Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
97%

hát ez mekkora!!!

van 120 válasz ebből 3 ért a kérdezővel egyet aztán arra veri a nyálát.


a másik megkérdezi h mi a véleményünk erről a helyzetről erre mi leírjuk és mivel nemtetszik neki ezért aztmondja h kjuk be.


21f

2011. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 anonim ***** válasza:
0%

"amiket a hozzád hasonló, arrogáns és csekély értelmi és érzelmi(!) képességekkel bíró házisárkányok írtak"


Én egyetértettem a Kérdezővel abban, hogy nem kéne a lánynak már rögtön az átrendezésen törni a fejét, hiszen még csak vendég. Emellett továbbra is kitartok, ettől még nem vagyok sem arrogáns, sem házisárkány.

2011. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/128 anonim ***** válasza:
96%

"Ami kiverte a biztosítékot nálam az akkor kezdődött,

amikor valami olyasfélét beszélt a leányzó, hogy a nővére is amikor férjhez ment,

nemsokára betették valami öregek otthonába az anyját és azután kidobálta a neki nem tetsző "régi" bútorokat a lakásból."


Azért nem semmi teljesítmény, hogy a fotel dologgal végülis semmi bajod, csak azzal, hogy elmesélte, hogy a nővére hogy vágta ki az anyósának a cuccait a francba, anyóssal együtt.

De NEM erről tettél fel kérdést, hanem arról a nyomorék foteledről!!!

Aztán mikor senkinek sem tetszik, csak 3 kósza embernek, akiket istenítesz érte, a többi meg hülye, nagy nehezen kibököd, hogy VALÓJÁBAN mi a problémád!

De igazából így is ugyan az a helyzet. Bár igazad van, a fiad nővére egy bunkó ez alapján, de ha olyan anyósa van mint te, akkor nem csodálom a tettét.

Az a baj, hogy neked itt elmondhatja ezer ember is, hogy milyen irritáló és arrogáns vagy, te akkor is azon a 3 veled egyetértő válaszon fogsz pörögni, hogy már pedig te vagy az isten, a 3 alattvalóddal.

Hát tudod, az ellenségemnek sem kívánnám, hogy ilyen anyósa legyen!

2011. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 anonim ***** válasza:
97%

Ezt beszélgetésnek hívják. Rossz témát választott a lány.

Elég paranoiás lehetsz, ha ebből azt szűrted le, hogy téged kidob onnan.


"Na figyeljen, mama, én nem sokára beköltözök, maga meg mehet innen a puccos neobarokk foteljával amerre lát."


Na, ez vagy ehhez hasonló durva lenne.


Egyébként borzasztó lenéző stílusod van. Ismerek érettebb 12 éveseket.

2011. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 anonim ***** válasza:
95%

Hehe, most olvasom milyen baromságot írtam.

fiad nővére = fiad barátnőjének a nővére :)

2011. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Azóta már legalább egy nap eltelt. Beszéltél erről a fiaddal is?
2011. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis miért tetted fel a kérdést, ha mindenki hülye, aki nem ért egyet veled? A hozzászólásszám felturbózása a cél? Vagy hogy agyvérzést kapj?
2011. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan azért tesznek fel kérdésnek álcázott kérést, mert együttérzést, önigazolást várnak. Nem megoldást egy problémájukra. Minél betegesebb lelkileg a kérdező, annál rosszabbul fogadja a kritikát, az övétől eltérő véleményeket. Ez a kérdés például TOP10-es az általam olvasottak között. (Az pl. nagyon betegnek tűnt számomra, hogy a kérdező visszaidézgette a neki tetsző véleményeket egészben. Mintha megduplázta volna ezzel a súlyukat. Pedig csak a helyet foglalta.) :D :D :D


Valami komoly problémája van ezzel, bár arra nem vállalkoznék még ennyi komment után sem, hogy megtippeljem, mi az? Ahhoz komoly, személyes kapcsolat kell. Meg az, hogy Ő is valóban akarjon megoldást erre. Mert most nem akar, az >99%.

2011. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!