Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy túlságosan...

Éreztétek már, hogy túlságosan sokra vittétek, a párotok meg lemaradt mellőletek?

Figyelt kérdés

"Valahol" még mindig természetes,hogy inkább a férfi csinál karriert,vállal több munkát,jut többre!

A nő is dolgozik,de a háztartás és a gyereknevelés mellett nem lehet megvalósítani még egy karriert.

Ez így rendjén is van,tisztelet illeti mindkét felet.

De mi van akkor,ha a férfi jól helyeszkedik és "el kezd szárnyalni"?Kinövi a feleségét!Egyre kevesebb a közös a téma,megjelennek a "nagyobb" barátok stb.!

A nő a családjáta tette fel az életét,hogy otthont teremtsen,de már nem tudja támogatni a férjét,nem tudja megérteni,talán már egy kicsit szégyenlik is.

Ő nem vágyott többre,csak egyszerű életre családra!

Szerintetek mi a jövője egy ilyen párnak közel a 40hez,tizenéves még iskoláskorú gyerekekkel?

A férfi lefekszik bárkivel,ha kedve szottyan,az asszony úgy tesz,mint aki nem tudja.

Ti váltanátok?


2009. márc. 11. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
91%

Tehát beleszerettél valakibe, de lelkiismeretfurdalásod van/a férfinek lelkiismeretfurdalása van a felesége miatt. Ezt a lelkiismeretfurdalást csökkentené az a tudat, hogy a jelenlegi feleség majd új életet tud kezdeni és boldog lesz mással.

1. Az, hogy a férfi kilép-e a házasságából az az ő döntése. Én személy szerint (bár boldog kapcsolatban élek 20 éve), nem maradnék egy olyan házasságban, se pénz, se gyerekek miatt, amit megöl a napi rutin, ahol boldogtalan vagyok. De ez az én véleményem, van akinek ez is megfelel, ezt a férfivel tisztáznotok kell.

2. Mindenki a saját életét alakítja. Igen lehet boldog a feleség még mással és igen lehet, hogy belebetegszik. Ezt nem lehet általánosságban megmondani előre.

Amit fontosnak tartok, hogy az az állapot, ami hármotok közül legalább egynek nem felel meg, ne tartson nagyon sokáig. Tisztázd a barátoddal, hogy te mit akarsz és ő is gondolkodjon el, hogy mit akar.

A döntés, hogy elhagyja a feleségét vagy nem, csak az ővé.

Te abban dönthetsz, hogy meddig akarod ezt az édeshármas állapotot, elviseled hosszú ideig, vagy szakítasz.

Olyan megnyugtatást, ami a lelkiismeretfurdalást eltűnteti sajnos nem fogsz kapni.

2009. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
92%

A no nem tud a ffi-val egyutt szarnyalni? Igazan? Hat persze hogy nem, hiszen a munka utan az ove a gyerekneveles, a haztartas, a mosas, a vacsora keszitese a ferjnek, valamint az ing vasalas...stb. hogy aztan a ferfi kellokeppen tudjon egesz nap szarnyalni, csevereszni a nagyvarosban a nokkel!

Gondolom nincsenek gyerekeid, onzo vagy, es kepes lennel elvenni egy ferjet, egy csaladapat? Milyen ember vagy te?

Nezz a tukorbe, szallj magadba, es keress egyedulallo ffit magadnak. Aztan miutan majd nektek is iskolaskoruak lesznek a gyerekeitek, kivanom, hogy a ferjed szarnyaljon, tegedet pedig szegyelljen!

Te pedig most szegyeld magadat!

2009. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

Bűntudat?

Most még nincs!Lehet szemétségnek hangzik.

Az ember változik,más az elképzelése 20 évesen,majd 25,30 és így tovább,ez talán terészetes.

Ő nem akart változni,azért viszont mindent elkövetett,hogy a férje előre jusson,hogy az ő vágyai teljesüljenek.

A férje tiszteli is érte,szereti is és élnek benne a boldog emlékek,fair akar lenni.

Nem hogy elhsználja és ha jön jobb dobja,de ez így nem élet.

Összeroppanna,tudom.

Csak hallani akartam valakit,aki volt már ilyen szituban és jól jött össze a dolog.

2009. márc. 11. 12:48
 24/66 A kérdező kommentje:

12:46

Vannak gyerekeim.

De egy férfi engem szeressen,velem akarjon együtt lenni,legyünk társak,ne alá-fölé rendelt szerepünk!

2009. márc. 11. 12:55
 25/66 anonim ***** válasza:
86%

Ja ! Hogy Te vagy a popsirázó szőke :-)

Hát igen,az asszony boldog lehet,mert simán fog találni magának párt a havi 120000-es gyerektartás(annyi a negyven %,ha két gyerek van,ha több,akor 50% jár),a házba természetesen maradhat amíg a legkisebb gyerek nagykorú nem lesz.A hitel felét a férj fizeti majd,hiába nem lakhat ott.

Ha a gyerekeknek vették a lakást,a férjnek ahhoz semmi köze nem lesz.

Hát ha Te feleannyi pénzből,albérletben hajlandó leszel kiszolgálni a pasit,akkor hajrá(mert úgy nézem asszonykára nem jut pénz,röhej,hogy még a jogsijára se tellik)

Itt az a gond ,hogy szerencsétlen gyerekek abban élnek,hogy apa értük gürizik,anyu feladta az életét...aztán apuci lelép egy nőcivel.Az életben sose fogják ezt feldolgozni.

Azt meg nem bírom ép ésszel felfogni,hogy valaki hogy tud ágyba bújni egy nős pasival,ha annak még mindig működik a házassága(meg ha nem is elöszőr válljon el!)

2009. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

Ezek vagytok Ti!

Rögtön a szemét dögöt látjátok az emberben és nem a lényeget.

És köszi szépen,de nem hajtok a pénzre.

Van saját lakásom,autóm,jó munkám.

Nem akarok szétzúzni egy családot se!

2009. márc. 11. 13:01
 27/66 anonim ***** válasza:
94%

A párom szerint egy nagy bal...a pasi,ha otthagyja a feleségét,meg a gyerekeit,azért ,hogy más kölkeit kelljen geggyülnie!

Szerinte elég megdugiszálni a nőcit,ha az asszony megengedi.Meg különben is eddig szabad volt a vásár,majd hülye lenne egy nő mellett leragadnia!

Szerinte csak álmodozol!

2009. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

És nem hogy nem telik jogsira,nem akarja!

Nem mer belevágni sajnos semmibe.

Nem vagyok aljas,rossz ember,de hogy unhataja el valaki az életét,és nem tesz semmit?

2009. márc. 11. 13:05
 29/66 anonim ***** válasza:
91%
aha ,csak bebeszéled a pasinak,hogy szégyellje a falusi feleségét,meg majd veled szárnyalhatna!Nálunk az ilyent büdös k...á-nak hívják!Szép példát mutatsz a gyerekeidnek!
2009. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:

mellettem nem is kell leragadni!

Ha valaki szeret valakit elfogadja olyannak,amilyen,én képes lennék rá!

Nem kellene hazudnia,másnak mutatnia magát.

2009. márc. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!