

2011. ápr. 27. 17:23
 22/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?Hány éves a tesód?És hány évesek voltatok mikor elváltak a szüleitek?
2011. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!