Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/128 anonim ***** válasza:
89%
Na jó ez mostmár kamu, ilyen a világon nincs :D
2011. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/128 A kérdező kommentje:

Látom vége a tanításnak és minden

(mini-IQ-s) tinilány késztetést érzett a kioktatásomra.

Egyáltalán készen vagytok már a házi feladattal?


Drágáim!

Fotellel fogtok álmodni!!!

2011. máj. 20. 19:10
 103/128 A kérdező kommentje:

Ismét egy kulturált válasz!

Tanulhatnátok a válaszolótól!!


""Nem olvastam az összes választ csak egy-kettőt és elszörnyülködtem, amilyen stílusban bántjátok a kérdezőt.

Vannak fokozatok egy ismerettségben, van tisztelet még a világon, és ha én megyek valahova vendégként (mert ugye nem ott lakom) akkor megpróbálok én alkalmazkodni és mondjuk inkább megkérdezem, hgoy hogy van a párom édesanyja, nem pedig elkezdem kritizálni a lakás berendezését. Mert ugya ha valamit át akarunk rendezni az egy csendes kritika, és baromira nem illik egy első találkozásra. Talán a barátnő vehetné a fáradtságot és felmérhetné a terepet, milyen temperamentumú az anyuka, mi az, amit lehet és mi az amit nem. Ha ez nem fontos neki, akkor az elég gáz mind a családra , mind a fiára nézve. És az első alkalommal még NE érezze magát otthon. Érezze magát vendégségbe, hiszen vendég. Ráadásul még a fiú sem nagyon ismeri őt.

Kedves Kérdező, teljesen megértelek. TE vagy otthon, majd ha már eleget találkoztok és kvázi bele illik a családba, akkor ő is otthon érezheti magát nálatok.

Én különben a fiammal beszélném meg a helyzetet.""


Természetesen a fiam NORMÁLIS lányt fog választani,

akit majd én is a tenyeremen hordozok, ha megérdemli.


Addig meg hadd nézzen szét a libalegelőn...

2011. máj. 20. 19:15
 104/128 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te elmebeteg vagy,kezeltetni kellene.Ilyesztőek a kommentjeid,remélem,hogy kamu a kérdező és nem egy őrült mozoghat szabadon közöttünk.
2011. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/128 anonim ***** válasza:
100%
ijesztőek
2011. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/128 anonim ***** válasza:
100%
:):):)
2011. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/128 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem itt nem tinik irnak, hanem pontosan olyan lànyok, akik õrjöngve keresik a pasikat, mert egyszerûen dobjàk õket. Na és miért , pontosan azért, ahogyan itt kimutattàtok ismeretlenül a fogaitok fehérjét. En nem hiszem, hogy igy viselkednétek, ha megjelentek a pasitok hàzàba.:), de itt elõadjàtok magatokat, dehàt igazatok van, valahol ki kell adni a mérgeteket.
2011. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/128 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a pasitokat kérdezzétek màr meg, hogy a kérdezõnek igaza van vagy nincs.
2011. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/128 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, úgy nagyjából írd már le légy oly szíves, hogy mit mondott a lányzó.
2011. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/128 anonim ***** válasza:
92%

Megkérdeztem: NINCS. Az ő anyja például normális és nem betegesen féltékeny minden nőnemű lényre.

Ha valaki kap 5000 negatív választ,ami abból ered,hogy az emberek többsége szerint hülye,azon miért nem gondolkodik el? Azokból lehetne inkább építkezni,mert az azt jelenti,hogy a "hiba az ön készülékében van". Ezt egy felnőtt embernek fel kellene fognia,márha tényleg az és nem egy idióta szórakozik.

2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!