Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/128 anonim ***** válasza:
43%
Őszintén szólva nem szívesen fogadnám azt a meny-jelöltet, aki első találkozásunkkor arról papol, hogy mi jó és mi nem a lakásunkon/lakásunkban. Nekem nem esne jól, az tuti. Ha mondjuk X ideje ismerjük egymást és tesz 1-2 javaslatot, szívesen meghallgatom és ha anyagilag is megengedhetem magamnak na meg persze egyetértek vele, akkor mehet a változás, de egyébként így elég fura a helyzet, pedig nem vagyok régimódi felfogású.
2011. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/128 anonim ***** válasza:
17%
Vázold fel neki, hogy te hogyan rendeznéd át az arcát, ha mégegyszer meglátod.
2011. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/128 A kérdező kommentje:

ma 13:08 -asnak.


Eddig te vagy az egyetlen, aki átérezted valóban!!


A többi válaszoló, az valószínűleg ilyen kis "betelepedős fajta"!

Azt hiszik, hogy ez a ház már eleve nekik épült és már csak a királynő helye van még üresen...

...nekik fenntartva!


Amúgy amint elkezdi valamelyik lány "birtokba venni a házamat" és pl. ottfelejti a fogkeféjét vagy a papucsát,

már dobom is a kukába...


Annak, aki nem értette meg:

NEM a fotelomat féltem tőlük!!

2011. máj. 20. 13:28
 24/128 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem el, hogy valaki nem fogja fel a kérdés lényegét. Ha nektek az a normális, hogy bementek egy idegen házba és elkezdtek rendezkedni, akkor veletek van nagyon súlyos baj. Nekem sosem lenne ehhez pofám, pedig fiatal vagyok és modern felfogású. Nehogy már egy vadidegen kritizálja azt, amit felépítettem, amiért dolgoztam. Tanács oké, de nem rendezkedés, meg okoskodás.
2011. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/128 anonim ***** válasza:
84%
Azért arra vigyázz, h más ha valaki betelepül és más ha valaki otthagyja a cuccát a párjánál, hiszen ha hétvégén odamegy, vagy néha aludni, akkor ne kelljen azokat cipelnie.. a kettő különbözik
2011. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/128 anonim ***** válasza:
91%
Tudjuk, hogy a királynő helye már nem üres. Ugyanis te érzed magad annak. Egy beképzelt, házsártos diktátornak. Gratulálok! Remélem a fiad minél hamarabb lelép tőled.
2011. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/128 anonim ***** válasza:
87%
Úristen :S Neked üldözési mániád van? Elvileg a legszebb dolog a család, neked pedig van egy gyereked basszus. Most mi van abban, ha a lány ottfelejti a fogkeféjét???? Kivágod a kukába,jézusom :S Hát remélem nem ismerkedem össze a fiaddal soha, nem bírnék elviselni egy ilyen anyóst. Garantálom,hogy ha rossz anyagi helyzetben lennél,azonnal nem vágnád ki a cuccait.
2011. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/128 anonim ***** válasza:
57%
Ebből nekem az jönne le, hogy egy bunkó p.csa. A bunkóság és a közvetlenség közt azért van némi különbség, de az, hogy azzal indít nekem bárki is, hogy kéne átrendezni a lakásomat, enyhén szólva kiverné a biztosítékot, az ilyenből leszűrném, hogy nemigen volt gyerekszobája.
2011. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/128 anonim ***** válasza:
37%
Úristen, mekkora barmok vannak itt. Én meg remélem, hogy nektek sosem lesz se gyereketek, se párotok.
2011. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/128 anonim ***** válasza:
89%

én elég sokat szoktam havernál lenni. átviszem a gépet elvagyunk. volt már olyan h nála hagytam a gépem mert nemtudtam hazavinni mert szüleim dolgoztak én meg vezetni nemtok. azon meglepődnék ha a 120 ezres gépet kidobnák mert otthagytam.


nemigaz h 1 fiókot nem kaphatna.


most 1 fogkefe + 1 papucs az tényleg sok helyet foglal el. hogy lehetsz ennyire begyepesedett.

2011. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!