Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két probléma van a világban:...

Két probléma van a világban: 1: nem szeret a barátom 2: megfojt a szeretetével a barátom. Hogy látod? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Ha szétnézek a világban, legtöbb nő panaszkodik, hogy nem szereti a férje eléggé. Teljes mértékben megértem a problémájukat!


A másik probléma az, hogy arra panaszkodnak, hogy a barátja/férje megfojtja őt a szeretetével.


A barátnőm azt mondta, hogy nem szeret engem annyira, mint amennyire én őt, úgy érzi, mintha valaki szeretetből ölelné, és megfojtaná.

Kérdeztem, hogy mit tudnék változtatni, mi váltotta ki benne ezt az érzést, de azt mondja, hogy nem tudja, hisz nem csinálok semmi olyat, amiből ezt kellene éreznie.


Az én logikám azt diktálja, hogy ha valami baja van velem, azon tudok változtatni, de ő még megnevezni se tudja, mert nem tudja, hogy mit csinálok, ami kiváltja.


Ezen vitatkoztunk, hogy mondja már el, de nem jutottunk dűlőre.



Szerintetek mi a nyársot tudnék csinálni, hogy változzon az érzése?


2011. máj. 19. 22:29
1 2 3 4
 1/32 napietus ***** válasza:
100%
lépj egy lépést hátra! figyelj oda magadra, egy nap hányszor hívod, hányszor üzensz neki, nem lógsz-e folyton a nyakában? és fogd vissza magad egy kicsit.
2011. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
igen, ezen már túl vagyunk, olyannyira, hogy nem keresem, hacsak nem keres ő.
2011. máj. 19. 22:34
 3/32 Kései Sirató ***** válasza:
100%

A kapcsolatotok valószínüleg aránytalan, vagy egyenlőtlen. Te is így érzed, vagy csak ő?

Esetleg túl sokat hívod, mindig te keresed a társaságát, mindig te szervezed a programokat, te veszel több ajándékot, és ő sokkal passzívabb, nem tudja és nem is akarja viszonozni a szeretetedet. Inkább azt szeretné, hogy vegyél vissza. (?) Kérdezz rá, hogy erről van-e szó.

Amúgy valóban a kiegyensúlyozatlan kapcsolatok boldogtalanságot eredményeznek. Nagy szerencs kell ahhoz, hogy valaki úgyanúgy szeressen, ahogyan mi szeretjük.

2011. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiváncsi vagy az én véleményemre, akkor én azt mondanám/tanácsolnám, hogy ha mondjuk nagyon nagy mértéken lecsökkentenéd az üzenetek, hivások és találkák számát, vajon mit mondana? Észrevenné e? Az vajon rossz lenne e neki vagy talán az javitana a helyzeten/érzésén? Akkor mit érezne: még mindig fojtogatást, vagy szeretethiányt??? Talán érdemes lenne kiprobálnod, hogy "kapjon egy kis levegőt"!:)
2011. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
előtte is csak naponta egyszer beszéltünk (telefonon, olyankor általában 2 órát) - távkapcsolatban élünk amúgy
2011. máj. 19. 22:35
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen megfolytós érzésem, amikor volt barátom (egy suliba jártunk) minden szünetben odajött az osztályomhoz, aztán minden délután találkozni akart, az se zavarta, ha nekem dolgom volt...

Akármit csináltam, azt neki is kellett, pl eljött küzdősport edzésre, és ez engem nagyon idegesített, mert külön meg is kértem h inkább ne tegye...

Meg délután 5-6 óra együttlét után is hisztizett h mért megyek haza.

Soha nem érzete, h utaltam rá, h útban van. Pl hazakisért, de én már aludni akartam...

Az ilyet azért nehezen mondja a másik szemébe az ember.

2011. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem ő a megfelelő társ, én pl szeretem ha túl szeretnek:) de csak azóta mióta megtaláltam az igazit, addig úgy éreztem nincs levegő, egy kapcsolatomba se.
2011. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

1 hónapja kb megbeszéltük, hogy visszalépünk egy hatalmasat, de nem sokat javult a helyzet


nem csak én érzem így, ő mondta ezeket

2011. máj. 19. 22:38
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
22:35 vagyok, hát akkor szerintem nem veled van a baj, hanem a kedves pároddal, de ne haragudj meg érte.. én mennyire örülnék neki ha az én fium egyzser is felhivna egy nap, de nálnuk hivásrol szo sincs csak smsezünk az is max egy nap 2 smsből áll, bárcsak velem is ennyit foglalkozna az én barátom mint te a barátnőddel:(:( és ezt jo értelemben mondom!
2011. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

meg folyton leszögezi, hogy szeret, de hát el kell gondolkoznom, hogy valóban így van-e, mármint úgy igazából.


hogy túl tudunk-e ezen jutni, vagy ilyen lesz mindig, mert akkor inkább hagynom kéne őt


felvetettem neki akkor, amikor megbeszéltük, hogy visszalépünk, hogy ha úgy érzi, akkor inkább szakítsunk, de azt mondta, hogy nem akar szakítani, szeret, csak ezek vannak. esküszöm, nem értek a nőkhöz..

2011. máj. 19. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!