Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két probléma van a világban:...

Két probléma van a világban: 1: nem szeret a barátom 2: megfojt a szeretetével a barátom. Hogy látod? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Ha szétnézek a világban, legtöbb nő panaszkodik, hogy nem szereti a férje eléggé. Teljes mértékben megértem a problémájukat!


A másik probléma az, hogy arra panaszkodnak, hogy a barátja/férje megfojtja őt a szeretetével.


A barátnőm azt mondta, hogy nem szeret engem annyira, mint amennyire én őt, úgy érzi, mintha valaki szeretetből ölelné, és megfojtaná.

Kérdeztem, hogy mit tudnék változtatni, mi váltotta ki benne ezt az érzést, de azt mondja, hogy nem tudja, hisz nem csinálok semmi olyat, amiből ezt kellene éreznie.


Az én logikám azt diktálja, hogy ha valami baja van velem, azon tudok változtatni, de ő még megnevezni se tudja, mert nem tudja, hogy mit csinálok, ami kiváltja.


Ezen vitatkoztunk, hogy mondja már el, de nem jutottunk dűlőre.



Szerintetek mi a nyársot tudnék csinálni, hogy változzon az érzése?


2011. máj. 19. 22:29
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
nem ismerem, de olyan, mintha tényleg ráillene
2011. máj. 19. 23:10
 22/32 A kérdező kommentje:

22:35

örülök, hogy ilyen lelkiismeretesen válaszolsz a kérdésre! :)

2011. máj. 19. 23:12
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
:):):) 22:35 örülök ha valamicskét is segithettem, meg jo hogy vannak olyan emberek akik tényleg a segitséget kérik, és nem össze vissza kérdezgetnek pl mint a "szerelm-szex" oldalon...:(azoknak szivesen segitek persze ha tudok..:)
2011. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem veled van a baj hanem a barátnőddel. az normális ahogy te szereted őt. az viszont nem igazán ahogy ő téged. itt nem neked kell változni, kérdés hogy kell e valakinek egyáltalán, vagy jobb lenne külön
2011. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

köszi szépen neked is!


szívesen fogadom a további véleményeket!

2011. máj. 20. 12:36
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
Addig a jó míg valakinek csak ennyi baja van az életben. Komolyan úgy irigylem az ilyen embereket. Mások meg rákosak, mégsem nyavalyognak ennyit. Pedig na az aztán probléma
2011. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

most őszintén... minden kérdésnél van valaki, aki behozza az ilyen dolgokat. attól, hogy nincs egészségügyi problémám, nem lehet semmilyen?

miért csak az lehet probléma, hogyha haldoklik az ember, az nem, ha boldogtalan?


mi az anyámért jössz te a gyakorikérdések családi kapcsolatok részébe, ha felhozod az egészségügyet?


tudom én is, hogy az egészség nagyon fontos, boldogság nehezen valósul meg nélküle, de sajnos nem csak ez az egyetlen összetevője...

2011. máj. 21. 18:58
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az akit így leszóltál. Nem megbántani akartalak. Nekem is volt, hogy az volt a legnagyobb bajom hogy a párom, a gyermekem apja nem tisztel nem szeret. Erre kiderül, hogy a kisfiam aki nyáron lesz 4 éves leukémiás. ezért írtam. tapasztalat. én már így a mostani eszemmel a helyedben hagynám ezt a lányt, mert így látatlanba mondom te jobban szereted, mint fordítva. Buliznék, nyitott szemmel járnék, és előbb utóbb találsz olyat akivel minden happy. Bocsánat, nem megbántani akarlak, csak úgy visszamennék mikor még nekem is ez körül forgott az életem. Mert akkor borzalmas volt, de ehhez képest...
2011. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

ne haragudj, tudom, hogy nehéz helyzetben vagy; volt egy öcsém. (hangsúly a múltidőn van. tudom, hogy fel sem tudom fogni a különbséget a saját gyermek és testvér elvesztése között, csak azért írtam, hogy az én közelemben is volt egy s más).

tudom, hogy az egészség a legfontosabb, szívből kívánom, hogy a gyermeked meggyógyuljon, és ne haragudj, ha esetleg megbántottalak a válaszommal, nem állt szándékomban. szimplán csak megoldást próbálok keresni a problémámra. örülök, hogy egészséges vagyok, de még jobban örülnék, ha emellett boldog tudnék lenni.


még egyszer: ne haragudj, ha megbántottalak, és jobbulást kívánok a kisfiadnak!

2011. máj. 21. 19:34
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hülye és vannak normális nők. Ne sértődj meg, de a barátnőd egy hülye. Tudom, mert én is mindig az ilyen nőket fogom ki, egyszerűen vonzom őket. Ismerős helyzet, ha kimutatod a szereteted, akkor megfojtod, ha vissza veszel, akkor jön a hülye duma: nem tudod kimutatni az érzéseidet.

Én otthagynám, mert ki fog készíteni. Előbb utóbb úgyis ő hagy majd el, mert már most baja van veled. Hidd el, nem szeret téged. Azt képzeli majd, hogy a következő párja tökéletes lesz, de idővel kiderül számára, hogy az sem lesz az igazi. Mert nem jön rá arra, hogy vele van valami nagy baj. Mert hülye. Találsz jobbat.

2011. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!