Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két probléma van a világban:...

Két probléma van a világban: 1: nem szeret a barátom 2: megfojt a szeretetével a barátom. Hogy látod? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Ha szétnézek a világban, legtöbb nő panaszkodik, hogy nem szereti a férje eléggé. Teljes mértékben megértem a problémájukat!


A másik probléma az, hogy arra panaszkodnak, hogy a barátja/férje megfojtja őt a szeretetével.


A barátnőm azt mondta, hogy nem szeret engem annyira, mint amennyire én őt, úgy érzi, mintha valaki szeretetből ölelné, és megfojtaná.

Kérdeztem, hogy mit tudnék változtatni, mi váltotta ki benne ezt az érzést, de azt mondja, hogy nem tudja, hisz nem csinálok semmi olyat, amiből ezt kellene éreznie.


Az én logikám azt diktálja, hogy ha valami baja van velem, azon tudok változtatni, de ő még megnevezni se tudja, mert nem tudja, hogy mit csinálok, ami kiváltja.


Ezen vitatkoztunk, hogy mondja már el, de nem jutottunk dűlőre.



Szerintetek mi a nyársot tudnék csinálni, hogy változzon az érzése?


2011. máj. 19. 22:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd nem szeret szerelemmel... és ez gond.


Én már voltam haragos a páromra, és megfogadtam, hogy lekorlátozom a kapcsolatunkat... ez tartotta is magát kemény másfél óráig :)

Akit szeretünk, annak vágyjuk közelségét. Vágyjuk ölelését, érezni akarjuk az illatát, meg akarod osztani vele a kis bánatod, örömöd, érzéseid világát.


Nem mondom nekem is van olyan, hogy jól esik egy-egy szabad nap, de utána már úgy hiányzik, mintha fél éve nem láttam volna!


De a barátnőd érzelmei tartózkodóak (a leírásod alapján).

Ö nem akarja veled megosztani úgy igazán a mindennap örömeit, az élet apró kis felfedezéseit. Ő elvan mint a befőtt... és ennyi.

Aki igazán nem tudja mit akar az nem is tud boldog lenni. Most nem tud téged értékelni.


Szerintem hagyd őt magára hosszú időre. Ne keresd, ne reagálj. Ezt mond el neki is, hogy szeretnél gondolkodási szünetet kérni, hogy ne vegye fel a kapcsolatot veled. Aztán idővel úgy is kiderül mint választ.

2011. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Én bíznék benne, hogy szeret.Miért hagynád a francba, ha tényleg tetszik neked?A legtöbb nőnél a kapcs. elején nagyon bejön a humor, ha megnevetteted.Talán ne vedd oly véresen komolyan, légy egy kicsit önző.Az én kapcsolatom is hasonló volt, nyíltan kimondom, a testiségre volt alapozva az egész(az eszünk diktálása szerint), de ahogy telt az idő, nagyon egymásba szerettünk.Több mint két éve együtt vagyunk, néha kikészít a párom, mert egyszer nagyon bújós, egyszer meg csak saját maga érdekli.Egy reggel hajnalban mentem el otthonról, mivel aludt, nem adtam puszit.Két napig nyöszörgött emiatt! :-)Igen, ez durva, de imádom amikor hisztizik a hülyeségein, mert ezt is szeretem benne.Szóval lehet csak idő kell, hogy beléd szeressen.Ne akarj neki megfelelni:-)légy huncut!

29/n

2011. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!