Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek az alábbit az...

Hogy közölnétek az alábbit az édesanyátokkal? Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Hogy közölnétek vele,hogy lassan 1 éve viszonyotok van egy nős férfival,aki idősebb nálatok és lehet,hogy terhes vagy tőle?

Ti az anya helyében hogy reagálnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
77%
Elgondolkodnék,hogy mit rontottam el,ha a saját lányom egy éven keresztül a képembe hazudik.
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
85%

Igazàn az ember csak akkor tudna vàlaszt adni, ha tényleg szembekerül ezzel a helyzettel.

Mindenesetre lehet, hogy az egész életedet tönkretetted. En a pasit hibàztatom, hogy elcsàbitott egy fiatalkorù lànyt. Legalàbb neki lett volna esze.

Még ràadàsul csalàdja is van.

2011. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
28%

2akkora maflást kapna azért mert nős férfivel kezdett.

Aztán az unokámról beszélnénk.

Megérdemelné, hogy szülés után kidobjam, gyerek nélkül.

2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

én csak azt nem értem, ha volt merszed egy évig suttyomba járni a pasival , sőőőt még teherbe is esni, most miért nem vagy olyan nagylány és állsz ki anyukád elé és mondod el a szitut?

:)

2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekük,a kapcsolatuk sem túl jó,már szinte alig beszélnek...

Nem csak szexkapcsolatban vagyunk,több van köztünk.Tudom,most azt gondoljátok,hogy minden nő ezt mondja,de nem.Tavaly elmentünk együtt nyaralni és rengeteg időt töltünk együtt(nem csak az ágyban).Azt mondja,hogy azért nem akar válni,mert akkor kiderülne,hogy mi együtt vagyunk és abból botrány lenne...ismeri a szüleimet is :S


Azért gondolom,hogy terhes vagyok(bár remélem nem),mert 2 napja késik-bár néha szokott pár napot-,nagyon sokszor szédülök és hányingerem van.De lehet,hogy csak azért késik,mert ideges vagyok.


De nem vagyok rib*nc,se pasifaló meg hasonlók.Ő volt a legelső pasi,akivel lefeküdtem.

2011. ápr. 26. 21:09
 36/56 anonim ***** válasza:
88%
Ennyit mondanék : Ennyit érsz.
2011. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
77%
Hé, a 2 nap késés az semmi! A többit meg simán csak bebeszéled. Várj még egy kicsit, aztán vegyél egy tesztet és csináld meg. Aztán a biztonság kedvéért pár nappal később ismételd meg. Utána pedig szerintem zárd le ezt a kapcsolatot.
2011. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja,hogy azért nem akar válni,mert akkor kiderülne,hogy mi együtt vagyunk és abból botrány lenne..."


ez elég hülye indok már bocsánat... :))))

2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
96%
Az elején még megvetettelek,mostmár sajnállak inkább,hogy ilyen buta,naiv gyerek vagy 18 éves létedre.
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen kölyök vagy. Bedőltél egy link alaknak, mivel nem volt előtte tapasztalatod pasival. És ez az oka annak, is, hogy vele vagy még, és véded..

Ha a pasi kilépne a rossz kapcsolatából - mivel alig beszélnek, a feleségnek is megváltás lenne, nem? - abból hogyan derül ki, hogy ti együtt vagytok? És ha kiderül, akkor mi van? Talán szégyell téged? Gondolod szeret téged, ha nyilvánosan nem mer vállalni?

Szerintem a felesége semmit nem tud az egészről, a férjnek meg jól jön, hogy van kivel hemperegni, utána meg hazamegy és mosott ruha, terített asztal várja. Élősködő, gerinctelen féreg..

Az, hogy tavaly együtt nyaraltatok csak arra bizonyíték, hogy be tudott adni egy jó kamudumát a feleségének, és boldogan villogott veled a strandon, hogy neki milyen jó nője van. Ugyanúgy, mint ahogyan egy sportkocsival tette volna.. Hiába voltatok együtt, hiába értitek jól meg egymást (hiszen "beszélgettek"), ez még mind nem elég neki ahhoz, hogy veled akarja élni az életét. Kevés vagy neki, csak egyetlen dologra kellesz..

Azért nagyon kíváncsi vagyok, mit reagál majd, ha kiderül, gyereke lesz. A mostani házasságában kicsi az esély, hogy a nő ne akart volna szülni.. Inkább az ilyen csapongó, fiatalsághoz nagyon ragaszkodó középkorú pacákok nem akarnak ekkora felelősséget vállalni.

Nem idegelni akarlak, de szerintem terhes vagy. Ha csak simán késne, nem lennének rosszulléteid..

Attól, hogy 17 évesen ekkora hibát követtél el, még nem kötelező tönkretenni a saját (a gyereked?) és a családod életét. (A pasi élete nem érdekel..) Hagyd ott, pár hét múlva úgyis lesz másik nője, te pedig keress megbízható partnert, aki mellett megtudod, hogyan működik egy normális kapcsolat. Ha pedig terhes vagy, eszedbe ne jusson ilyen körülmények közé szülni.. Szinte biztos, hogy megbánnád!

2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!