Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek az alábbit az...

Hogy közölnétek az alábbit az édesanyátokkal? Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Hogy közölnétek vele,hogy lassan 1 éve viszonyotok van egy nős férfival,aki idősebb nálatok és lehet,hogy terhes vagy tőle?

Ti az anya helyében hogy reagálnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ hány éves lány???

Mert szerintem nem mindegy hogy egy 16 éves tanuló esik teherbe egy nős férfitől vagy egy 25-30 év közötti dolgozó nő.

De egyébként támogatnám hiszen a gyerekem.

2011. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
40%

Lehet,hogy felelőtlen anyának gondoltok,de én melette állnék teljes mértékben.Ő magánélete,és ha boldog volt a férfival,nem érdekel. Kortól függetlenűl,segítenék neki a babával kapcsolatban. Bár igaz,hogy a lánykam még 4 éves és elég korán szűltem,de így gondolom.

23L

2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
70%
Ja talán úgy mondanám el, hogy nagy hülyeséget csináltam, de már nincs vissza út. Persze csak ha terhes vagyok tutira, kár lenne ráhozni a frászt! Elmondanám hogy jutottam ide, mikor botlottam meg miért, őszintén. Nem baj ha kiabál, majd lehiggad. Szívből remélem hogy nem vagy terhes, mert ha nem hagyta el a nőjét, akkor nem számíthatsz rá, csak játszott.
2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

20:15,nem,Magyarországon élünk.


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

2011. ápr. 26. 20:23
 15/56 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem lényeges kérdés, hogy hány éves vagy!

Ha a szüleid tartanak el, akkor a további terveidet nyilván vele kell megbeszélned, hiszen őt is érinteni fogja a "változás" - ha megtartod a babát.

Az előttem szólók már elmondták, mennyire elítélendő a helyzeted, de ez most utólag már nem segít rajtad. Azért remélem, te sem érzed magad túl jól a bőrödben..

Én úgy tálalnám, hogy bár tudom, hogy hülyeséget csináltam, amiért viszonyba keveredtem vele, szerelmes lettem és nem volt elég erőm véget vetni neki. (Kérdés hogy lehet valaki szerelmes egy gerinctelen alakba?)

Anyád valószínűleg nem lesz büszke a helyzetre, vagy magába roskad, vagy a fejedhez vágja a véleményét, de ha jó a kapcsolatotok és tényleg segítségre szorulsz, melléd fog állni.

Mit tervezel egyébként? Ha megszülöd a babát, nyilván borul a pasi házassága is - hiszen egy közelgő gyerektartási perről a feleség is értesül - szóval szembe kerülsz a "pároddal" és a sértett feleséggel is ráadásul. Nyilván veled maradni nem fog a pasi, nem véletlenül voltál eddig is csak szerető.

Szóval hogyan tervezed a jövőt?

2011. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ hány éves vagyok :) Felnőtt emberként nem mondanám el, inkább letagadnám, bár nekem lenne annyi eszem,hogy ne essek teherbe.

18 év alatt pedig elé állnék és elmondanám, de asszem apukám szidásától jobban tartanék. 22/L

2011. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
61%

hát megmondanám a véleményem neki, hogy "te hülye vagy lányom hisz te csak egy tartalék vagy a pali számára sose fog elválni és ráadásúl csinálnál neki egy zabi gyereket amire egy ft-ot nem fog költeni a hapsi sőt talán ki is dobna ezek után. Szóval szakíts vele mert ennek nem lesz jó vége"

ha utána se változtatna semmit azt mondanám,hogy oké járjon továbbra is a hapsival hisz mindenki magának hülye de az abortusz kötelező akár akarja akár nem mert én nem tartanám el helyette

Persze előbb utána kéne nézned, hogy tényleg terhes vagy e

2011. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
48%

Ja és hogyan reagálnék. Nincs gyerekem, de nem örülnék. A lányomnak olyan jövőt képzelek,hogy amikor gyereke születik az családba szülessen, ne egy szexkapcsolatból. Viszont ez nem az én dolgom. Ha elfogadja a tanácsom segítenék neki, amennyiben nem, akkor leveszem róla a kezem,mert csak a saját kárán képes tanulni. Amennyiben 18 év alatti a lányom, akkor magamat hibáztatnám a történtekért.


Viszont az én lányomnak is lesz annyi esze,hogy ne essen teherbe attól, akitől nem akar. Ha pedig így akarja megfogni a pasast,akkor kihajítanám (amennyiben felnőtt). Magával úgy b*szik ki, ahogy akar,de egy ártatlan gyerekkel nem. Nem ilyenre fogom nevelni őket.

Addig semmi bajom a dologgal, ameddig az magánélet,mert semmi közöm hozzá, a várandósság már nem az.

2011. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen emberektől, mint te undorodom. A reagálásom se lenne másmilyen.
2011. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
80%

Feltételezem hogy akik azt írták,hogy "persze,semmi gond,én mellette állok,nem baj ha egy idős,nős férfitől lesz gyereke a lányomnak" Azoknak vagy nincs is gyerekük mert még maguk is fiatalok vagy még nincs 16-20 éves lányuk..Nekem van..Ha a lányom evvel elém állna egy világ omlana össze bennem.Nem csak azért mert nem erre neveltem fel,hanem,hogy ennyire nem tiszteli mások érzéseit.Ha képes egy idős nős férfival együtt lenni,akkor semmibe veszi annak a férfinak a feleségét,talán a gyermekeit..

Hogy mit tennék nem tudom..De nem mondom rögtön,hogy "minden rendben van,mellé állok,hiszen a lányom! Igen a lányom..de ez nem jogosítja fel,hogy több emberi életet tönkre tegyen..Arról nem is beszélve,hogy egyszer ő is azt kapja vissza amit másoknak adott..

2011. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!