Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy túlságosan...

Éreztétek már, hogy túlságosan sokra vittétek, a párotok meg lemaradt mellőletek?

Figyelt kérdés

"Valahol" még mindig természetes,hogy inkább a férfi csinál karriert,vállal több munkát,jut többre!

A nő is dolgozik,de a háztartás és a gyereknevelés mellett nem lehet megvalósítani még egy karriert.

Ez így rendjén is van,tisztelet illeti mindkét felet.

De mi van akkor,ha a férfi jól helyeszkedik és "el kezd szárnyalni"?Kinövi a feleségét!Egyre kevesebb a közös a téma,megjelennek a "nagyobb" barátok stb.!

A nő a családjáta tette fel az életét,hogy otthont teremtsen,de már nem tudja támogatni a férjét,nem tudja megérteni,talán már egy kicsit szégyenlik is.

Ő nem vágyott többre,csak egyszerű életre családra!

Szerintetek mi a jövője egy ilyen párnak közel a 40hez,tizenéves még iskoláskorú gyerekekkel?

A férfi lefekszik bárkivel,ha kedve szottyan,az asszony úgy tesz,mint aki nem tudja.

Ti váltanátok?


2009. márc. 11. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

Soha nem szapulta!

Leírtam szerintem érthetően.Nem kellett megjátszania magát,hazugságokkal tömnie,hogy "megfektessen"!

Soha nem ígérte,hogy elvál,soha nem is kértem!

Az a baj,hogy ti tényleg csak feketét,meg fehéret láttok!

Nem vagyok már fruska,hogy ne tudjam mit teszek,mit vállalnék.

Szerintetek,ha valaki félrelép az minden esetben csak játék és hazugság,meg kihasználás!

Nem ő szidta a nejét,hogy lemaradt,mástól hallottam,nem bántásból említettem meg neki a hallottakat én se,de elismerte!

Hazamennél úgy,hogy nem mondhatod el a feleségednek a gondjaid,mert Te rágódsz rajta 1 hetet,aztán megoldod,az asszony viszont belerokkanna a kétségbeesésbe?

Boldog lennél,ha egy kertiparti során az asszony elbújna mindenki elöl,nehogy társalogni kelljen?

Boldog lennél,ha hazudnod kellene,mert egyszerűbb,mint terhelni a gondokkal?

Ha mindig minden a te dolgod lenne és nem lenne társad,aki segít??????????

Aki elfogad bármit,belenyukszik bármibe,jó bárhogy?

Szerintem az ÉLET nem ilyen!

2009. márc. 11. 13:46
 42/66 anonim ***** válasza:
94%

Nekem több meglátásom van:


1, "A férfi lefekszik bárkivel,ha kedve szottyan,az asszony úgy tesz,mint aki nem tudja" ergo ha ilyen jellemű ember akkor melletted is félrelép


2, "Kinövi a feleségét" - ez gáz, egy egoista majom az ürge, hogy lehet kinőni egy embert akit szeretünk tisztelünk, gyerekeim anyját még ha elmúlt is a lav főleg h szinte ő tartja össze a családot, neveli a gyerekeket, meleg otthont biztosít. Ha a nő mindezt megtette biztos szereti még a férfit és ennek ellenére így kib..i vele h mindig mással kavar....hányinger


3, Ha neked van gyereked akkor biztos férjed is volt, ugyan miért mentetek szét? CSak nem szárnyaltál? ....

2009. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz kérdezni más helyett, csak magad helyett!

Hiába kérdezel a férfi nevében, ezek a Te kérdéseid. Ha ő nem így akarná, akkor nem így élne, vagy ő kérdezne.

Te csak a saját kérdésed teheted fel:

("megpróbáljam magamhoz venni ezt a férfit, akinek megy a család-projektje másutt, vagy elég, ha néha lefekszem vele?"- én így értem a kérdésedet.)

2009. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

Mit akar a barátod? Én úgy látom itt csak a te indokaid hangoznak el, amik mind feltételezésen alapulnak.

én jobban tudnám szeretni, megérteni, velem megoszthatná, nem szégyelne.....

Mi van akkor, ha a kedves barátodnak ez így jó? Ha menni akarna, menne.

2009. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

Ezek az én szavaim hogy "kinövi",nem mást bánts érte,mert ettől ő szenved a legjobban!

Eltervezni egy életet közösen,ami igaz nem lenne könnyű,de Ők akarták,és az első nagyobb akadálynál kilépni belőle és mindent a férjre hárítani,ez fair?

Közösen akarták,mégis minden az ő feladata lett,és reménykedett,hogy ez megváltozik,de nem!

2009. márc. 11. 14:00
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Az asszonyé?
2009. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én még nem éreztem.

Egészen mások vagyunk, van amiért ő büszke rám, és van a miért én őrá. De nem szégyellném sohasem, és a leg"magasabb"barát sem ér annyit, ha lenézi a kedvesemet.

2009. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
86%

Ha lesz időm majd ejtek pár könnyet szegény férfiért aki egyfolytában csalja a falusi buta szűk látókörű feleségét.

Mi az h reménykedett h megváltozik a helyzet? Ha szeretek valakit megbeszélem vele mit és hogyan kéne csinálni min lehet változatni h jó legyen, hiszen egy életet építünk a Magunk számára, közös az érdek a MI BOLDOGSÁGUNK. Ez a férfi egy kalap sz.. nem ér. Ha meg veled akar kavarni mondja meg, váljanak el de szerencsétlen feleségét blamálni, megalázni - mert ez az.... ez fair?

2009. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Lehet nem látok át minden emberen,nem tudom ki mikor hazudik,de őt már fásfél éve ismerem,tudom,hogy nem hazudik,nincs miért,mert ahogy írta valaki ígyis úgyis dugni fogog vele,asszony ide,vagy oda!

Szóval szerintetek az az élet rendje,hogy mniden kapcsolat ellaposodik és bepunnyad!

Illetve,hogy mindenki mindenkinek hazudik!

Gratula!

A kérdésemre nem kaptam választ,de köszönök mindent lek.rvázó kioktatást!

2009. márc. 11. 14:09
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

valaki itt írt egy falusi csóró lányról,aki nála társadalmilag "rangosabbhoz ment",és nem érti hogy vannak meg jól...gondolom azért nem érted,mert más az értékrended..mint a cicababáknak,akiknek nem lehet olyan jóképű és jóravaló rendes férfi mondjuk egy árufeltöltő,mer há az ciki!!mit szólnak a haverok??

a férjem vállalkozó volt(most is az) mikor megismert(19éve) én meg (URAMBOCSÁ!!!)mosogatólány voltam!

láss csodát,nem érdekelte,nem szárnyalt,engem akart,és köszönjük szépen mai napig imádjuk egymást,és a két csodás gyerekünket :) komolyan mondom,sajnállak.

2009. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!