Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
 81/128 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem sem tetszene, hogy egy idegen nő az első pár másodpercben megpróbálja leszűrni, hogy én milyen is vagyok valójában..... Az ilyenekből lesznek a rossz anyósok ne haragudj. Nem mondom, hogy az jó húzás volt a kislánytól, hogy elkezdte szóban átrendezni a lakást, de azért ebből még valakit nem kéne megutálni. A fotelről meg honnan tudhatta, hogy az csakis a tied? Szóval inkább próbáld megismerni, mielőtt elkezded szívből utálni.....
2011. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/128 anonim ***** válasza:
86%

Mit is tennék, mit is??? Megvan! Köszönnék és bemutatkoznék! Aztán megkérdezném, kicsoda Ő, és mi járatban van erre?


Megnyertem a hangszórót, Vágó úr?!


Aztán, amikor ezt tisztáztuk, elbeszélgetnék vele. Akár a lakberendezésről, akár bármi másról. Mert miért ne?


Valószínűleg az a különbség köztünk, hogy én is hamar otthon tudom érezni magam idegen helyen, ezért én nem irigykedem azokra, akik szintén képesek erre. Nincs miért. Ha nagyon a saját (!) helyemre akarok ülni, akkor egyszerűen megkérem, hogy üljön át máshova, mert én már úgy megszoktam azt a fotelt. :)

2011. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/128 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, most mit vagy úgy oda?! 2 hete ismeri, és? Manapság már jobb belátni, hogy nem hónapokig udvarolnak általában az első csókig. Közvetlen a kiscsaj és kész. Nem jelenti azt, hogy mehetsz máris a híd alá lakni. Lazíts!
2011. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/128 anonim ***** válasza:
86%
Álmodozni szabad.
2011. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/128 anonim ***** válasza:
81%
Engem kifejezetten érdekelne, hogy mit is mondott a lány, amiből leszűrted, hogy át akarja rendezni a lakást?
2011. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 anonim ***** válasza:
82%

Jah, engem is!

Lehet, görényül néz ki a lakás ... :-)

2011. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/128 anonim ***** válasza:
83%

Aszondja görényül :DDDDDDDDDDDDDDD

Behalok :DDDDDDDD

2011. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/128 anonim ***** válasza:
85%
annyira nem lehet fontos ha a kérdező röpke 40perc alatt felszívodott
2011. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/128 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg vicces, hogy mennyire különböznek az emberek. Az én párom anyukája a kedvemért még fejre is állna. Csak egyet szólnék, hogy nem jó helyt van az a virág, következőkor mikor mennék már biztosan nem ott találnám:D

Szerintem nem kell akkora nagy ügyet csinálni ebből a témából. Ne csodálkozz ha majd a menye(i)d házisárkánynak hív(nak) a hátad mögött! Az ok megalapozott lesz.

Szólj a lánynak, legközelebb kérjen engedélyt arra is, hogy vegyen levegőt!

21-L

2011. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/128 anonim ***** válasza:
15%
Beszélgetnék vele normális hangnemben, ha nagyon nem venné az adást, kivágnám a lakásból.
2011. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!