Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek az alábbit az...

Hogy közölnétek az alábbit az édesanyátokkal? Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Hogy közölnétek vele,hogy lassan 1 éve viszonyotok van egy nős férfival,aki idősebb nálatok és lehet,hogy terhes vagy tőle?

Ti az anya helyében hogy reagálnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
27%
Jól pofon vágnám a lányomat, kicsit kioktatnám, aztán valószínűleg megértő lennék, és próbálnám a legjobbat kihozni a helyzetből (mármint átbeszélni vele, hgoy mi lenne a legjobb...)
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg számít,hogy mennyi idős a lányom.Ha 18 éves vagy ennél fiatalabb,akkor tombolnék! Valószínű,hogy pár pofon is elcsattanna.Ragaszkodnék az abortuszra,sőt a kedves feleséget is tájékoztatnám csak azért,hogy a férfi két szék közé essen!

Ha a lányom 30 éves akkor nem szólnék semmit..Az ő élete,úgy teszi tönkre ahogy akarja.De azért megkérdezném a 30 éves"okos" lányomat ,hogy mik a tervei?? Mert a pasas tuti nem fog elválni miatta,és akkor hogy neveli a fel a gyerekét?? 30 évesen ne tőlem várjon anyagi támogatást..Ha ilyen emberrel akar családot alapítani,gyereket szülni akkor legyen képes megoldani a dolgot..

2011. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Nem annyira idős,csak hozzám képest(26 évvel idősebb :S)...

Nem így akarom elérni,hogy elváljon a feleségétől,ezt nem tudnám megtenni vele,mert szeretem.Már elmúltam 18,de amikor kezdődött ez az egész,akkor még csak 17 voltam.

Még nem tudom,hogy mit fogok csinálni,mert még együtt vagyunk a férfival...

2011. ápr. 26. 20:43
 24/56 anonim ***** válasza:
26%
Azért látom különbözöm másoktól. Én nem ütném meg a fiatalkorú lányomat. Ha 18 éves kora előtt ilyet csinál, az az én szar nevelésem miatt van többek között, így pofont maximum én érdemelnék, nem az,aki naivan hülyeséget csinált.
2011. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kezdenék ki nős pasival. Én végigcsináltam gyerekként milyen az, mikor egy 27 éves gerinctelen nőszemély tönkreteszi az életedet. Mikor kikezd a 40 fölötti apáddal, megcsalatja az anyádat, mikor látod hogyan omlik össze az édesanyád élete, hogyan változik meg a te véleményed az apádról, milyen, mikor a szüleid majdnem elválnak, aztán miattad és a testvéred miatt mégis együtt maradnak, de az az élet már sosem lesz ugyanolyan mint azelőtt...

nyilván nem erre vonatkozott a kérdésed, de nem csak a saját életedet tetted most tönkre, hanem a férfi feleségéjét és a gyerekeiét is. (ha vannak) És igen, igaza van annak, aki azt mondta, hogy ezt az élet vissza fogja adni neked is...

Mindenesetre ha már ilyenbe keveredtél, ha nem vagy mégsem terhes, szerintem eszedbe ne jusson elmondani otthon. Az én anyukám összeomlana, mélyen csalódna bennem, és nem tudom, hogy el tudna-e viselni egyáltalán egy ekkora csalódást. (sokat szenvedett már az életben)

Ha egészen biztos hogy babát vársz, csak akkor mondd el neki. De lehet hogy akkor is jobb döntés lenne az abortusz, mert ez a férfi nem fog melletted maradni, nem fog feleségül venni és felnevelni a gyerekedet.

Tényleg jó lenne tudni hozzá, hogy hány éves vagy.

2011. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
50%

Akkor inkább fókuszáljunk a problémádra. Miből gondolod, hogy várandós vagy?

Hány éve vagy együtt ezzel a férfivel? Csak szex van közöttetek, vagy a dolog komolyabb? Amennyiben komolyabb, akkor miért nem vált el? Vagy milyen a házassága? És miért kell beavatnod anyukádat? Felnőtt ember vagy,a döntéseidért te felelsz, már nem ő.

2011. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
92%

18 évesen miért kellett belefurakodni egy "családba"? (gyermekük van?)

miért egy 44 éves pasival kell henteregni?

annyi pasi van a földön , szabad és korodbeli is...

és hagyjuk hogy milyenek a fiatalok, mert te is az vagy és nem vagy számára több mint egy két jó dugás..!

ne haragudj, de te nem szégyenled magad?


lehidalnék, ha a lányom ezzel állna elém 18 évesen.

és bizony, vagy felelősséget vállal magáért és a babáért pasival vagy egyedül, vagy abortusz.

nem vagyok abortuszpárti és jelenleg a harmadik babámmal vagyok várandós... DE vannak határok és ez enyhén szólva túllépi azt!

Hozzá teszem, hogy 17 évesen lettem terhes a nagy fiammal, úgy hogy külön éltem (persze a párommal) és nem más nyakára szültem.

dolgoztam gyes mellett is, megoldottunk mindent.

lehet lepontozni :)

2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan már!! ne gyertek már avval,hogy egy fiatal aki hülyeséget csinál az csakis a szülő hibája lehet..!Ezt is csak az mondja akinek nincs még nagy gyereke..A legtöbb gyerek lázadó..Vannak gyerekek akiknek nagyon jó szüleik vannak,becsületesek,és igyekeztek jó szülők lenni.De nem állhat minden szülő minden másodpercben a gyereke háta mögött.. Ha egy 18 éves lány kavar egy majdnem 50 éves pasassal ott nem a szülők hibája ..Biztos vagyok benne,hogy az anyja nem úgy nevelte,hogy idős férfiak körül legyeskedjen..

A kérdező álomvilágban él ha azt hiszi a pasas el fogja hagyni a családját..Biztos vagyok benne,hogy amint megszületik a gyerek a pasas új szeretőt keres hiszen neki nem anyára,és gyerekre van szüksége hanem egy nőre akivel etyepetyézhet..

Egyébként 23 év az nagyon sok..Az apád lehetne..

2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
31%

elmult 18.

irta.


"Hogy közölnétek vele,hogy lassan 1 éve viszonyotok van" - 17 évesen kezdődött, ezt is irta.

2011. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
31%
az, hogy idősebb nálad nembaj, de hogy nős és tőle is van a gyerek..:/ de édesanyukád biztos örülne, hogy unokája lesz :D
2011. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!