Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 anonim ***** válasza:
82%
sztem a kérdező ennyi válasz után se érti meg h vele van a baj akk agyban nemlehet 100as
2011. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/128 anonim ***** válasza:
67%
....A szexuálisan kielégítetlen emberek ilyenek. Vagy bármi más ok miatt frusztrált.De ezt ne tessék kivetíteni a környezetre, mert akkor magának lesz rosszabb, mert megutálják...Nem biztos, hogy rossz ember, de tény, hogy túlreagálja ezt a szituációt és nem, így kellene megoldani. Nyugalom a hosszú élet ritka...
2011. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 anonim ***** válasza:
93%

"Amúgy amint elkezdi valamelyik lány "birtokba venni a házamat" és pl. ottfelejti a fogkeféjét vagy a papucsát,

már dobom is a kukába..."


Én szegény fiadat sajnálom...már a foteles dolognál fennakadtam, azt hittem egy feleség vagy és a férjed felvitt valami idegen "nőt", de a fiad barátnőjéről van szó, aki (nem tudom, mennyi idős a fiad, de veled él, tehát valószinűleg vagy kamasz, vagy a 20-as évei elején jár) szerintem nem "idegen nő", hanem egy fiatal lány, ráadásul a gyereked barátnője (szerelme) és úgy beszélsz róla, mint egy darab sz*rról.

Már ebből a "te jó ég, beleült az ÉN fotelembe" dologról az jött le, hogy te egy arrogáns nőszemély lehetsz, de ez a fentebb idézett, "kidobom a cuccait az ÉN házamból" dolog teljesen igazolt.

És akinek ezek után az jön le a kérdésedből, meg a többi hozzászólásodból, hogy a lány volt udvariatlan, az annyi emberismerettel és átlátással sem rendelkezik, mint egy hintaló.

Én biztos vagyok benne, hogy ez az "át akarja rendezni a lakást és odaköltözni" dolog is csak a te fantáziád szüleménye, a lány valószinűleg csak megpróbált beszélgetni és biztos mondott valami hasonlót, hogy "ha itt laknék és bézs szinű szőnyeget választanék ehhez a szép tapétához", vagy valami ehhez hasonló megjegyzés és a te hatalommán agyad ezt egyből átalakitotta azzá, hogy ő be akarja venni magát hozzátok.

Jó lenne ha észrevennéd, hogy itt egyedül VELED van probléma és ha visszavennél ebből az "ÉNÉNÉN" hozzáállásból, talán látnád magad is.

Felnőtt, gyermekes nő létedre úgy viselkedsz, mint egy éretlen kamaszlány.

Csak irok egy saját példát (már ha végigolvasod és nem pontoztál le az első mondat után, amiben nem veled értek egyet...):

Én nem nagyon eszek fehér husokon kivül mást, ebben nagyon finnyás vagyok és ezt a barátom anyukája is tudja, mert mikor először ott ettem érdeklődött, hogy miket eszek, mit szeretek.

Én elmondtam, hogy sajnos erre nagyon kényes vagyok és lám, mindig ha megyünk és esetleg disznó, vagy marha van, ő vásárol nekem csirkét, vagy pulykát és azt süti ki.

Egyáltalán nem vette rossz néven a dolgot, szivesen készit nekem külön, mert nem nagy dolog, csupán kis figyelmesség.

Látom, hogy te hasonló helyzetben egyből hisztériáznál, hogy "mit képzel ez a kényes kis k*rva, hogy az ÉN házamban meg akarja szabni, hogy mi legyen a menü",

Remélem érzékeled a különbséget normális és abnormális reakció és hozzáállás között.

L/24

2011. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/128 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy valaki leül a fotelre, amire nincs ráírva a neked (vagy mégis??), az nem értem miért gond.

Hogy átrendezné a lakást, azt értem miért gond, de simán el tudom képzelni, hogy valamit félreértettél.

Az, hogy a fiad barátnője otthagyja a fogkeféjét meg a papucsát, mire te úgy reagálsz, hogy kidobod, az elég nagy probléma. Nem az, hogy otthagyja, hanem hogy te kihajigálod!

Most vagy magadból indulsz ki, és azért félted a fiad minden létező nőneműtől, vagy csak szimplán az a tipikus kibírhatatlan "az én picikefiamnaksenkisemelégjó" fajta nő vagy. Majd rólad is születik egy "az anyósom kibírhatatlan, mit csináljak?" kérdés.

2011. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/128 anonim ***** válasza:
14%
Vàrjàtok csak ki, amikor anyòsok lesztek, és a megszokott rendetekbe valaki csak bele akar tùrni, mikor még a fiatok is 2 hete ismeri, akkor igy fogtok kiabàlni, mint ahogyan most teszitek. Na még csak belõletek lesz rossz anyós.:)
2011. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/128 anonim ***** válasza:
25%
*neved
2011. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
87%
Arra gondoltál már, hogy lehet, hogy azon a fotelon dugtak mielőtt hazaértél? :D
2011. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
85%

a kérdező csak vitatkozni akar egy "jót"...


szerintem hímezd bele a foltelba a neved! az pedig kifejezetten tiszteletlen dolog, hogy kidobod a fiad barátnőjének a fogkeféjét! lehet, hogy a csaj zavarban volt, butaságok jöttek a szájára, főleg, ha fiatal, talán volt benne valami kivetnivaló, de Te, kedves kérdező, akarattal nem vagy tekintettel a másikra és sokkal "bunkóbb" dolog (bocs)!

2011. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
85%

Ezt mondanám:


"De jó ötlet! Jut eszembe: főzz egy kávét légyszi!"


:-)

2011. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, te pont olyan vagy mint az én anyósom, én is leültem a helyére (véletlenül) s vágta az orrhúzogatást nekem, ahelyett, hogy elmondta volna s akkor felállok s ennyi. A szobarendezés téma is megvolt, de én a kedvesem szobáját rendeztem át ugyanazokkal a bútorokkal, kedvesemmel együtt, anyuci berágott, hogy de azt ő úgy szerette (kedvesem meg már unta). Ki nem állhat engem, és én sem őt, ezt minden adandó alkalommal elmondja a fiának (aki otthon velem röhög anyja süketségein).


Inkább először ismerd meg a lányt mielőtt ítélkezel s mosod a szád róla, még a végén úgy jársz mint anyósom, a fiad pillanatok alatt megunja s elköltözik, sőt, el is veszi a lányt s hónaponta 1x fog veled beszélni, mert az agyára méssz.

Nagyon ellenszenves vagy, az miért nem fordult meg a fejedben, hogy lehet barátkozni akart a lány, egyből kell ítélkezni? Előjelek :)). 2 hetes kapcsolatot ha a fejed tetejére állsz se fogsz tudni csírájában megölni, valamiért csak kellett a fiadnak az a lány, nem neked vitte haza. Ma már másak a fiatalok, mint ezelőtt 20 évvel.

2011. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!