Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek az alábbit az...

Hogy közölnétek az alábbit az édesanyátokkal? Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Hogy közölnétek vele,hogy lassan 1 éve viszonyotok van egy nős férfival,aki idősebb nálatok és lehet,hogy terhes vagy tőle?

Ti az anya helyében hogy reagálnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs gyerekük,a kapcsolatuk sem túl jó,már szinte alig beszélnek... "

Istenem mekkora naiv liba vagy!! Minden nős férfi ezt mondja..

Az meg nevetséges indok,hogy azért nem válik el,mert botrány lenne..Istenem ekkora libát..

2011. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
5%
nyugi, lehet hogy nem vagy terhes..
2011. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Azuét kíváncsi vagyok a végére!!! Majd írd meg mindenképp, hogy mi lett!! :)
2011. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
59%
En csak azt tudom mondani szégyelje magàt ez a pasas. Még ràadàsul a szüzességedet is elvette. Reméljük nem vagy terhes, 2 nap nem jelent semmit. Viszont hagyd ott. Ne hagyd magadat kicsi làny kihasznàlni. Nagyon àtvàgja az agyadat, és még a szüleidet is ismeri. Nem is tudom mit csinàlnék vele, ha nekem lànyom lenne, és ezt csinàlta volna, és még ràadàsul ismer is. Lehet feljelenteném kiskorù csàbitàsàért.
2011. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
86%
hááát nagyon naív vagy,mert nekem ha azt mondaná azért nem válik el mert abból botrány lenne rögtön azt érezném hogy ez egy gyáva kényelmes alak akinek nem is én vagyok a fontos.Hisz ha tényleg szerelmes elhagyja a párját, nem vesz feleségül de legalább ott hagyja azt akit nem szeret és nem törődik a körülötte levők véleményével hisz csak a szerelem fontos.Naiv agyacskádnak könnyebben csak egy példát tudok felhozni hátha megérted mi az az áldozat két szerelmes között:Rómeó és Júlia
2011. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
73%
Rómeó és Júlia története egy nagy baromság. Komolyan mondom ennyit szerencsétlenkedni!! Amúgy nem vagyok tuskó, rengeteget olvasok (szépirodalmat, nem Twighlitot) de ettől a történettől mindig felmegy a pumpám... :D
2011. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdés vagy fake, vagy ismét bebizonyosodott hogy mekkora is a jóisten állatkertje... Ekkora hülyét, atya ég...
2011. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
fejbelőném a lányomat. hogy a francba lehet ekkora hül.ye??! megérdemli a sorsát...
2011. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Te még hiszel a mesékben?! Nem látod hogy csak használ téged? Neki így a legkényelmesebb, mondani meg bármit lehet, hogy ilyen rossz a házassága meg olyan rossz... Erről az a véleményem, hogy a fene egye meg az ilyen "vén" kéjencet aki egy "kislánnyal kikezd!! Arra nem gondolál hogy szégyenbe hozod magad is és a családodat is, ha nekem lenne egy ilyen lányom, biztos földig süllyednék szégyenembe. Ha akkor voltál olyan nagylány hogy lefeküdj egy apádkorabeli nős emberrel akkor legyél most is az! Persze egy anyának segítenie kell a gyerekének, mert akármi történik mindig a gyereke marad, de én ezekután biztos hogy soha többé nem tudnék megbízni benned!!
2011. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Én se vagyok oda Rómeó és Júlia történetéért,de hát ez egy dráma és egy ilyen naív embernek talán ez a történet túlzottan de bemutatja mi az a szerelem,hisz Rómeó nem mondta azt Júliának bocs de nem megy mert kínos lenne a család előtt de azért néha kufircolhatnánk
2011. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!