Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 anonim ***** válasza:
72%
Már rég dugtak meg az a bajod!:)
2011. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/128 anonim ***** válasza:
82%

Te az előjelek miatt szelektálsz a fiad barátnői közül? Ha rosszul választ akkor mi van? Az ő élete. Te már válaszottál férjet,szültél gyereket,a te életedben ezek a lépések már megvoltak.A fiat életét ne akar cenzúrázni,azt választ,aki neki tetszik.Ha elszúrja,majd tanul belőle.De neked nem kell figyelni a jeleket,senki nem kért rá.

Abban is biztos vagyok,hogy ha a fiadnak lesz egy kis esze,bárkit is választ akkor sem fogja megengedni,hogy bántsd és nem is kell vele laknod.A helyében nagyon gyorsan elköltöznék otthonról és akkor lehetsz királynő a saját házadban EGYEDÜL!

2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/128 anonim ***** válasza:
80%

Az egy kamu kérdés és semmi köze a te problémádhoz.Világosan látszik,hogy attól félsz a fiad nőinek a te házad kell, de azt hiszem a szülő feladata ott kimerül, hogy elmondja a véleményét és elmondja, hogy mi várhat rá az életben,ha nem vigyáz. Ha mindig helyette intézkedsz, akkor ezt a képet fested magadról, mint most, ami valljuk be, nem valami jó.

Gondolom a fiad nem hülye és lehúzni azt lehet,aki hülye. Aki pedig már az anyját is lehúzza..

2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdezõ teljesen jogos az észrevételed. Majd a fiad is ràjön. Itt szinte minden làny (tisztelet a kivételnek) nem értenek veled egyet, no comment. Nekem is fiaim vannak, de sohasem történt ilyesmi velem.

Lànyok lepontozhattok.köszi

2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/128 anonim ***** válasza:
91%

Gondold egy kicsit magad a fiad helyébe! Én amiatt nem hozom haza a barátom, mert a szüleim hasonlóak, mint te. Úgy 8 hónap után mutattam be, de csak mert nem tudtam tovább halogatni - és nem őt szégyellem, igaz, a szüleimet sem, csak olyan furcsák. Mikor nagyon ritkán átjött a barátom, és csörgött a kapucsengő, apum rögtön bezárkózott a nappaliba. Nálunk is megtörtént ez a foteles dolog, csak székkel. Kimentünk a konyhába inni egy üdítőt, és szegénykém pont apu "helyére" ült (na nem mintha rajta lenne a neve...). Apu kijött, aztán vissza is viharzott a szobába. Ezek olyan rosszul esnek nekem, pedig apunak semmi baja nincs a barátommal, csak éppen megzavarja a kényelmét, ezért is nem jöhettek fel hozzám barátnők sem, senki. És nagyon rossz így. Nekem nagyon jó kapcsolatom van a barátom szüleivel és a távolabbi rokonaival is. Sokszor vagyok náluk (mivel nálunk nem lehet a fent leírt okok és sok kis hasonló ok miatt). Ők kedvesek velem, sokat beszélgetünk, tudják, milyen az életem, a munkám, és tudják, mennyire szeretem a gyereküket. Ezért nem is dobják ki a cuccaimat. Sokszor alszom náluk, és egy fogkefe nem zavar sok vizet szerintük sem, nekem pedig nem kell munkába cipelnem. Nyilván fürödni és enni otthon szoktam, de ha úgy esik, nem esnek ők sem kétségbe, hogy náluk fürdök, esetleg ott vacsorázok. Egyszerűen családcentrikusak, hiszen lehet, hogy egyszer még a menyük leszek :)


Kérlek, gondold át a hozzáállásod, mert nekem is nagyon rossz, hogy a barátomnak sosem lehet olyan jó kapcsolata a szüleimmel, mint nekem az ő szüleivel. És sokszor eszembe jut, hogy ha összeházasodnánk, és hazajönnénk látogatóba, csak feszengés lenne, mert apum nem tudja kezelni a vendégséget. És ez szörnyű, mert nagyon szeretem őket...

2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/128 anonim ***** válasza:
68%

Nem biztos, hogy ilyen ám az a kislány. Lehet, hogy rosszul adta elö.

Értem mire célzol igazából... de az nem az elején fog kiderülni.

Én pl. azt nem szeretem ha valakik bejelentés nélkül jönnek. És ez MINDENKIRE vonatkozik, szülökre, rokonokra, barátokra...

és én sem megyek sehova bejelentés nélkül.

Érd el ezt a fiadnál és akkor fel tudsz készülni a lányra. De ismerd meg azért, mert nem biztos, hogy olyan, mint ahogy elsöre tünik!

2011. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/128 anonim ***** válasza:
83%

Itt nem is az a gond hogy a fotel meg a többi. Hanem egyszerűen féltékeny vagy.

Lehet a lány sem normális mivel az első találkozáskor ezeket mondja de azért te is túl reagálod.

2011. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/128 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van öcsikém, és a barátnőjét mindig nagy becsben tarjuk és ha bármi probléma volt. Hiszti helyett...Szépen megmondtuk neki, értelmesen. És már 4 éve járnak és tök aranyosak együtt. Szóval a fiad dolga.Ha bármi van szépen és értelmesen is meg lehet beszélni.
2011. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/128 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon túl reagálja a kedves kérdező a dolgokat. A lány nem mondott semmit rosszat, pláne nem tett azzal, hogy leült abba fotelba (nyílván nem tudta, hogy a te "helyed"). Az meg, hogy azt mondta, hogy hogyan rendezné át ha odaköltözne... szerintem akart valamit mondani és jobb nem jutott az eszébe.

Szegény lány. Sajnálom, hogy ilyen távolságtartó, rideg a barátja családja.

2011. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/128 anonim ***** válasza:
80%

13:50-es vagyok


Még a kérdezõtõl szeretnék annyit, hogy mégis hàny éves a fiad és a baràtnõje?

Azért nem mindegy, hogy egy kis tini lànyról, vagy egy 20-on feletti lànyról van szó.

2011. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!